Veldcompetitie 2016 - 2017

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van KCC / SO natural, Capelle ad IJssel

Ereklasse B
1PKC / SWKGroep 11090118261167(94)
2KZ / Hiltex 11060412233216(17)
2TOP / Quoratio 11060412207213(-6)
4DVO / Accountor 11050510207236(-29)
5KCC / SO natural 1104068186209(-23)
6TOP 11000100185238(-53)

Antilopen Banner
Reserve Ereklasse B
1PKC / SWKGroep 21090118272192(80)
2KZ / Hiltex 21081117248197(51)
3DVO / Accountor 21042410222234(-12)
4TOP / Quoratio 2104159203213(-10)
5KCC / SO natural 2103076186213(-27)
6KVS / Maritiem 21000100153235(-82)
Reserve Overgangsklasse C
1TOP 214140028313196(117)
2KVS / Maritiem 314110322279210(69)
3KCC / SO natural 31481517247246(1)
4Nieuwerkerk 31470714229242(-13)
4KCR 21470714224249(-25)
6Oranje Wit 2144199219232(-13)
7HKC 21431107183253(-70)
8VEO 21401131201267(-66)
KNKV Reserve 1e klasse E
1KCC / SO natural 414110322269220(49)
2Merwede 21491419247221(26)
2Fiks 21491419278227(51)
4Avanti 31471614272246(26)*P
4De Meervogels 21462614254254(0)
6Swift 21451811236250(-14)
7Vriendenschaar 21431107198236(-38)
8DeetosSnel 31421115201301(-100)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 2e klasse J
1Achilles 214130126288195(93)
2Merwede 31490518243193(50)
2IJsselvogels 21490518251217(34)
4Rapid 21470714214193(21)
5Velocitas 21460812211222(-11)
5Futura 21460812219231(-12)
7KCC / SO natural 51440108186227(-41)
8ONDO 21420124153287(-134)
KNKV Reserve 4e klasse P
1Weidevogels 314121125245134(111)
2VEO 41491419192179(13)
3KCC / SO natural 61490518189167(22)
4Nexus 21471615192181(11)
4Reeuwijk 31471615168190(-22)
6KOAG 5144199160199(-39)
7Vriendenschaar 41430115138177(-39)*P
7IJsselvogels 41421115149206(-57)
*P = punten in mindering gebracht
ZuidWest Reserve 5e klasse C (najaar)
1Vitesse 56420107446(28)
1Excelsior 66420109377(16)
3Gemini 4640288276(6)
4IJsselvogels 5622266664(2)
5Nexus 3621356462(2)
6KCC / SO natural 8602426489(-25)
7Maassluis 5601515281(-29)
ZuidWest Reserve 5e klasse D (najaar)
1Nieuwerkerk 765011010974(35)
2KCC / SO natural 7631277068(2)
3NIO 4630365974(-15)
4KCR 8601516890(-22)
ZuidWest Reserve 5e klasse H (voorjaar)
1NIO 4641197466(8)
2KCC / SO natural 7632186360(3)
3Vitesse 4631277765(12)
4Excelsior 6600605679(-23)
ZuidWest Reserve 6e klasse E (najaar)
1Kinderdijk 46501109148(43)
2KCC / SO natural 9640286654(12)
3Albatros 8630365365(-12)
4ADO 4600604487(-43)
ZuidWest Reserve 6e klasse D (voorjaar)
1KCC / SO natural 86501108555(30)
2NIO 5631276956(13)
3Twist 7622265862(-4)
4Nieuwerkerk 8601514988(-39)
ZuidWest Reserve 6e klasse H (voorjaar)
1KCC / SO natural 96501107154(17)
2Erasmus 4631276065(-5)
3Maassluis 5621357062(8)
4Eureka 2610526787(-20)
ZuidWest Reserve 7e klasse A (najaar)
1KCC / SO natural 10641194734(13)
2NIO 6622263735(2)
2Olympia 5622263741(-4)
4Triade 4611432940(-11)
ZuidWest Reserve 7e klasse H (voorjaar)
1Dijkvogels 46501107449(25)
2KCC / SO natural 10640287159(12)
3KCR 9630367284(-12)
4Synergo 12600606489(-25)
A-junioren Overgangsklasse D
1KCC / SO natural A114140028336148(188)
2Sporting Delta A114110322270185(85)
3PKC / SWKGroep A21482418247225(22)
4Fortis A11460812220266(-46)
5KCR A11451811189241(-52)
6GKV / Enomics A11440108193255(-62)
7Tilburg A11431107184236(-52)
8Albatros A11430116174257(-83)
A-junioren 1e klasse G
1TOP A114140028331185(146)
2KCC / SO natural A214120224255212(43)
3Avanti A114100420302235(67)
4Nieuwerkerk A21470714247223(24)
5ONDO A11450910194206(-12)
5Maassluis A11450910228233(-5)
7Korbis A11430116176279(-103)
8DVS '69 A11400140142302(-160)
ZuidWest A-junioren 3e klasse A (najaar)
1KCC / SO natural A36600127236(36)
2Reeuwijk A1630365350(3)
3VEO A2621354247(-5)
4Luno A2601513468(-34)

advertentie Lancyr Deelen
ZuidWest A-junioren 3e klasse C (voorjaar)
1KCR A26600129365(28)
2Maassluis A2640289776(21)
3KCC / SO natural A3611436174(-13)
4Twist A1601515086(-36)
ZuidWest A-junioren 4e klasse A (najaar)
1Phoenix A26501108645(41)
2KCC / SO natural A4630364266(-24)
3Die Haghe A2620445663(-7)
3ALO A2620445666(-10)
ZuidWest A-junioren 5e klasse B (voorjaar)
1KCC / SO natural A46600128343(40)
2Nieuwerkerk A4631275850(8)
3Vriendenschaar A2611434473(-29)
4IJsselvogels A3610523756(-19)
B-aspiranten Hoofdklasse D
1Fortuna / Delta Logistiek B114131027237163(74)
2Achilles B114100420217168(49)
2PKC / SWKGroep B114100420197182(15)
4Die Haghe B11491419235205(30)
5KCC / SO natural B1144199200201(-1)
6Oranje Wit B11431107170199(-29)
7Fortis B11430116153215(-62)
8Vriendenschaar B11420124147223(-76)
B-aspiranten 1e klasse M (najaar)
1Nieuwerkerk B16501107664(12)
2IJsselvogels B1630366261(1)
3Korbis B1621355862(-4)
4KCC / SO natural B2611435564(-9)
B-aspiranten 2e klasse I (voorjaar)
1VEO B166001210258(44)
2KCC / SO natural B2640287554(21)
3Korbis B1620448063(17)
4ALO B16006027109(-82)
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse A (najaar)
1Twist B16501105933(26)
2Gemini B1640285135(16)
3KCC / SO natural B3620444054(-14)
4Nexus B1610523361(-28)
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse D (voorjaar)
1Thor B16510117036(34)
2Gemini B1641196746(21)
3KCC / SO natural B3610525071(-21)
3WION B1610524882(-34)
NoordWest B-aspiranten 4e klasse C (voorjaar)
1Weidevogels B2641195549(6)
2Phoenix B2631275450(4)
3KCC / SO natural B4620444948(1)
3Avanti B5620443849(-11)
ZuidWest B-aspiranten 4e klasse D (najaar)
1WION B26510116527(38)
2KCC / SO natural B4640283748(-11)
3Twist B2612343944(-5)
4KOAG B3601513658(-22)
C-aspiranten Hoofdklasse D
1PKC / SWKGroep C11414002820287(115)
2KCC / SO natural C114101321149118(31)
3Oranje Wit C11492320173118(55)
4Fortuna / Delta Logistiek C11490518165120(45)
5Kinderdijk C1143389105140(-35)
6Die Haghe C1143298120164(-44)
7Achilles C1143110794171(-77)
8KCR C1140113194184(-90)
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
1KOAG C26600126912(57)
2KCC / SO natural C2630362337(-14)
3KCR C2620442940(-11)
4IJsselvogels C2610521648(-32)
C-aspiranten 2e klasse G-G (voorjaar)
1KCR C26600124525(20)
2KCC / SO natural C2630364435(9)
3IJsselvogels C2620443241(-9)
4ODO C1610522343(-20)
ZuidWest C-aspiranten 4e klasse B (najaar)
1Thor C16501104217(25)
2KOAG C4630362130(-9)
3KCC / SO natural C3621353137(-6)
4Albatros C3611432636(-10)
ZuidWest C-aspiranten 4e klasse D (voorjaar)
1Vriendenschaar C26600122817(11)
2DES C3621352620(6)
2Nikantes C1621353029(1)
4KCC / SO natural C3610521836(-18)
D-pupillen Hoofdklasse F (najaar)
1Fortuna / Delta Logistiek D16501107256(16)
2KCC / SO natural D1640286450(14)
3Maassluis D1630364958(-9)
4Vitesse D1600604364(-21)

Analyze Team
D-pupillen Hoofdklasse D (voorjaar)
1TOP / Quoratio D16501108851(37)
1KCC / SO natural D16501106347(16)
3Tempo D1620445163(-12)
4Nieuwerkerk D1600603879(-41)
NoordWest D-pupillen 1e klasse A (najaar)
1Fortuna / Delta Logistiek D36510116540(25)
2Avanti D1640285528(27)
3KCC / SO natural D2621354241(1)
4Excelsior D2600602679(-53)
NoordWest D-pupillen 1e klasse J (voorjaar)
1Vitesse D26510115326(27)
2KCC / SO natural D2631274641(5)
3Valto D2620443750(-13)
4ONDO D2610524160(-19)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse I (najaar)
1Nieuwerkerk D36510114822(26)
2Korbis D2640284727(20)
3KCC / SO natural D3621353238(-6)
4KOAG D3600603070(-40)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse K (voorjaar)
1KCC / SO natural D36510114323(20)
2Nexus D1641192915(14)
3Olympia D2620441427(-13)
4Sperwers D1600601738(-21)
ZuidWest E-pupillen 1e klasse I (najaar)
1Albatros E26600126232(30)
2Vriendenschaar E1640284424(20)
3KCC / SO natural E1611431640(-24)
4KCR E2601512046(-26)
ZuidWest E-pupillen 2e klasse M (najaar)
1Merwede E46510115321(32)
2NIO E2630362834(-6)
3KCC / SO natural E2621353841(-3)
4Kinderdijk E3610522144(-23)
ZuidWest E-pupillen 2e klasse E (voorjaar)
1Nieuwerkerk E3641195726(31)
1KCC / SO natural E1641194323(20)
3Vriendenschaar E1630365026(24)
4Vitesse E4600601085(-75)
ZuidWest E-pupillen 2e klasse U (voorjaar)
1KCC / SO natural E26510114715(32)
2Nikantes E1631272419(5)
3Nieuwerkerk E6622262127(-6)
4Twist E460060334(-31)
ZuidWest F-pupillen 1e klasse M (voorjaar)
1KOAG F166001212132(89)
2Gemini F1630364170(-29)
3KCC / SO natural F1620445058(-8)
4Nexus F1610522880(-52)
NoordWest F-pupillen 2e klasse A (voorjaar)
1Dijkvogels F16501106944(25)
2KCC / SO natural F2631275656(0)
3Nieuwerkerk F3620444243(-1)
4ONDO F3611434165(-24)
ZuidWest F-pupillen 2e klasse C (najaar)
1KCC / SO natural F16501105825(33)
2PKC / SWKGroep F5640285627(29)
3Korbis F1630365233(19)
4Vitesse F3600601091(-81)
ZuidWest F-pupillen 2e klasse G (najaar)
1Vriendenschaar F3541094523(22)
2KCC / SO natural F2540184421(23)
3Olympia F2531173015(15)
4Nieuwerkerk F4520342126(-5)
5OZC F1510422330(-7)
6Scheldevogels F150050351(-48)
ZuidWest F-pupillen 3e klasse L (voorjaar)
1Vitesse F46510117119(52)
2Reeuwijk F1641198940(49)
3Nieuwerkerk F8620441386(-73)
4KCC / SO natural F3600602351(-28)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals