Zaalcompetitie 2017 - 2018

De standen in de poules van AW.DTV, Amsterdam

Dit is een klasse voor promotie en/of degradatie wedstrijden.
Hierdoor kunnen standen een vertekend beeld geven.

Hoofdklasse Promotie
1DeetosSnel 1430168985(4)
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 142024122129(-7)
3DVO / Accountor 1110023223(9)
4AW.DTV 1310226063(-3)
5Groen Geel 1200207174(-3)
Hoofdklasse A
1Groen Geel 114120224394319(75)
2AW.DTV 114110322340313(27)
3Wageningen 11490518351333(18)
4Rohda 11471615316300(16)
5SCO 11470714342334(8)
6Unitas / Perspectief 1144199346381(-35)
7Tweemaal Zes 11421115325365(-40)
7Nic. / Alfa-college 11421115294363(-69)
Reserve Hoofdklasse A
1Blauw-Wit 314101320341290(51)*P
2AW.DTV 21490518319313(6)
3Nic. / Alfa-college 21472516326321(5)
4Unitas / Perspectief 21471615333338(-5)
5Rohda 21461713314326(-12)
6TOP / SolarCompleet 31442810275296(-21)
6DVO / Accountor 31450910315323(-8)
8KZ / Hiltex 3144198306322(-16)*P
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 1e klasse A
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 214121125274225(49)
2Groen Geel 31491419260233(27)
2SCO 31491419262249(13)
4OWK 21473417279254(25)
5AW.DTV 31480616303259(44)
6Heerenveen 31431107231257(-26)
7HKV / Ons Eibernest 31421115214268(-54)
8De Wâlden 31420124231309(-78)
KNKV Reserve 4e klasse K
1Aurora 212100220238163(75)
2OKV 51291219248162(86)
2BEP 41291219276194(82)
4Swift 41270514214174(40)
5Zaandam Zuid 21220104141233(-92)
5AW.DTV 41220104169263(-94)
5Purmer 21220104148245(-97)
A-junioren Hoofdklasse B
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A11491419325281(44)
1Groen Geel A11491419336295(41)
1DOS '46 A11491419350299(51)
1DVO / Accountor A11491419321284(37)
5Unitas / Perspectief A11461713292320(-28)
6AVO A1143389270296(-26)
7AW.DTV A11431107256310(-54)
7De Meeuwen A11431107269334(-65)
A-junioren 2e klasse E
1Telstar A114140028276138(138)
2DOS A11490518203204(-1)
3Synergo A11462614206192(14)
3KVA A21470714222223(-1)
5Tweemaal Zes A11460812192180(12)
6Sparta A11451811173231(-58)
7Antilopen / Lancyr Deelen A21442810183214(-31)
8AW.DTV A21413105156229(-73)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046
1Rohda B11211102314136(105)
2AW.DTV B1128221811667(49)
3Argus B112714159471(23)
4Aurora B212615136882(-14)
5Velocitas B312318750102(-52)
6TOP / SolarCompleet B612201044092(-52)
6Blauw-Wit B212129458117(-59)
C-aspiranten 2e klasse C
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2129031814269(73)
2AW.DTV C1128131710380(23)
2Victum / War Child C1128131712181(40)
4Tweemaal Zes C112615139197(-6)
5KVA C1125251293103(-10)
6Blauw-Wit C112219587106(-19)
7DOS C1121011262163(-101)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013
1Haarlem D11211012216586(79)
2Rohda D1129212011568(47)
3DKV Victoria D1127231612676(50)
4Swift D1124261072108(-36)
5EKVA D1124088107129(-22)
6AW.DTV D1122010472117(-45)
6KVA D1122010463136(-73)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 07
1Oranje Nassau D1129121912839(89)
2Badhoevedorp D1128131710777(30)
3SDO D212714158268(14)
3Purmer D112714156248(14)
5Stormvogels D212507107179(-8)
6AW.DTV D21230964974(-25)
7Kleine Sluis D1121011229143(-114)
E-pupillen poule 057
1Furore E11212002419470(124)
2Blauw-Wit E1129031813695(41)
3AW.DTV E1127051411187(24)
4KZ / Hiltex E21251611139121(18)
4EKVA E112516119596(-1)
6ZKV E112309682155(-73)
7DKV Victoria E1120012043176(-133)
F-pupillen poule 018
1EKVA F11212002424552(193)
2Triaz F11210022022576(149)
3TOP / SolarCompleet F21270514157136(21)
4Oranje Nassau F112417967119(-52)
5Sporting West F112408884150(-66)
5Badhoevedorp F112327862133(-71)
7AW.DTV F1120111127201(-174)