De standen in de poules van AW.DTV, Amsterdam

Ereklasse A (veld)
1Fortuna / Delta Logistiek 11081117222182(40)
2KZ / Hiltex 11071215241224(17)
3Blauw-Wit 11060412224197(27)
4LDODK / Rinsma Fashion 11050510223208(15)
5AW.DTV 1101183173231(-58)
5KCC / SO natural 1101183177218(-41)
Reserve Ereklasse A (veld)
1KCC / SO natural 21081117199154(45)
2Blauw-Wit 21071215235172(63)
3KZ / Hiltex 21051411230238(-8)
4Fortuna / Delta Logistiek 2103258199202(-3)
5LDODK / Rinsma Fashion 2103167212229(-17)
6AW.DTV 2101092132212(-80)
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
1Blauw-Wit 414140028391203(188)
2ODIK 214111223262189(73)
3DeetosSnel 31490518299278(21)
4AW.DTV 31460812259289(-30)
5Fortuna / Delta Logistiek 31450910235257(-22)
6Phoenix 3145189221271(-50)*P
7DOS 21440108247300(-53)
8BEP 31402122204331(-127)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
1ZKV 312101121228147(81)
2Rohda 512100220208157(51)
3KZ Danaiden 41281317180144(36)
4ZKC '31 41270514187145(42)
5KZ / Hiltex 8123187149178(-29)
6OKV 4122194154223(-69)*P
7AW.DTV 41200120119231(-112)
*P = punten in mindering gebracht
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
1KZ / Hiltex A114140028348234(114)
2BEP A114100420255212(43)
3AW.DTV A11482418274223(51)
4Blauw-Wit A11462614224243(-19)
5Dalto / Klaverblad Verzekeringen A21451811246271(-25)
6OVVO / De Kroon A11450910232256(-24)
7Antilopen / Lancyr Deelen A1144199239284(-45)
8SDO / BlijWerkt A11410132189284(-95)
A-junioren 2e klasse G (veld)
1KVA A21393121233185(48)
2Sporting West A11381417202154(48)
2BEP A21381417203187(16)
4Furore A11361613179183(-4)
5Blauw-Wit A21352610181186(-5)*P
6Haarlem A1133379147159(-12)
7AW.DTV A2133197131169(-38)
8ZKC '31 A27106258111(-53)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
1Apollo B16501106132(29)
2Ados B1640284837(11)
3AW.DTV B1621353235(-3)
4Badhoevedorp B1601512057(-37)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (voorjaar)
1Sporting West B166001212817(111)
2Rohda B1640284174(-33)
3Badhoevedorp B1620443167(-36)
4AW.DTV B1600603577(-42)
C-aspiranten 2e klasse E (najaar)
1AW.DTV C16501104630(16)
2Madjoe C1630362829(-1)
3KVA C1620443136(-5)
3Blauw-Wit C1620443141(-10)
C-aspiranten 2e klasse D (voorjaar)
1KIOS C16501105530(25)
2AW.DTV C1630364143(-2)
3ZKC '31 C1620444252(-10)
3KZ / Hiltex C2620443245(-13)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 005 (najaar)
1BEP D166001210031(69)
2Blauw-Wit D1630366948(21)
2Haarlem D1630365953(6)
4AW.DTV D16006014110(-96)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 042 (voorjaar)
1AW.DTV D1632183731(6)
2EKVA D1630365332(21)
3Huizen D1621352129(-8)
3Blauw-Wit D2621353453(-19)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 06 (voorjaar)
1Aurora D16501107335(38)
2Helios D2640285640(16)
3Oranje Nassau D1630365041(9)
3DKV D2630364335(8)
3Stormvogels D1630364842(6)
3Vlug & Vaardig D1630365165(-14)
7AW.DTV D2600601275(-63)
E-pupillen poule 068 (najaar)
1Sporting West E1641194016(24)
1AW.DTV E1641193112(19)
3Rapid E2620441436(-22)
4OKV E2610521940(-21)
E-pupillen poule 042 (voorjaar)
1Swift E16510115833(25)
2Sporting West E1622264851(-3)
3Rohda E1605154750(-3)
4AW.DTV E1602424463(-19)
F-pupillen poule 012 (najaar)
1Badhoevedorp F16600125926(33)
2Triaz F1630369052(38)
2EKVA F1630367957(22)
4AW.DTV F16006016109(-93)
F-pupillen poule 080 (voorjaar)
1Atlantis F16600128730(57)
2DKV Victoria F2630364458(-14)
3EKVA F2620444053(-13)
4AW.DTV F1610523464(-30)