Veldcompetitie 2014 - 2015

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse C
1AVO 114140028273196(77)
2NKC '51 11482418229187(42)
3Noviomagum 11481517232213(19)
4ZKC '19 11461713242236(6)
5Wez Handich / Dow 11561813216229(-13)
6OWK 11460812221234(-13)
7KIOS 11551911238228(10)
8Atalante 11410132163291(-128)
KNKV Reserve 2e klasse C
1Rigtersbleek / EKC Nääs 312100220202155(47)
2KIOS 21291219157139(18)
3NKC '51 21271415144126(18)
4OWK 21270514162138(24)
5Wez Handich / Dow 21250710155160(-5)
6Noviomagum 3123096142168(-26)
7SIOS 31200120144220(-76)*P
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 3e klasse C
1WSS 214102222223166(57)
2OWK 314101321185152(33)
3De Wâlden 41481517178135(43)
3Dow / Wez Handich 31473417196153(43)
5Rodenburg 31453613178183(-5)
6ZKC '19 41451811150183(-33)
7AVO 61431107160195(-35)
8De Pein 21420124120223(-103)
Noord Midweek 1e klasse M (najaar)
1Wez Warber en Fluch / Wez Warber MW16501109756(41)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW16501108752(35)
3Heerenveen MW1620446366(-3)
4OWK / Zunobri MW16006033106(-73)
Noord Midweek klasse G (voorjaar)
1Udiros MW166001212639(87)
2Joure MW1640289471(23)
3Invicta MW1610523975(-36)
3Zunobri / OWK MW16105228102(-74)
Noord B-aspiranten 3e klasse C (najaar)
1OWK B16600128433(51)
2NKC B16501105542(13)
3It Fean B1640286650(16)
4VZK B1621354760(-13)
5SDO B1611434262(-20)
6DOS '46 B2610524254(-12)
6SCO B2610523671(-35)

Alles voor je sport!
B-aspiranten 2e klasse G-B (voorjaar)
1OWK B16600129437(57)
2De Pein B1640286147(14)
3Hoogkerk B2610524472(-28)
3Noordenveld B1610524083(-43)
Noord D-pupillen 1e klasse F (najaar)
1LDODK / AH Gorredijk D2531173127(4)
1Flamingo's D1531173431(3)
3NQL D1530263826(12)
3Drachten / van der Wiel D2530263727(10)
5Kinea D1511333040(-10)
6OWK / ODA D150141928(-19)
Noord D-pupillen 2e klasse A (voorjaar)
1OKO / Bies D16420104120(21)
1Spannum D16501103719(18)
3OWK / ODA D1641193118(13)
4De Waterpoort D1631272221(1)
5NKC D1620441738(-21)
6Olympia D1610521933(-14)
7Wez Warber en Fluch / Wez Warber D1600601432(-18)
Noord E-pupillen 3e klasse L (najaar)
1OWK / ODA E1541096011(49)
1Nic. / Alfa-college E2541095813(45)
3Noordenveld E2530263821(17)
4Hoogkerk E5520341235(-23)
5DWA / Argo E1510421053(-43)
6Zunobri E150050146(-45)
Noord E-pupillen 2e klasse E (voorjaar)
1Altijd Kwiek E16600125019(31)
2ODA / OWK E1640283335(-2)
3NQL E2630363735(2)
3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3630363030(0)
5Joure E1620442228(-6)
5Quick '21 E2620442537(-12)
7Udiros E2610523750(-13)

Korfbal Deals
Noord F-pupillen 2e klasse B (najaar)
1It Fean F16600126933(36)
2OWK F1631274648(-2)
3Drachten / van der Wiel F2611432639(-13)
4Hoogkerk F1602422647(-21)
Noord F-pupillen 1e klasse F (voorjaar)
1Sparta F16501103237(-5)
2Harich F1640287142(29)
3OWK F1620443146(-15)
4Drachten / van der Wiel F1610523443(-9)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Sale bij bol.com! (Nederland)