Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van ZKV, Zaandam

KNKV 1e klasse E (zaal)
1Excelsior 1330066953(16)
1Valto 1330068954(35)
3ZKV 1321057752(25)
4ONDO 1310227168(3)
4Tilburg 1310226367(-4)
6Roda 1201113637(-1)
7Ten Donck 1200203756(-19)
8Rapid 13003047102(-55)

Team TV
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
1DVO / Accountor 3321058162(19)
1LDODK / Rinsma Fashion 3321056653(13)
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4320147651(25)
4ZKV 2311136272(-10)
5DOS '46 3210123947(-8)
6Tempo 3310226679(-13)
7De Wâlden 2201113348(-15)
8Drachten / van der Wiel 2300306778(-11)
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
1ZKV 3220043933(6)
2Groen Geel 4320145447(7)
3Swift 2220043822(16)
4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5210125044(6)
5Apeldoorn 2310223747(-10)
5HKC 2310224052(-12)
7KZ / Thermo4U 5300305871(-13)
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
1Refleks 5330066443(21)
2Sporting Trigon 5220044222(20)
3AW.DTV 4110021917(2)
4OKV 4310224445(-1)
5KZ Danaiden 4210123438(-4)
6BEP 4200203955(-16)
7ZKV 4300304062(-22)
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
1Hilversum 1220042320(3)
2KZ / Thermo4U 8320144123(18)
2Apollo 4320144129(12)
2Purmer 5320142936(-7)
5ZKV 5210121624(-8)
6Zaandam Zuid 3310223133(-2)
6Oosterkwartier 3310223135(-4)
8WWSV 2300302335(-12)
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
1Tempo A1330067954(25)
1KZ / Thermo4U A13300610049(51)
3ZKV A1220045133(18)
4AW.DTV A1210124145(-4)
5KVA A1310226783(-16)
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2310225583(-28)
7BEP A1300306176(-15)
7Meervogels / Física A1300304980(-31)
A-junioren 2e klasse G (zaal)
1ZKC '31 A1330065537(18)
1Furore A1330064428(16)
3AW.DTV A2320144133(8)
4KVA A2311134740(7)
5Huizen A1310223634(2)
5ZKV A2310223341(-8)
7Rohda A1301213553(-18)
8BEP A2300302550(-25)
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
1KZ / Thermo4U B14400810368(35)
1DVO / Accountor B1440088659(27)
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen B14202410368(35)
3SKF B1420248464(20)
3BEP B1420246659(7)
6Meervogels / Física B1410328891(-3)
6Groen Geel B1410326581(-16)
8ZKV B14004028133(-105)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
1BEP B2330063712(25)
2DTS B1220042413(11)
3OKV B1320144412(32)
4Groen Geel B3210121519(-4)
5Purmer B120111932(-23)
6ZKV B2301211740(-23)
7Furore B2300301634(-18)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
1DTS B2330063218(14)
2KZ / Thermo4U B3320143012(18)
3Apollo B1210121514(1)
3ZKC '31 B2210121418(-4)
5OKV B2310222122(-1)
5Celeritas B1310221327(-14)
7ZKV B320020519(-14)
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
1Haarlem C1321053634(2)
2KZ / Thermo4U C2320143118(13)
3KZ Danaiden C1220042818(10)
4ZKC '31 C1311133733(4)
5BEP C1310223425(9)
6Velocitas C1200201529(-14)
6ZKV C120020428(-24)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
1EKVA C2330061912(7)
2Triaz C122004244(20)
2Groen Geel C3220042111(10)
4BEP C321012139(4)
5ZKC '31 C220020618(-12)
5ZKV C220020524(-19)
7DSO C2300301020(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
1ZKC '31 D1330063418(16)
2BEP D1220041712(5)
3Furore D1320142023(-3)
4Groen Geel D2210121714(3)
5KZ / Thermo4U D2310222927(2)
6DSO D120020918(-9)
7ZKV D1300301731(-14)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
1Rohda D122004205(15)
2ZKV D2320141611(5)
2ZKC '31 D3320141822(-4)
4DTS D1311132018(2)
5Apollo D2210121113(-2)
6KZ / Thermo4U D4301211019(-9)
7Furore D320020613(-7)
E-pupillen poule 034 (zaal)
1OKV E3330064416(28)
1Groen Geel E2330063913(26)
3ZKV E121012179(8)
4Furore E2310222722(5)
5KZ / Thermo4U E2100101016(-6)
5Roda E210010320(-17)
7Apollo E330030650(-44)
E-pupillen poule 070 (zaal)
1Furore E333006235(18)
2ZKC '31 E222004223(19)
3OKV E432014108(2)
4ZKV E221012616(-10)
5Zaandam Zuid E13102289(-1)
6DTS E120020522(-17)
7Sporting Andijk E130030617(-11)
F-pupillen poule 023 (zaal)
1ZKV F1330065915(44)
1Purmer F1330062413(11)
3KZ / Thermo4U F2210121618(-2)
3WWSV F1210121619(-3)
5Groen Geel F3310222132(-11)
6OKV F2200201133(-22)
7Groen Geel F4300301128(-17)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals