Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van DSV, Diessen

Dames Overgangsklasse A (zaal)
1De Horst 111002119(2)
2Odisco 10000000(0)
2BMC 10000000(0)
2DAW Schaijk 10000000(0)
2Oxalis 10000000(0)
2DSV 10000000(0)
2Corridor 10000000(0)
8Klick '15 110010911(-2)
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
1Be Quick 3330064927(22)
2DSV 2321054623(23)
3Prinses Irene 2312045036(14)
4Bladella 2311134544(1)
5ODC 2210121916(3)
6Altior 2310223935(4)
7Klick '15 2200201135(-24)
8DAKOS 2300302063(-43)
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
1Bladella 3330063310(23)
2Rosolo 4211031514(1)
3Vessem 2210121414(0)
3DSV 3210121723(-6)
5Winty 1201111617(-1)
6VVO / Klimroos 4300301229(-17)
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
1Flash 4330064311(32)
2BMC 322004258(17)
3De Kangeroe 2320142217(5)
4Rooi 321012817(-9)
5Odisco 310010212(-10)
6DSV 4200201222(-10)
7Tuldania 3300301439(-25)
Midweek Dames poule 06 (zaal)
1DSV MW1220043317(16)
2NeCa MW11100273(4)
2BIO MW11100263(3)
4ZIGO MW1210122327(-4)
5Rosolo MW1201111718(-1)
5Klimroos / VVO MW1201111223(-11)
7Melmac MW120020613(-7)
Midweek Dames poule 07 (zaal)
1DDW MW111002138(5)
1BIO MW21100286(2)
1Tuldania MW11100298(1)
4Stormvogels MW1210121516(-1)
5DSV MW30000000(0)
6Spoordonkse Girls MW110010813(-5)
7Rietvogels MW1200201618(-2)

Alles voor je sport!
Midweek Dames poule 08 (zaal)
1Vessem MW122004185(13)
1DSV MW222004199(10)
1DDW MW2220041911(8)
4ZIGO MW21001037(-4)
4Rietvogels MW210010211(-9)
6FSC MW1200201217(-5)
6Stormvogels MW220020821(-13)
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
1De Peelkorf A2220042111(10)
2United A1311133028(2)
3Prinses Irene A1210122223(-1)
4DSV A1310221927(-8)
5DDW A1201111518(-3)
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
1Bladella A1330062418(6)
2Nijnsel / Flamingo's A2321051913(6)
3NeCa A1220042412(12)
4DSV A2210121414(0)
5Rosolo A3301211618(-2)
6Winty A1200201618(-2)
7Euro Girls A1300301232(-20)
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
1Winty B1211031210(2)
2BIO B11100287(1)
3Spoordonkse Girls B12101297(2)
3DSV B1210121010(0)
5DDW B120111711(-4)
6Springfield B11001023(-1)
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
1DAKOS C2330061810(8)
2DSV C122004205(15)
3NeCa C1320141811(7)
3ODC C132014148(6)
5BIO C120020310(-7)
5Bladella C220020322(-19)
7Winty C1300301727(-10)

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
1Tovido C133006228(14)
2Spoordonkse Girls C12200495(4)
3Flamingo's C221012185(13)
3Corridor C1210121310(3)
5Rooi C220111711(-4)
6DSV C230121513(-8)
7KVS ’17 C120020224(-22)
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
1Klimroos D121103144(10)
1SDO '99 D1211031711(6)
3Stormvogels D2311131311(2)
3NeCa D1311131920(-1)
3Rosolo D3311131416(-2)
6Bladella D1202021212(0)
7DSV D130121823(-15)
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
1Stormvogels E1330062813(15)
2Rosolo E12200484(4)
3Arcades E1320143419(15)
4Tuldania E221012229(13)
5DDW / SDO '99 E3310221615(1)
6DSV E220020413(-9)
7Rietvogels E130030847(-39)
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
1DSV E133006379(28)
1NeCa E133006189(9)
3Rosolo E222004343(31)
4Bladella E2310221020(-10)
5DDW / SDO '99 E220020523(-18)
5Winty E220020429(-25)
7Vessem E130030722(-15)
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
1Altior E222004293(26)
2Prinses Irene E132014427(35)
2Rooi E1320141910(9)
2Korloo E2320141820(-2)
5DSV E3210121212(0)
6KVS ’17 E120020034(-34)
7Be Quick E330030842(-34)

Team TV
F-pupillen poule 057 (zaal)
1Tilburg F1330064110(31)
2DKB F122004134(9)
3Flash F1320141731(-14)
4Tovido F1310221115(-4)
5Rust Roest F22011149(-5)
6DSV F1301211120(-9)
7Odisco F120020715(-8)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017