De standen in de poules van Devinco, Deventer

KNKV 2e klasse D (zaal)
1Juventa 114130126295243(52)
2Hellas '63 11492320309255(54)
3Devinco 11481517255233(22)
4Rheko 11463515230228(2)
5Regio '72 11462614279262(17)
6Woudenberg 11443711249285(-36)
7Oranje Zwart 11421115231283(-52)
8EKC 2000 11420124246305(-59)
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
1Regio '72 214130126255187(68)
2Woudenberg 21493221227172(55)
3Devinco 21481517257204(53)
4Rheko 21452712198211(-13)
5Juventa 21443711180202(-22)
5EKC 2000 21451811203241(-38)
7Oranje Zwart 2144199175203(-28)
8Hellas '63 21421115194269(-75)
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 31290318175132(43)
1Zwaluwen 31290318227155(72)
3HKC 31280416192172(20)
4Devinco 31262414170157(13)
5EKCA / CIBOD 3122286131181(-50)
5EKC Nääs 2123276145197(-52)*P
7Duko 21220104138184(-46)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (zaal)
1Devinco 412110122203129(74)
2Mélynas / Domatrac 21272316181178(3)
3ODIK 51270514138149(-11)
4Regio '72 31251611168164(4)
5SEV 21242610157160(-3)
6DVO / Accountor 7122377144161(-17)
7Oost-Arnhem 4121294133183(-50)
Breedtekorfbal Senioren poule 050 (zaal)
1Blauw Zwart 414130126220141(79)
2Devinco 51480616167152(15)
2Noveas 21480616156144(12)
4TOP 31462614159163(-4)
4Korvesta 11462614144155(-11)
6Oranje Zwart 51460812144161(-17)
7NKC '51 51450910164180(-16)
8KIOS '45 3142012498156(-58)
G4-korfbal poule 01 (zaal)
1KVZ G1440085537(18)
2Devinco G1420245950(9)
3Atalante / Steeds Hooger G1400403663(-27)
G4-korfbal poule 02 (zaal)
1Devinco G2430162117(4)
2Atalante / Steeds Hooger G2411232122(-1)
2DVO / Accountor G2411231720(-3)
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
1DOS-WK A112100220178105(73)
2NKC '51 A21290318161128(33)
3Rigtersbleek / Cottus A11270514156105(51)
4Achilles A1122286102169(-67)
5Devinco A1120210294184(-90)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
1ODIK B11211012215052(98)
1Atalante / Steeds Hooger B21211012212982(47)
3Devinco B1128041612486(38)
4Oost-Arnhem B212408879117(-38)
4Olympus '58 B112408878125(-47)
6Rivalen B112219584124(-40)
7SEV B1121110385143(-58)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 029 (zaal)
1Hellas '63 B11211102316068(92)
2MIA B212903189594(1)
3Telstar B212525129885(13)
4Devinco B212516118697(-11)
5Spirit B312327897112(-15)
6DWS B11222866893(-25)
6De Meeuwen B312309670125(-55)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 058 (zaal)
1Spirit B4121101228841(47)
2Elburg B412714159671(25)
3De Meeuwen B412606127568(7)
3ODIK B312525129087(3)
5Regio '72 B112516116495(-31)
6Sparta B31241796669(-3)
7Devinco B312111034391(-48)
C-aspiranten 2e klasse B (zaal)
1SKF C212912198966(23)
2DVO / Accountor C2128131711080(30)
2Reehorst '45 C1128131711271(41)
4De Meeuwen C212615139892(6)
5DOS-WK C112327883100(-17)
6Dindoa C212219568113(-45)
7Devinco C112219364102(-38)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (zaal)
1Rheko C11210022014352(91)
2Oost-Arnhem C1129121914664(82)
3Duko C1127141510480(24)
4KVZ C212507108474(10)
4Wageningen C212426108995(-6)
4DKOD C112426107185(-14)
7Devinco C2120012020207(-187)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger C21211012211943(76)
2Mélynas / Domatrac C11210022012160(61)
3Olympia '22 / 't Overschotje C1128041612362(61)
4Rheko C21240884883(-35)
4EKCA / CIBOD C112408853100(-47)
6Devinco C31231875599(-44)
7KVZ C4121110346118(-72)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 (zaal)
1Wageningen D11212002415655(101)
2DVO / Accountor D2127141510093(7)
3Reehorst '45 D1126061212898(30)
3Rheko D112606129494(0)
3Atalante / Steeds Hooger D1126061293123(-30)
6Devinco D112228663117(-54)
7Oost-Arnhem D1121110366120(-54)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
1Regio '72 D11211102314131(110)
2DLKV D1121011217930(49)
3SKF D412804168154(27)
4Devinco D21241794885(-37)
5Olympus '58 D11240884784(-37)
6Atalante / Steeds Hooger D31231874491(-47)
7KVZ D312001203196(-65)
E-pupillen poule 005 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger E11212002416383(80)
2SKF E11262414146120(26)
2Devinco E11262414135120(15)
4DKOD E1125071099130(-31)
5Wageningen E1123278144147(-3)
5DVO / Accountor E1123278110128(-18)
7KVZ E112309675144(-69)
E-pupillen poule 047 (zaal)
1Oost-Arnhem E11010002018344(139)
2Devinco E2108021610257(45)
3DVO / Accountor E6105051010189(12)
3Atalante / Steeds Hooger E210505107666(10)
5Wageningen E410109239137(-98)
5EKCA / CIBOD E110109248156(-108)
E-pupillen poule 066 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger E312723167555(20)
2Mélynas / Domatrac E112714158464(20)
2Olympus '58 E1126331510184(17)
4Rheko E112534136459(5)
5Devinco E312525125447(7)
6Oost-Arnhem E212318763100(-37)
7KVZ E21222864880(-32)
E-pupillen poule 100 (zaal)
1Wesstar E21210112110733(74)
2SEV E11210022014339(104)
3Devinco E412714157655(21)
4Rivalen E112624146375(-12)
5Rheko E21232783989(-50)
6KVZ E41212943595(-60)
7KVZ E5121011238115(-77)
F-pupillen poule 056 (zaal)
1Olympia '22 F21212002412556(69)
2Rheko F2129031811652(64)
2Atalante / Steeds Hooger F112903188757(30)
4Devinco F11240886472(-8)
4Atalante / Steeds Hooger F212408846101(-55)
6KVZ F212201046193(-32)
6Regio '72 F1122010449117(-68)