Veldcompetitie 2011 - 2012

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 2e klasse A
1OWK 115112224210159(51)
2Vitesse 115110422190165(25)
3Wez Handich 11492320183160(23)
4De Pein 11463515194181(13)
5Wordt Kwiek 11461713165168(-3)
6SIOS 11451811187197(-10)
7Olympia 11421115151205(-54)
8WSS 11412114142187(-45)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserveklasse 3C
1Leeuwarden 314122026199116(83)
2Drachten / van der Wiel 614111223210161(49)
3Wez Handich / Dow 21461713167150(17)
4OWK 21452712142148(-6)
4Olympia 21460812135156(-21)
6De Pein 21451811120158(-38)
7Hoogkerk 41450910150176(-26)
8VDW-OLS 31421115125183(-58)
KNKV Reserveklasse 4ZB
1ZKC '19 412111023192108(84)
2Noordenveld 41290318180127(53)
2OKO / Bies 31290318151108(43)
4OWK 31260612158148(10)
5KIOS 3123187103138(-35)
6SDO / UNI 2121110394168(-74)
6Asko 4121110383164(-81)
Noord Reserveklasse 6I (najaar)
1Nic. / Alfa-college 7632185742(15)
1OWK 4632184139(2)
3Goorecht / Proline 4621354049(-9)
4Wees Kwiek 2611433442(-8)
Noord Reserveklasse 6E (voorjaar)
1Noordenveld 5641195426(28)
2Sparta 5640265242(10)*P
3OWK 4621353653(-17)
4VDW-OLS 4610523253(-21)
*P = punten in mindering gebracht
A-junioren 2e klasse B
1DWA / Argo A11210022012585(40)
2Drachten / van der Wiel A2127231613298(34)
3Asko / VDW-OLS A3126151310899(9)
4OWK A11260612103103(0)
5Flamingo's A1125161110976(33)
6Rodenburg A212318782115(-33)
7Nic. / Alfa-college A112219569152(-83)
T*Ritola A220020259(-57)*T
*T = team is teruggetrokken

Antilopen Banner
Noord B-aspiranten 5e klasse B (najaar)
1VKC / AROB antennebouw B15500104221(21)
2OWK B1521253235(-3)
2Club Brothers B1521252129(-8)
4Sparta B1520343027(3)
4DWA / Argo B2520343537(-2)
6ROG B1510422839(-11)
Noord B-aspiranten 5e klasse C (voorjaar)
1Oerterp B16501103420(14)
2OWK B1640283937(2)
3Harkema B1621352528(-3)
4Invicta B1601512134(-13)
C-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1Ritola C16600129414(80)
2Noordenveld C1640285039(11)
3OWK C1610521757(-40)
3Asko C261052657(-51)
C-aspiranten 2e klasse G-M (voorjaar)
1HHV C16600124419(25)
2SCO C26501104924(25)
3Marfûgels / Stânfries C1621352427(-3)
3Ritola C2621353143(-12)
5OWK C1612342236(-14)
6Invicta C1611432024(-4)
6DFD C1611432037(-17)
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse F (najaar)
1TDK E1660012225(17)
2OWK E1650110284(24)
3DFD E164028258(17)
4Joure E163036108(2)
5Kinea E262044517(-12)
6Quick '21 E261052624(-18)
7TFS E260060434(-30)

advertentie Lancyr Deelen
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse I (voorjaar)
1OWK E16510115413(41)
2WWMD E16501103310(23)
3Lintjo E1641193313(20)
4Oerterp E1621351815(3)
4Dow E1621351320(-7)
6TFS E260151335(-32)
6LDODK E460151553(-48)
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse Q (najaar)
1Asko F1651011438(35)
2Korulos F164119225(17)
3OWK F1632181612(4)
4Noordenveld F163127818(-10)
5Rodenburg F162044824(-16)
6Vitesse F261143515(-10)
7Goorecht / Proline F1600601030(-20)
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse B (voorjaar)
1Rodenburg F1641195320(33)
2OWK F1640285133(18)
3Goorecht / Proline F1631273644(-8)
4Hoogkerk F2600601154(-43)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals