Veldcompetitie 2015 - 2016

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van KCC / SO natural, Capelle ad IJssel

Ereklasse A
1Fortuna / Delta Logistiek 11071215199175(24)
2Blauw-Wit 11060412235186(49)
3LDODK / AH Gorredijk 11051411212196(16)
4DVO / Accountor 11042410201224(-23)
5KCC / SO natural 1103258162184(-22)
6AW.DTV 1102084191235(-44)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Ereklasse A
1DOS '46 21091018212175(37)*P
2Blauw-Wit 21061313221173(48)
3Fortuna / Delta Logistiek 2104248197191(6)*P
3DVO / Accountor 2103258195216(-21)
5KCC / SO natural 2103076169200(-31)
6LDODK / AH Gorredijk 2102084163202(-39)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 1e klasse G
1KVS / Maritiem 314120224287180(107)
2De Meervogels 21490518226206(20)
3KCC / SO natural 41481517221217(4)
4Excelsior 21462614192182(10)
4Sporting Trigon 21470714185191(-6)
6Swift 21452712182205(-23)
7Tempo 2144199209248(-39)
8Korbis 21412114168241(-73)
KNKV Reserve 1e klasse H
1KCC / SO natural 314120224258185(73)
2Maassluis 21492320227178(49)
3PKC / SWKGroep 41490518258203(55)
3Avanti 31490518239212(27)
5RWA 21452712208220(-12)
6ODO 2143389152191(-39)
7SDO 21422106196267(-71)
8Tempo 31421113164246(-82)*P
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 2e klasse M
1Albatros 214121123247157(90)*P
2KCR 314101321188172(16)
3Oranje Wit 314100420206154(52)
4IJsselvogels 21480616219201(18)
5Vriendenschaar 21452710178179(-1)*P
6KCC / SO natural 5144199185241(-56)
7Vitesse 31431107173211(-38)
8Nieuwerkerk 41410132142223(-81)
*P = punten in mindering gebracht

Antilopen Banner
KNKV Reserve 4e klasse Q
1Nieuwerkerk 612101121209107(102)
2KOAG 41291219169132(37)
3Twist 31270514118125(-7)
4Kinderdijk 31260612149146(3)
5IJsselvogels 4124088111163(-52)
6KCC / SO natural 6123187111126(-15)
7PKC / SWKGroep 61211103131199(-68)
ZuidWest Reserve 5e klasse B (najaar)
1Albatros 76501108159(22)
1Keep Fit '70 36501108873(15)
3Nieuwerkerk 7640287553(22)
4DVS '69 3631276871(-3)
5Gemini 3621357072(-2)
6KCC / SO natural 7610525373(-20)
7ACKC 4600605690(-34)
ZuidWest Reserve 5e klasse D (najaar)
1ADO 46501106938(31)
1Maassluis 46501109061(29)
3De Voltreffers 3630366966(3)
3KCC / SO natural 8630366784(-17)
5Vitesse 5620444977(-28)
6Triade 2611435763(-6)
6WION 5611434658(-12)
ZuidWest Reserve 5e klasse D (voorjaar)
1Gemini 36420107255(17)
2Trekvogels 2633096149(12)
3Triade 2632186760(7)
4KCR 6613256061(-1)
4Maassluis 5621356574(-9)
6ADO 4620445567(-12)
7KCC / SO natural 8601515266(-14)

advertentie Lancyr Deelen
ZuidWest Reserve 5e klasse F (voorjaar)
1KCC / SO natural 76420106540(25)
2Nexus 3641196254(8)
3De Voltreffers 3640287668(8)
4Nikantes 4630366671(-5)
5PKC / SWKGroep 10621358280(2)
6Merwede 9620446272(-10)
7Nieuwerkerk 9600606189(-28)
ZuidWest Reserve 6e klasse C (najaar)
1Gemini 46501108576(9)
2PKC / SWKGroep 8640288572(13)
2Albatros 8640286268(-6)
4Terda 1630367061(9)
4Oranje Wit 7630366664(2)
6KCC / SO natural 9620447271(1)
7Good Luck 4600605482(-28)
ZuidWest Reserve 6e klasse F (voorjaar)
1Vlaardingen 56501106652(14)
2OZC 4640286452(12)
3Zevenbergen / ELKV 2631276555(10)
3KCC / SO natural 9631275953(6)
5ACKC 3621356461(3)
6Nieuwerkerk 10620445968(-9)
7Oranje Zwart / De Hoekse 3601514682(-36)
ZuidWest Reserve 7e klasse B (najaar)
1Korbis 46501106243(19)
2GKV / Enomics 5631275652(4)
3Oranje Zwart / De Hoekse 3630365750(7)
3VIOS 3630365046(4)
5KCC / SO natural 10621354659(-13)
6Korbatjo 4620445862(-4)
6Scheldevogels 3620445168(-17)
ZuidWest Reserve 7e klasse B (voorjaar)
1VIOS 36501107143(28)
2KCC / SO natural 10640285645(11)
3DSO 6631275344(9)
4KCR 9630364748(-1)
5Albatros 9621354251(-9)
6GKV / Enomics 5620445356(-3)
7Olympia 5610523368(-35)
A-junioren Hoofdklasse A
1Groen Geel A114121125320223(97)
2Fortuna / Delta Logistiek A114101321282231(51)
3PKC / SWKGroep A11490518293248(45)
4Nieuwerkerk A11461713224252(-28)
5AW.DTV A11450910225282(-57)
6TOP / Quoratio A1144199214267(-53)
7KCC / SO natural A11440108199245(-46)
7KZ / Hiltex A11440108255264(-9)
A-junioren 1e klasse G
1Albatros A114131027232145(87)
2NIO A11481517226204(22)
3Kinderdijk A11480616196203(-7)
4KCC / SO natural A21471615191200(-9)
5Oranje Wit A21470714224217(7)
6IJsselvogels A11443711208196(12)
7Vitesse A21440108182225(-43)
8Nieuwerkerk A21412114156225(-69)
ZuidWest A-junioren 3e klasse A (najaar)
1Thor A15500105238(14)
2Albatros A3530265951(8)
2Kinderdijk A2530264544(1)
4Maassluis A2520345541(14)
4OZC A1520345352(1)
6Scheldevogels A1500503472(-38)

Alles voor je sport!
ZuidWest A-junioren 4e klasse D (najaar)
1Nieuwerkerk A36600125831(27)
2WION A2631275048(2)
3KCR A4622263752(-15)
4KCC / SO natural A4621354959(-10)
5Oranje Zwart / De Hoekse A1620445451(3)
5Twist A1620444546(-1)
5Vitesse A4620443945(-6)
ZuidWest A-junioren 5e klasse ZA (voorjaar)
1DKC A26600128749(38)
2Weidevogels A3631275962(-3)
3KCC / SO natural A4612346869(-1)
4Olympia A2601514680(-34)
B-aspiranten Hoofdklasse C
1DeetosSnel B114121125286169(117)
2Oranje Wit B11491419211172(39)
2KCC / SO natural B11491419217170(47)
4Nieuwerkerk B11472516198186(12)
5PKC / SWKGroep B11450910205213(-8)
5Sporting Delta B11450910163216(-53)
5Valto B11442810148214(-66)
8Vitesse B11411123156244(-88)
B-aspiranten 1e klasse L (najaar)
1DeetosSnel B26600129849(49)
2Maassluis B1622266268(-6)
3KCC / SO natural B2612345083(-33)
4Excelsior B1610526575(-10)

Korfbal Deals
B-aspiranten 2e klasse N (voorjaar)
1KCC / SO natural B2631276453(11)
1IJsselvogels B1631275560(-5)
3Korbis B1630366463(1)
4Avanti B2620445663(-7)
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse B (najaar)
1PKC / SWKGroep B36501108948(41)
1ADO B16501106339(24)
3Oranje Wit B3630364237(5)
3Merwede B2630364441(3)
5KCC / SO natural B3620444152(-11)
5Conventus B1620443865(-27)
7Juliana B1610523065(-35)
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse B (voorjaar)
1KCC / SO natural B36510116947(22)
2Kinderdijk B2641195650(6)
3Ventura Sport B1640287054(16)
3DVS '69 B1640284640(6)
5Vlaardingen B1611435353(0)
6DeetosSnel B3610524072(-32)
7PKC / SWKGroep B4601513654(-18)
ZuidWest B-aspiranten 4e klasse A (najaar)
1ZKV B1640283627(9)
2KCC / SO natural B4630363841(-3)
3Vriendenschaar B2621354634(12)
3KCR B3621353048(-18)

Team TV
ZuidWest B-aspiranten 4e klasse B (najaar)
1Merwede B3541095537(18)
2Triade B1531173736(1)
3DSO B1530264035(5)
4GKV / Enomics B3511334547(-2)
4Nexus B1511333444(-10)
6KCC / SO natural B5502322840(-12)
ZuidWest B-aspiranten 4e klasse C (voorjaar)
1ZKV B15500104929(20)
2Merwede B3530264231(11)
2DeetosSnel B4530263633(3)
4Nikantes B1520343433(1)
4KCC / SO natural B4520343131(0)
6OZC B2500502661(-35)
T*KCR B30000000(0)*T
*T = team is teruggetrokken
ZuidWest B-aspiranten 5e klasse A (voorjaar)
1HKC B26600126621(45)
2ACKC B2641194740(7)
3Olympia B2631273326(7)
4IJsselvogels B3630363035(-5)
5KCC / SO natural B5620442936(-7)
5DVS '69 B2620442244(-22)
7Kinderdijk B3600601641(-25)
C-aspiranten Hoofdklasse D
1PKC / SWKGroep C114110322156105(51)
2DSC C114100420148111(37)
3KCC / SO natural C11491419120110(10)
4Oranje Wit C11490518136113(23)
5Sporting Delta C11461713111112(-1)
6Tilburg C11451811113134(-21)
7DeetosSnel C1143298105132(-27)
8Vitesse C1140113172144(-72)
C-aspiranten 2e klasse K (najaar)
1NIO C16510115318(35)
2DES C1630362634(-8)
3KCC / SO natural C2621352937(-8)
4KOAG C2610521938(-19)
C-aspiranten 2e klasse M (voorjaar)
1VEO C16501106532(33)
2Avanti C1641197245(27)
3KCC / SO natural C2611433865(-27)
4ALO C1602423366(-33)
ZuidWest C-aspiranten 4e klasse E (najaar)
1Olympia C26501102811(17)
2Nieuwerkerk C2641192912(17)
3VIOS C1640284119(22)
3Good Luck C1632182414(10)
5ZKV C161143738(-31)
6KCC / SO natural C3610521430(-16)
6Maassluis C4610521029(-19)
ZuidWest C-aspiranten 5e klasse A (voorjaar)
1KCC / SO natural C35500104518(27)
2Korbatjo C2522161012(-2)
3Juliana C2521252524(1)
3Sporting Delta C4521251716(1)
5't Capproen C2511331122(-11)
6Keep Fit '70 C2501411531(-16)

advertentie Lancyr Deelen
D-pupillen Hoofdklasse F (najaar)
1Valto D16501103928(11)
2Maassluis D1641194135(6)
2Albatros D1641194234(8)
4KCC / SO natural D1621354442(2)
5Oranje Wit D1620443539(-4)
6Nieuwerkerk D1611433745(-8)
7KOAG D1610523146(-15)
D-pupillen Hoofdklasse E (voorjaar)
1HKV / Ons Eibernest D16600128144(37)
2Albatros D1621355254(-2)
3Fortuna / Delta Logistiek D1620445357(-4)
4KCC / SO natural D1611433869(-31)
ZuidWest D-pupillen 1e klasse A (najaar)
1IJsselvogels D16600128023(57)
2Korbis D1641194738(9)
3Maassluis D2614163640(-4)
4Vriendenschaar D1620443443(-9)
4NIO D1612343750(-13)
4Olympia D1612343246(-14)
7KCC / SO natural D2611432450(-26)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse A (najaar)
1Eureka D16600127510(65)
2Nieuwerkerk D26501107221(51)
3KOAG D2640284025(15)
4KCC / SO natural D3630363341(-8)
5Vriendenschaar D2620441641(-25)
6IJsselvogels D3610521944(-25)
7Maassluis D360060477(-73)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse B (voorjaar)
1KCC / SO natural D26600126424(40)
2Olympia D2640284533(12)
3WION D1610522449(-25)
3Nexus D1610522249(-27)
ZuidWest D-pupillen 2e klasse C (voorjaar)
1Sporting Delta D2541095513(42)
2KCC / SO natural D3522162516(9)
2't Capproen D152216178(9)
4Vriendenschaar D3520342323(0)
5ELKV / Zevenbergen D1511331734(-17)
6DeetosSnel D2510421659(-43)
ZuidWest D-pupillen 3e klasse A (najaar)
1Nieuwerkerk D46600126910(59)
2Vriendenschaar D3631272528(-3)
3KCC / SO natural D461143948(-39)
4Korbis D3610521128(-17)
ZuidWest D-pupillen 3e klasse D (voorjaar)
1Vriendenschaar D26600129615(81)
2Korbis D3640287127(44)
3KCC / SO natural D4610521971(-52)
3Feijenoord D1610521891(-73)

Team TV
ZuidWest E-pupillen 1e klasse B (voorjaar)
1Nieuwerkerk E26600127524(51)
2KOAG E26501108443(41)
3Vitesse E2630366238(24)
3KCC / SO natural E1630365739(18)
3Korbis E1630365051(-1)
6KCR E4601513083(-53)
6Olympia E2601511393(-80)
ZuidWest E-pupillen 2e klasse A (najaar)
1Vriendenschaar E15500106613(53)
2KCC / SO natural E1540187318(55)
3Nieuwerkerk E3530265124(27)
4IJsselvogels E3520342739(-12)
5WION E1510421864(-46)
6Ten Donck E150050986(-77)
ZuidWest E-pupillen 2e klasse B (voorjaar)
1WION E16510117028(42)
2KCR E2641195331(22)
3Vitesse E3640283528(7)
4Olympia E4631273525(10)
5KOAG E3621354560(-15)
6Twist E1610523643(-7)
7KCC / SO natural E2600601776(-59)
ZuidWest E-pupillen 3e klasse A (najaar)
1Nexus E16501104920(29)
2KCC / SO natural E2640284626(20)
3KOAG E3630364930(19)
4Nieuwerkerk E7600601280(-68)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
ZuidWest F-pupillen 1e klasse B (najaar)
1Nieuwerkerk F16600127544(31)
2Maassluis F16501109738(59)
3Vitesse F1640285970(-11)
4KCR F1620446359(4)
4NIO F1620446368(-5)
4KCC / SO natural F1620443464(-30)
7Nexus F1600603482(-48)
ZuidWest F-pupillen 1e klasse A (voorjaar)
1Nieuwerkerk F16600128550(35)
2KCR F1641197755(22)
3NIO F1630366860(8)
4Vitesse F1621355361(-8)
4Maassluis F1621354262(-20)
6KCC / SO natural F1620443051(-21)
7RWA F1601514056(-16)
ZuidWest F-pupillen 2e klasse B (najaar)
1Sperwers F15500107526(49)
2RWA F1540186822(46)
3WION F1530265537(18)
4Ten Donck F1520342245(-23)
5KCC / SO natural F2510422357(-34)
6Eureka F1500501066(-56)
ZuidWest F-pupillen 2e klasse B (voorjaar)
1Ten Donck F16600128211(71)
2Vitesse F36501106656(10)
3Nieuwerkerk F3640285443(11)
4Twist F1630365446(8)
5Gemini F1620443548(-13)
6RWA F2610522362(-39)
7KCC / SO natural F2600603078(-48)

Antilopen Banner
ZuidWest F-pupillen 3e klasse C (voorjaar)
1KCR F36510116011(49)
2OZC F16420103610(26)
3Vitesse F464119419(32)
4Korbis F3630363532(3)
5Nieuwerkerk F6620442650(-24)
6KCC / SO natural F3610521848(-30)
7Sperwers F2600602177(-56)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals