Zaalcompetitie 2016 - 2017

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van KCC / SO natural, Capelle ad IJssel

Dit is een klasse voor promotie en/of degradatie wedstrijden.
Hierdoor kunnen standen een vertekend beeld geven.

Hoofdklasse Promotie
1Avanti 164028133135(-2)
2KCC / SO natural 14301610078(22)
3Nic. / Alfa-college 1310226368(-5)
3Dalto / BNApp.nl 1310225869(-11)
5DSC 1200204145(-4)

Korfbal Deals
Hoofdklasse B
1KCC / SO natural 114130126374287(87)
2Avanti 11481517354311(43)
3DeetosSnel 11480616358338(20)
4TOP 11454514323309(14)
4Sporting Delta 11462614344354(-10)
6Tempo 11452712289314(-25)
7KVS / Maritiem 11451811300352(-52)
8Oranje Wit 11410132251328(-77)
Reserve Hoofdklasse B
1KCC / SO natural 214121125363246(117)
2TOP 21483319332299(33)
2DeetosSnel 21491419319277(42)
4PKC / SWKGroep 31473417297272(25)
5Nieuwerkerk 21462614290292(-2)
6GKV / Enomics 21443711317348(-31)
7KVS / Maritiem 2142397289294(-5)
8Nic. / Alfa-college 31400140226405(-179)*P
*P = punten in mindering gebracht
Reserve Overgangsklasse A
1Sporting Delta 214111223308227(81)
2Groen Geel 214110322301230(71)
2KVS / Maritiem 314110322319241(78)
4KCC / SO natural 31461713280286(-6)
5PKC / SWKGroep 41451811253272(-19)
6Oranje Wit 21450910226260(-34)
7Avanti 2144199229287(-58)
8HKC 21410132202315(-113)
KNKV Reserve 1e klasse C
1KCC / SO natural 414130126336242(94)
2Wageningen 31480616278278(0)
2VEO 31480616268275(-7)
2SKF 31480616283273(10)
5Tempo 21471615313281(32)
6Avanti 31470714276279(-3)
7Nieuwerkerk 31431107254299(-45)
8HKC 31410132237318(-81)
KNKV Reserve 3e klasse S
1Reeuwijk 214111223246180(66)
2KCC / SO natural 514110322253218(35)
3DSO 31481517215191(24)
4PKC / SWKGroep 61471615235221(14)
5ACKC 21470714233191(42)
6Korbatjo 21470712231238(-7)*P
7KCR 51421115191261(-70)
8TOGO 21410132181285(-104)
*P = punten in mindering gebracht

Analyze Team
KNKV Reserve 4e klasse M
1Vriendenschaar 412120024215119(96)
2KCC / SO natural 612100220230153(77)
3Nexus 21280416181157(24)
4OZC 31251611165183(-18)
5Olympia 2124179139183(-44)
6Thor 21211103134203(-69)
7RWA 51201111133199(-66)
ZuidWest Reserve 5e klasse B
1Albatros 1011110022278123(155)
2Trekvogels 11271415173172(1)
3Nieuwerkerk 71270514133126(7)
4KCC / SO natural 71160512130135(-5)
5Oranje Wit 6124179136173(-37)
6De Voltreffers 2123096107179(-72)
7Vriendenschaar 51220104134183(-49)
ZuidWest Reserve 6e klasse B
1Eureka 11081117143109(34)
2PKC / SWKGroep 101051411135120(15)
3OZC 51042410128148(-20)
4IJsselvogels 5103258109110(-1)
4Ventura Sport 3104068117130(-13)
6KCC / SO natural 8103076107122(-15)
ZuidWest Reserve 7e klasse A
1NIO 512100220170117(53)
2KCC / SO natural 91291219137101(36)
3WION 61261513147136(11)
4Nieuwerkerk 101260612137148(-11)
5Eureka 31250710124150(-26)
6VIOS 3124088116142(-26)
7DSO 5121011292129(-37)
ZuidWest Reserve 7e klasse G
1GKV / Enomics 51211102318690(96)
2Albatros 91292120174115(59)
3KCC / SO natural 101262414142135(7)
4OZC 4124179126145(-19)
4Olympia 512336998121(-23)
6Triade 512318795135(-40)
7ZKV 3121011272152(-80)
A-junioren Hoofdklasse B
1PKC / SWKGroep A114120224378293(85)
1Fortuna / Delta Logistiek A114120224367300(67)
3DeetosSnel A11490518360306(54)
4Nieuwerkerk A11470714319312(7)
5Oranje Wit A11461713339346(-7)
6TOP / Quoratio A11452712298345(-47)
7KCC / SO natural A11431107273314(-41)
8Achilles A11400140240358(-118)
A-junioren 1e klasse G
1KCR A114101321254206(48)
2Fortis A114100420267203(64)
3Tilburg A11491419271206(65)
4KCC / SO natural A21482418280233(47)
5ONDO A11462614230228(2)
5Oranje Wit A21462614246248(-2)
7Tjoba A11430116199278(-79)
8DVS '69 A11400140164309(-145)
ZuidWest A-junioren 3e klasse C
1Ventura Sport A11010002018180(101)
2KCR A21080216150104(46)
3KCC / SO natural A31060412137117(20)
4Nieuwerkerk A3103076111130(-19)
5ACKC A2102084102160(-58)
6Maassluis A310109283173(-90)
ZuidWest A-junioren 5e klasse A
1KCC / SO natural A49711159182(9)
2Vitesse A3107031411785(32)
3Maassluis A4104241010895(13)
3RWA A31050510112107(5)
5Nieuwerkerk A410415989108(-19)
6IJsselvogels A3900905696(-40)
B-aspiranten Hoofdklasse D
1DeetosSnel B114130126355216(139)
2DSC B114120224370222(148)
3PKC / SWKGroep B114100420280243(37)
4KCC / SO natural B11481517278258(20)
5Oranje Wit B11460812275268(7)
6Sporting Delta B1144199237264(-27)
7Vitesse B11411123207325(-118)
8KCR B11401131154360(-206)

advertentie Lancyr Deelen
B-aspiranten 1e klasse G
1ONDO B114130126253152(101)
2PKC / SWKGroep B214101321210174(36)
3Vriendenschaar B114100420165127(38)
4Valto B11461713167166(1)
4Maassluis B11453613187199(-12)
6KCC / SO natural B21431107128177(-49)
7NIO B11422106158211(-53)
7DeetosSnel B21422106154216(-62)
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse D
1KCC / SO natural B31210202215179(72)
2Twist B11210022017477(97)
3WION B1127141510689(17)
4Oranje Wit B31251611100101(-1)
4Ventura Sport B1125161191117(-26)
6Nexus B1121110371120(-49)
7Vriendenschaar B2121011232142(-110)
ZuidWest B-aspiranten 4e klasse B
1IJsselvogels B21211012210560(45)
2Korbis B21210022012167(54)
3Nieuwerkerk B212714158572(13)
4OZC B2126061211171(40)
5KCC / SO natural B412417993102(-9)
6KOAG B3122010462127(-65)
7Maassluis B3121011265143(-78)
C-aspiranten Hoofdklasse KvN
1PKC / SWKGroep C1430163630(6)
1Merwede C1430163025(5)
3KZ / Hiltex C1420243832(6)
3De Meervogels C1420243532(3)
3KCC / SO natural C1420242321(2)
3DOS '46 C1420242834(-6)
7TOP / Quoratio C1410323640(-4)
7De Meeuwen C1410322335(-12)
C-aspiranten Hoofdklasse C
1KCC / SO natural C114103123190122(68)
2De Meervogels C114102222200136(64)
3Fortuna / Delta Logistiek C11492320221152(69)
4HKV / Ons Eibernest C11473417145129(16)
5ONDO C11470714173165(8)
6Die Haghe C11442810150168(-18)
7Achilles C1142012487200(-113)
8KCR C11410132109203(-94)
C-aspiranten 2e klasse F
1Albatros C11413012619356(137)
1KOAG C21413012619664(132)
3HKC C114824189381(12)
4KCC / SO natural C2145451487120(-33)
5TOGO C11461713105119(-14)
6Ten Donck C1143110774130(-56)
7ONDO C1142012463147(-84)
7Tjoba C1141211479173(-94)
ZuidWest C-aspiranten 5e klasse A
1Nikantes C1121002207752(25)
2Olympia C212723167647(29)
3Gemini C112714156448(16)
3Sperwers C112714157057(13)
5KCC / SO natural C312525127860(18)
6Nieuwerkerk C312111035199(-48)
6Twist C312111033184(-53)
D-pupillen Hoofdklasse C
1TOP / Quoratio D114130126224120(104)
1Fortuna / Delta Logistiek D11413012619593(102)
3KCC / SO natural D11490518182152(30)
4Groen Geel D11462614115135(-20)
5Tempo D11451811173180(-7)
6KZ / Hiltex D1143298105148(-43)
7Victum / War Child D11430116101177(-76)
8Die Haghe D11411123104194(-90)
ZuidWest D-pupillen 1e klasse A
1IJsselvogels D11210112113375(58)
2Olympia D1129031812270(52)
3Vriendenschaar D1128131711091(19)
4KOAG D112606128890(-2)
5Korbis D1124088108106(2)
6PKC / SWKGroep D212309692135(-43)
7KCC / SO natural D2121011259145(-86)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse F
1Maassluis D21210112111455(59)
2Korbis D2129212013445(89)
3WION D1129121911770(47)
4KCC / SO natural D312606127975(4)
5Conventus D11230963999(-60)
5KOAG D312309663125(-62)
7NIO D1120012025102(-77)

Analyze Team
ZuidWest E-pupillen 2e klasse A
1Vitesse E2129031812994(35)
2KCC / SO natural E112804169372(21)
2PKC / SWKGroep E5128041611196(15)
4Twist E11271415152132(20)
5Nexus E11241798884(4)
5DeetosSnel E3124179110128(-18)
7ADO E1120111167144(-77)
ZuidWest E-pupillen 3e klasse C
1OZC E11212002414617(129)
2't Capproen E112903188044(36)
3Feijenoord E112705146553(12)
4Nexus E212516113855(-17)
5KCC / SO natural E212507105476(-22)
6Twist E312219533103(-70)
7Korbis E412101122997(-68)
ZuidWest F-pupillen 1e klasse E
1PKC / SWKGroep F21212002423580(155)
2Nieuwerkerk F21272316149118(31)
3De Voltreffers F112624149786(11)
3Oranje Wit F11270514129133(-4)
5Juliana F11242610100113(-13)
6Albatros F2122010491151(-60)
7KCC / SO natural F1121011261181(-120)
ZuidWest F-pupillen 2e klasse D
1WION F21210112116198(63)
2KCC / SO natural F21291219146101(45)
3Maassluis F2129031817488(86)
4KOAG F21261513150147(3)
5Korbatjo F2123187144158(-14)
6Olympia F212309679121(-42)
7Nieuwerkerk F4120012046187(-141)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals