Veldcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

Overgangsklasse A
1Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 114101321321275(46)
2OWK 11482418297280(17)
3Heerenveen 11480616290275(15)
4AVO 11471615280289(-9)
5De Hoeve 11444612286292(-6)
6Wit-Blauw | Green Organics 11451811304306(-2)
6ZKV 11451811283291(-8)
8De Wâlden 11440108252305(-53)
KNKV Reserve 2e klasse A
1OWK 214131027303201(102)
2Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 414100420296235(61)
3DOS-WK 314100418294232(62)*P
4ZKC '19 21471615268206(62)
5Hoogkerk 31460812255264(-9)
6AVO 3144199228267(-39)
7Rodenburg 21430114206274(-68)*P
8SIOS 21411123164335(-171)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 3e klasse A
1Heerenveen 412110122261175(86)
2DOS '46 412100220266166(100)
3WSS 31272316201188(13)
4OWK 31251611189210(-21)
5LDODK | Rinsma Fashion 4124179165193(-28)
6ZKC '19 41210112147242(-95)
6Leeuwarden 21220102127182(-55)*P
*P = punten in mindering gebracht
Midweek poule 042 (najaar)
1Hoogkerk MW1640285142(9)
2Wez Handich / Dow MW1630366553(12)
3Oerterp / VKC | AROB antennebouw MW1621354551(-6)
3OWK / Zunobri MW1621353954(-15)
Midweek poule 033 (voorjaar)
1Hoogkerk MW1631277764(13)
2NKC MW1622266961(8)
2Nic. | Alfa-college MW2630365661(-5)
4Zunobri / OWK MW1621354965(-16)
A-junioren 1e klasse A
1Hoogkerk / Nic. | Alfa-college A114130126361179(182)
1Invicta / Frigro A114130126305184(121)
3De Pein A11480616225225(0)
4OWK A11470714211207(4)
5Kinea A11461713239262(-23)
6LDODK | Rinsma Fashion A2143298176270(-94)
7Heerenveen A11430116190274(-84)
8Drachten | van der Wiel A21411123196302(-106)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
1OWK / Rodenburg B16600127829(49)
2Noordenveld B1630367148(23)
2Hoogkerk / Nic. | Alfa-college B3630365174(-23)
4Vitesse B2600602473(-49)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 039 (najaar)
1Drachten | van der Wiel B26510117235(37)
2OWK / Rodenburg B2641195633(23)
3OKO | Bies B2610523756(-19)
3Olympia B1610523475(-41)

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 058 (najaar)
1TFS B16600127821(57)
2VZK / Donkerbroek B1641196435(29)
2Dio B1641195738(19)
4Oerterp / VKC | AROB antennebouw B1630363741(-4)
5OWK / Rodenburg B3611433262(-30)
6Zunobri B1610523466(-32)
7Harkema / Frigro B2601512564(-39)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 021 (voorjaar)
1OWK / Sparta B16600127342(31)
2Drachten | van der Wiel B2621356454(10)
2VZK / Donkerbroek B1621355663(-7)
4Noordenveld B1610524175(-34)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (voorjaar)
1Leonidas / Forward B26510117333(40)
2OWK / Sparta B2640286152(9)
3Udiros B2611435261(-9)
4Dio B1610523676(-40)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 075 (voorjaar)
1DWA / Argo B26600127340(33)
2Ritola B1630366459(5)
3OKO | Bies B2620444556(-11)
4OWK / Sparta B3610523865(-27)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 046 (najaar)
1Rodenburg / OWK C16600126512(53)
2Drachten | van der Wiel C2640285329(24)
3Wez Handich C1620442632(-6)
4OKO | Bies C260060980(-71)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 076 (najaar)
1VZK C16600123610(26)
2Donkerbroek C1640283223(9)
3Quick '21 C2610521632(-16)
3Rodenburg / OWK C2610521433(-19)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015 (voorjaar)
1Noordenveld C16501106342(21)
1AVO C26501105435(19)
3DWA / Argo C1631275236(16)
3OWK / Rodenburg C1631275143(8)
5Ritola C1620443446(-12)
6Hoogkerk C2610524066(-26)
6OKO | Bies C3610523056(-26)

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 101 (voorjaar)
1Noordenveld C2640285624(32)
1Zunobri C1640282426(-2)
3OWK / Rodenburg C2621353645(-9)
4DWA / Argo C2611433051(-21)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 03 (najaar)
1Noordenveld D26600128742(45)
2Des D1641194334(9)
3OWK D1630364651(-5)
3Quick '21 D2630363850(-12)
5WWMD D1620444043(-3)
6TFS D1611433052(-22)
7ROG D2610525769(-12)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 01 (voorjaar)
1NQL D166001210257(45)
2Altijd Kwiek D1640288347(36)
3Noordenveld D2610527498(-24)
3OWK D16105250107(-57)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017