Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van ZKV, Zaandam

KNKV 1e klasse C (zaal)
1ZKV 11173117258218(40)
2Excelsior 11171315249241(8)
3BEP 11170414287250(37)
4Victum 11150610261254(7)
4RWA 11142510262263(-1)
6Synergo 1114169232250(-18)
6Spirit 1113359230250(-20)
8Fiducia 1112094232285(-53)

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
1TOP 21190218272233(39)
2TOP / SolarCompleet 41181217293216(77)
3ZKV 21161413216258(-42)
4AW.DTV 21162312266221(45)*P
5BEP 21142510257256(1)
5KCC 41150610236245(-9)
7Excelsior 2112094198244(-46)
8RWA 21110102214279(-65)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
1Avanti / Post Makelaardij 311101021219160(59)
2KZ / Thermo4U 31190218257200(57)
3ZKV 31152412237221(16)
4Achilles 3114259216236(-20)*P
4AW.DTV 3115159207200(7)*P
6Tempo 3114078201212(-11)
7Die Haghe 3113177218241(-23)
8Phoenix 21101101187272(-85)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
1Blauw-Wit 51080216183148(35)
2BEP 4970214204150(54)
3OKV 394239141150(-9)*P
4ZKV 4104159124163(-39)
5Furore 393157114119(-5)
6Triaz 392165120141(-21)
7Purmer 2102175136151(-15)
*P = punten in mindering gebracht
A-junioren 1e klasse E (zaal)
1BEP A111100120281192(89)
2KZ / Thermo4U A21191119264125(139)
3ZKC '31 A11181217268155(113)
4Pernix A11170414215181(34)
5Groen Geel / IJskoud de Beste A21150610185225(-40)
6Fiks A1112094130258(-128)
7ZKV A11110102137227(-90)
8KVA A11110100133250(-117)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
1DTS A11010002013978(61)
2Groen Geel / IJskoud de Beste A3106131397106(-9)
3Helios A29513117873(5)
4Apollo A1932487770(7)
5ZKV A2104068106102(4)
5OKV A2104068104112(-8)
7DKV / Aurora A2100010077137(-60)
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
1KZ / Thermo4U B299001812662(64)
2OKV B1107031412384(39)
3Groen Geel / IJskoud de Beste B296031212370(53)
4ZKV B11041597996(-17)
5Apollo B19216569121(-52)
6Haarlem B29126451112(-61)
7KVA B110208486112(-26)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
1BEP B29810178746(41)
2DSO B19711156448(16)
3AW.DTV B210622148165(16)
4Furore B1924385966(-7)
5KZ / Thermo4U B31021756578(-13)
6Ados B1912644463(-19)
7ZKV B210118367101(-34)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
1ZKV C110730179342(51)
2Swift C29603125847(11)
3SDO C110604128063(17)
4Furore C210514115457(-3)
5AW.DTV C1931575964(-5)
6DKV C1921654158(-17)
7Rapid C2910823791(-54)

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
1Swift D1118121711280(32)
2Blauw-Wit D197111511153(58)
3Haarlem D196211412052(68)
4Rohda D1931576592(-27)
5Roda D11031676786(-19)
6Rapid D1920744797(-50)
7ZKV D1910823597(-62)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
1Triaz D199001818741(146)
2WWSV D297021415478(76)
3Sporting Trigon D295041010975(34)
4ZKV D2105051065105(-40)
5Kleine Sluis D110415910098(2)
6Helios D19216560145(-85)
7Madjoe D4100010035168(-133)
E-pupillen poule 063 (zaal)
1KZ / Thermo4U E498101711638(78)
2ZKV E110703148674(12)
3Groen Geel / IJskoud de Beste E89612138947(42)
4Furore E29513117855(23)
5Apollo E2930666072(-12)
6KZ / Thermo4U E61021754278(-36)
7Furore E3100010012119(-107)
F-pupillen poule 030 (zaal)
1Badhoevedorp F1129121912161(60)
2Rohda F1119021813244(88)
3Furore F111614139375(18)
3Groen Geel / IJskoud de Beste F311614138785(2)
5ZKC '31 F111605129487(7)
6Roda F212318779121(-42)
7ZKV F111308667129(-62)
8DSO F1111010252123(-71)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals