Najaarscompetitie ook weergeven

De standen in de poules van DSO, Klundert

KNKV 2e klasse H (veld)
1Tilburg 11090118237172(65)
2GKV 11080216172149(23)
3DVS '69 11070314183157(26)
4ODO 11060412171154(17)
5WION 1104068176182(-6)
6Erasmus 1103076159177(-18)
7Seolto 1102084138178(-40)
8DSO 1101092141208(-67)
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
1WION 21070314157145(12)
2Tilburg 21070313183138(45)*P
2GKV 21061313186172(14)
4DSO 21050510144149(-5)
5ODO 2104159151147(4)
6DVS '69 2104068147143(4)
6RWA 3104068152155(-3)
8Seolto 2102084118189(-71)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
1Olympia 31052312160122(38)
1ONDO 31052312126124(2)
3Fortis 31051411164150(14)
4DSO 31042410121132(-11)
5Twist 4104159118116(2)
6Atlas 293157100129(-29)
7PKC / SWKGroep 584046105118(-13)*P
8Korbatjo 293155130133(-3)*P
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
1DSO 4330063319(14)
2VIOS 3320142527(-2)
3De Voltreffers 2310222527(-2)
4Good Luck 3300302232(-10)
Breedtekorfbal Senioren poule 095 (voorjaar)
1DSO 5220042313(10)
2Scheldevogels 3320143225(7)
3KVK 3210122120(1)
4Focus 2300301634(-18)
Midweek poule 012 (voorjaar)
1Albatros / Conventus MW2330064633(13)
2Merwede / Multiplaat MW2210122529(-4)
3DSO MW1310223235(-3)
4Vriendenschaar MW1200201824(-6)
Midweek poule 029 (voorjaar)
1Oranje Wit MW1330065427(27)
2VIOS MW1320142733(-6)
3DSO MW2210121918(1)
3Ventura Sport MW1210123133(-2)
5Terda MW1310223837(1)
6Vriendenschaar MW2100101018(-8)
7SKV MW1200201427(-13)
Breedtekorfbal Junioren poule 009 (voorjaar)
1DeetosSnel A3220043930(9)
2OZC A1320145432(22)
3Korbatjo A1310223245(-13)
4DSO A1200201735(-18)
Breedtekorfbal Junioren poule 067 (voorjaar)
1Keep Fit '70 A1220042610(16)
2DSO A211002107(3)
3Springfield A2210121931(-12)
4De Voltreffers A1300302128(-7)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 033 (voorjaar)
1Juliana B1320144032(8)
1DSO B1320143227(5)
1Terda B1320143535(0)
4Focus B1300302336(-13)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (voorjaar)
1Oranje Zwart / De Hoekse C1330063110(21)
2Good Luck C1320141915(4)
3DSO C1310222623(3)
4DVS '69 C130030937(-28)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 079 (voorjaar)
1Juliana C232105137(6)
2DSO C2311131111(0)
3Scheldevogels C1310221112(-1)
3Springfield C130212914(-5)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (voorjaar)
1Keep Fit '70 D1330062917(12)
2De Korfrakkers D1320143519(16)
3Juliana D1301211825(-7)
3DSO D1301211536(-21)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 066 (voorjaar)
1Juliana D233006325(27)
2DSO D2320142213(9)
3Keep Fit '70 D2310221117(-6)
4Scheldevogels D130030434(-30)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 112 (voorjaar)
1VIOS D122004186(12)
1DSO D322004134(9)
3Focus D1310221420(-6)
4Springfield D130030621(-15)
E-pupillen poule 052 (voorjaar)
1Scheldevogels E1312041816(2)
2De Voltreffers E2311132218(4)
2DSO E1311132526(-1)
4Juliana E1310222126(-5)
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
1DeetosSnel E4330064312(31)
2DVS '69 E2320141316(-3)
3DSO E2310221427(-13)
4Korbatjo E3300301429(-15)
F-pupillen poule 049 (voorjaar)
1Scheldevogels F122004229(13)
1Springfield F2220042721(6)
3DSO F1310222334(-11)
4Juliana F1300302129(-8)
F-pupillen poule 130 (voorjaar)
1Scheldevogels F233006209(11)
2Keep Fit '70 F3320142512(13)
3DSO F231022921(-12)
4DeetosSnel F430030719(-12)