Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van KCC / SO natural, Capelle ad IJssel

Korfbal League (zaal)
1TOP / SolarCompleet 117141229452360(92)
2PKC / SWKGroep 117132228513379(134)
3LDODK / Rinsma Fashion 117113325442408(34)
4Fortuna / Delta Logistiek 117110622382362(20)
5KZ / Thermo4U 117101621419386(33)
6Blauw-Wit 11790818384398(-14)
7DOS '46 117611013408416(-8)
8DVO / Accountor 11740138420485(-65)
9KCC / SO natural 11720154354479(-125)
10DeetosSnel 11710162364465(-101)

Antilopen Banner
Reserve Korfbal League (zaal)
1Blauw-Wit 217132228473394(79)
2PKC / SWKGroep 217121425427386(41)
3Fortuna / Delta Logistiek 217112424425387(38)
3DVO / Accountor 217120524428396(32)
5LDODK / Rinsma Fashion 217102522418398(20)
6TOP / SolarCompleet 217701014390388(2)
7KCC / SO natural 217521012360415(-55)
8KZ / Thermo4U 21741129374440(-66)
9DOS '46 21731137366397(-31)
10DeetosSnel 21721145363423(-60)
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
1KVS / Maritiem 31291219286239(47)
2Tempo 21382318292265(27)
3TOP 21280416294251(43)
4TOP / SolarCompleet 41270514287292(-5)
5KCC / SO natural 41260612273276(-3)
6Excelsior 21251611252267(-15)
7SDO / BlijWerkt 21321105244285(-41)
8Valto 21211103224277(-53)
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
1SCO 212100220289242(47)
1Blauw-Wit 41292120305246(59)
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 31262414311277(34)
3Wageningen 21270514276260(16)
5KCC / SO natural 31251611256268(-12)
6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 21242610277264(13)
7KZ / Thermo4U 3122195238284(-46)
8AKC 21210112195306(-111)
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
1KCC / SO natural 51081117200140(60)
2KCR 41060412156171(-15)
3Nieuwerkerk 51051411156138(18)
4Vitesse 3114169172162(10)
5Gemini 2114078152173(-21)
6Twist 3104068129163(-34)
7Ventura Sport 2103167158176(-18)
KNKV Reserve 4e klasse S (zaal)
1Ten Donck 211100118183104(79)*P
2Albatros 5980116175106(69)
3KCC / SO natural 61060412135128(7)
4HKC 4104068141137(4)
5Olympia 2102175104197(-93)
6Nexus 2112185127142(-15)
7GKV / Enomics 49207494145(-51)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (zaal)
1Sporting Delta 51090118168111(57)
2WION 51160512141162(-21)
3Terda 1950410109105(4)
4HKC 51042410117123(-6)
5KCC / SO natural 8114169144140(4)
6Nieuwerkerk 109225691115(-24)
7Twist 6102175114128(-14)
Breedtekorfbal Senioren poule 025 (zaal)
1Meervogels / Física 5980116139104(35)
2Avanti 6951311116108(8)
3KCC / SO natural 783147111104(7)
4Valto 98305697106(-9)
4Achilles 78305699109(-10)
6KOAG 58206493124(-31)
Breedtekorfbal Senioren poule 044 (zaal)
1DeetosSnel 9970214120103(17)
2ZKV 286021211273(39)
3't Capproen 28341109567(28)
4GKV / Enomics 6104159109121(-12)
5De Voltreffers 3102266101121(-20)
6KCC / SO natural 99117373125(-52)
T*Oranje Wit 7210121715(2)*T
*T = team is teruggetrokken

Alles voor je sport!
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
1TOP / SolarCompleet A113102122314232(82)
2Fortuna / Delta Logistiek A113100320316229(87)
2DSC A11392220320220(100)
4KCC / SO natural A11382318333283(50)
5Achilles A11352612265277(-12)
6DeetosSnel A11330106265293(-28)
6Groen Geel A11330106246293(-47)
8HKV / Ons Eibernest A11300130175407(-232)
A-junioren 1e klasse G (zaal)
1ONDO A110100020217118(99)
2KCC / SO natural A21080216172149(23)
3Albatros A11161413189162(27)
4Maassluis A11151511177160(17)
5KOAG A1103076151175(-24)
6IJsselvogels A1102084137192(-55)
7Korbis A1101092130217(-87)
A-junioren 2e klasse K (zaal)
1Reeuwijk A11073017162129(33)
2Kinderdijk A21181217185139(46)
3NIO A1104159158163(-5)
4KCC / SO natural A3104068153177(-24)
5KCR A2114078143165(-22)
6Twist A1103167123132(-9)
7OZC A1103076150169(-19)
Breedtekorfbal Junioren poule 013 (zaal)
1Phoenix A2108021613794(43)
2WION A11180316134111(23)
3Avanti A41061313118105(13)
4Achilles A31161413137107(30)
5ALO A3103076106122(-16)
6KCC / SO natural A410217598133(-35)
7IJsselvogels A210118369127(-58)

Korfbal Deals
B-aspiranten Hoofdklasse Play Off (zaal)
1DVO / Accountor B10000000(0)
1DOS '46 B10000000(0)
1Fortis B10000000(0)
1KCC / SO natural B10000000(0)
1KZ / Thermo4U B10000000(0)
1Unitas / Perspectief B10000000(0)
1nog onbekend 0000000(0)
1PKC / SWKGroep B10000000(0)
1TOP / SolarCompleet B10000000(0)
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
1TOP / SolarCompleet B114120224352255(97)
1KCC / SO natural B114120224390225(165)
3Fortuna / Delta Logistiek B114100420292246(46)
4Die Haghe B11480616276268(8)
5Tempo B11451811238301(-63)
6Avanti B1144199261282(-21)
7Sporting Delta B11420124201313(-112)
7Maassluis B11420124203323(-120)
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
1Albatros B11110102117880(98)
2IJsselvogels B1106131312497(27)
3GKV / Enomics B11052312112101(11)
4Nieuwerkerk B11050510117119(-2)
5Korbis B110406896107(-11)
6OVVO / De Kroon B110307698125(-27)
7KCC / SO natural B2111010285181(-96)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (zaal)
1ODO B21210112111743(74)
2KOAG B3128221811763(54)
2DES B2128221810388(15)
4KCC / SO natural B312714159284(8)
5ALO B2124179100105(-5)
6Achilles B212327889114(-25)
7Valto B312129460110(-50)
8Avanti B5121110363134(-71)

Team TV
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
1Fortuna / Delta Logistiek C1109101917882(96)
2Maassluis C11080216163115(48)
3KCC / SO natural C11071215162132(30)
4Nieuwerkerk C1114078123147(-24)
5Valto C1113177105138(-33)
6ONDO C110208483138(-55)
7Oranje Wit C110118394156(-62)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 (zaal)
1VEO C21110102113634(102)
2Phoenix C110811179040(50)
3Korbis C310622146751(16)
4Nieuwerkerk C31141696693(-27)
5KCC / SO natural C21132686384(-21)
6Vriendenschaar C21121853569(-34)
7Meervogels / Física C3100010038124(-86)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
1DES D110820189545(50)
2KCC / SO natural D111803168446(38)
3Excelsior D210712159951(48)
4ONDO D2117041412046(74)
5Olympia D21021754569(-24)
6ODO D21020843485(-51)
7Vitesse D3100010021156(-135)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 035 (zaal)
1Phoenix D2108111711148(63)
1Avanti D310811177033(37)
3IJsselvogels D210622147153(18)
4Nieuwerkerk D310505105453(1)
5Vriendenschaar D21030765776(-19)
6KCC / SO natural D21120944386(-43)
6KOAG D211209454111(-57)
E-pupillen poule 023 (zaal)
1Maassluis E11010002017160(111)
2KCR E3118121711562(53)
3DVS '69 E110523127370(3)
4KCC / SO natural E1115061093128(-35)
5Gemini E11031677173(-2)
6IJsselvogels E11030766997(-28)
7Korbis E3100010031133(-102)
E-pupillen poule 061 (zaal)
1Nieuwerkerk E6108111715253(99)
2IJsselvogels E311812179847(51)
3KCC / SO natural E210604128468(16)
4Maassluis E410505106568(-3)
5KOAG E21041598284(-2)
6OZC E311317727114(-87)
7Gemini E210001001892(-74)
E-pupillen poule 122 (zaal)
1DVS '69 E31110012012318(105)
2't Capproen E210613135631(25)
3KCC / SO natural E310523125941(18)
3KOAG E310604125353(0)
5IJsselvogels E61030762471(-47)
6RWA E51121852284(-62)
7Nieuwerkerk E91020841756(-39)
F-pupillen poule 009 (zaal)
1Nieuwerkerk F2119111919167(124)
1Maassluis F1119111916849(119)
3ONDO F1106131314381(62)
4Dijkvogels F1106041214881(67)
5KCC / SO natural F111416911588(27)
6Nikantes F110109235201(-166)
7NIO F1110011018251(-233)

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 018 (zaal)
1ONDO F21010002014836(112)
2Excelsior F2119021813750(87)
3Weidevogels F1116051211685(31)
4Thor F1105051010174(27)
4RWA F210505107693(-17)
6Nexus F110109237132(-95)
7KCC / SO natural F2100010014159(-145)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals