Veldcompetitie 2012 - 2013

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
1KVZ 114121125245160(85)
2KIOS 114111223234159(75)
3ZKC '19 11490518223191(32)
4OWK 11452712156179(-23)
4Rigtersbleek 11452712211235(-24)
6PSV 11451811161220(-59)
7Steeds Hooger 11440108166194(-28)
8VDW-OLS 11411123174232(-58)

Korfbal Deals
KNKV Reserveklasse 3A
1TFS 21212002417899(79)
2OWK 21210022019288(104)
3Wez Handich / Dow 21260612136114(22)
4VKC / AROB antennebouw 21251611117139(-22)
5De Pein 21250710109130(-21)
6Hoogkerk 4122193118184(-66)*P
7ROG 5121011079175(-96)*P
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserveklasse 4ZC
1LDODK / AH Gorredijk 51211012216090(70)
2Noordenveld 312100220172104(68)
3OKO / Bies 31280416163119(44)
4OWK 3123187122146(-24)
4Rodenburg 4124087118143(-25)*P
6Flamingo's 312309694164(-70)
7DOS '46 6122195104167(-63)
*P = punten in mindering gebracht
Noord Midweek klasse 1M (najaar)
1Stadskanaal '74 MW16510117850(28)
2WSS MW16501106952(17)
3Club Brothers MW1640286441(23)
4VDW-OLS MW2630365547(8)
5Zunobri MW1620444661(-15)
6OWK MW1602424265(-23)
7Hoogkerk MW2601513977(-38)
Noord Midweek klasse L (voorjaar)
1Wez Warber / Wez Fluch MW16501107147(24)
2Kinea MW1641197153(18)
3MN en W MW1640286857(11)
4Invicta MW1631275260(-8)
5OWK MW1621356067(-7)
6Westergo MW1611435054(-4)
7TFS MW1600604882(-34)
A-junioren 2e klasse A
1OWK A115140128187122(65)
2Stadskanaal '74 A115130226270133(137)
3EKC 2000 A11462614143138(5)
4HHV A11451811123164(-41)
4Sim / Kinea A11451811120165(-45)
6Udiros A11442810106142(-36)
7SIOS A1143298108161(-53)
8Asko / VDW-OLS A31422106111143(-32)

Team TV
Noord B-aspiranten 4e klasse E (najaar)
1VZK B16600126220(42)
2OKO / Bies B2631274146(-5)
3OWK B1621353533(2)
4Hoogkerk B2600602160(-39)
Noord B-aspiranten 5e klasse E (voorjaar)
1OWK B16600126813(55)
2LDODK / AH Gorredijk B3630362934(-5)
3Rodenburg B2611433152(-21)
3Hoogkerk B2611433160(-29)
Noord C-aspiranten 3e klasse B (najaar)
1Zunobri C16501104522(23)
2NKC C1641194331(12)
3OWK C1511332039(-19)
4VKC / AROB antennebouw C1500501430(-16)
Noord C-aspiranten 4e klasse C (voorjaar)
1OWK C16600125118(33)
2DTS C1631272522(3)
3Des C1611432127(-6)
4Dow C160242939(-30)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse F (najaar)
1OWK E16501104519(26)
1ROG E16501103617(19)
3ODA E1611432248(-26)
4WSS E1601512241(-19)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse C (voorjaar)
1OWK E16501106018(42)
2ROG E1640282929(0)
3WSS E1630363038(-8)
4Rodenburg E1600601650(-34)
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse I (najaar)
1It Fean F1660012444(40)
2Invicta F1640284317(26)
3Harkema F1631272017(3)
4NKC F2630361318(-5)
5Altijd Kwiek F162135414(-10)
6OWK F1620441734(-17)
7OKO / Bies F160060037(-37)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals