De standen in de poules van EKC 2000, Emmen

KNKV 2e klasse D (zaal)
1Juventa 112110122247200(47)
2Hellas '63 11382318270236(34)
3Devinco 11371515231218(13)
4Regio '72 11262414240217(23)
5Woudenberg 11343611230246(-16)
6Rheko 11243511186193(-7)
7Oranje Zwart 11321105210260(-50)
8EKC 2000 11220104213257(-44)
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
1Regio '72 212110122224160(64)
2Woudenberg 21383219206161(45)
3Devinco 21381417244185(59)
4Rheko 21252512174183(-9)
5Juventa 21243511162176(-14)
6EKC 2000 2123187173220(-47)
7Oranje Zwart 2133197163196(-33)
8Hellas '63 21321105183248(-65)
Midweek poule 003 (zaal)
1Thrianta MW1109011817084(86)
2Elko MW11080216208131(77)
3AVO MW21180316151130(21)
4HHV MW11160512125123(2)
5NKC MW1123187128178(-50)
6EKC 2000 MW110118392163(-71)
7Moedig Voorwaarts MW210109289154(-65)
A-junioren 1e klasse B (zaal)
1SIOS A113120124270188(82)
2KVZ A11381417255192(63)
3Oost-Arnhem A11281317234195(39)
4ASVD | PV Systems A11370614255240(15)
5Dindoa A11261513225187(38)
6Sparta A11361613239204(35)
7Amicitia A11320114173312(-139)
8EKC 2000 A11300130175308(-133)
Breedtekorfbal Junioren poule 023 (zaal)
1Phenix '72 A1119021819489(105)
2Blauw Zwart A197111514580(65)
3HKC A2107031413598(37)
4Oranje Zwart A21051411122124(-2)
5Amicitia A21050510104124(-20)
6NKC '51 A310208473144(-71)
7EKC 2000 A2120012099213(-114)
B-aspiranten 1e klasse B (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger B111101021193101(92)
2NKC '51 B11110012018796(91)
3KVZ B11281317188120(68)
4Juventa B11150610116121(-5)
5DOS '46 B2113177104167(-63)
6Amicitia B111119396143(-47)
7EKC 2000 B1110011072208(-136)
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
1Exakwa C11212002418668(118)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1118121714172(69)
3Hoogkerk C11162314120100(20)
4OKO / Bies C111416987109(-22)
5EKC 2000 C1114078102118(-16)
6De Wâlden C111308687118(-31)
7DOS '46 C2110011040178(-138)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
1ZKC '19 C11110012015646(110)
2NKC '51 C1118121711746(71)
3Thrianta C19711159333(60)
4Juventa C21140785589(-34)
5TOP C11131773671(-35)
6EKC 2000 C211218542136(-94)
7Achilles C110109228106(-78)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
1EKC 2000 D111902187544(31)
2SDO D1118031610059(41)
3Thrianta D29504106748(19)
4ZKC '19 D11041596574(-9)
5Elko D11141695260(-8)
6Hoogkerk D21140786690(-24)
7DWA / Argo D211209451101(-50)
E-pupillen poule 036 (zaal)
1ZKC '19 E11110012012861(67)
2Elko E111713156743(24)
3TOP E211623147049(21)
4Juventa E21151511100108(-8)
5EKC 2000 E11041596584(-19)
6Thrianta E11123675080(-30)
7SDO E1110011055110(-55)
E-pupillen poule 052 (zaal)
1NKC '51 E298101711336(77)
2EKC 2000 E211722169449(45)
3SDO E211704149756(41)
4KIOS '45 E111614138376(7)
5HKC E31031675766(-9)
6Groen Zwart E11130863977(-38)
7Achilles E2110110115138(-123)