Veldcompetitie 2010 - 2011

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 2e klasse A
1Asko 114111223250177(73)
2Ritola 114101321214183(31)
3OWK 11482418186166(20)
4HHV 11470714211199(12)
4De Pein 11470714186199(-13)
6Vitesse 11552812190212(-22)
7Leeuwarden 11542910174207(-33)
8Kinea 11402122156224(-68)

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserveklasse 3P
1SIOS 314131027253125(128)
2De Pein 21493221197140(57)
3Kinea 21481517146146(0)
4Heerenveen 41471615152138(14)
5VDW-OLS 41461713149160(-11)
6OWK 21440108117139(-22)
7Ritola 41430116112193(-81)
8Rodenburg 31421115113198(-85)
KNKV Reserveklasse 5B
1Drachten / van der Wiel 614130126255145(110)
2LDODK 61491419187150(37)
3Wez Handich 41481517161132(29)
4VKC / AROB antennebouw 31470714138165(-27)
5OWK 31470712168136(32)*P
6Asko 41451811121166(-45)
7DOS'46 / Engeldot 71431107123158(-35)
8Wez Warber / Wez Fluch 3142012284185(-101)*P
*P = punten in mindering gebracht
Noord Reserveklasse 6G (najaar)
1Halen 2540185233(19)
1Wees Kwiek 1540184128(13)
3Vitesse 520020918(-9)
4OWK 4400401740(-23)
Noord Reserveklasse 6G (voorjaar)
1LDODK 86501107648(28)
2De Pein 3640285744(13)
3Kinea 3620443852(-14)
4OWK 4610523158(-27)
Noord B-aspiranten 3e klasse B (najaar)
1OWK B16600126527(38)
2Pallas '08 B16501105033(17)
3Frigro B1631274542(3)
4Wez Handich B1630364129(12)
5TDK B1620443835(3)
6Joure B2611432665(-39)
7Marfûgels / Stânfries B2600601044(-34)
Noord B-aspiranten 5e klasse B (najaar)
1Korwi B16501105817(41)
1Rodenburg B26501103818(20)
3ROG B1640282825(3)
4OWK B2630363343(-10)
5WSS B2620443232(0)
5Zunobri B1620442738(-11)
7DWA / Argo B3600601255(-43)
Noord B-aspiranten 3e klasse A (voorjaar)
1OWK B16510115131(20)
2VZK B1640284938(11)
3Frigro B1620444350(-7)
4De Pein B1601513357(-24)
Noord B-aspiranten 5e klasse A (voorjaar)
1Rodenburg B26600123712(25)
2NKC B1630362327(-4)
3OWK B2620442338(-15)
4Oerterp B1610522026(-6)
Noord D-pupillen 3e klasse D (najaar)
1OWK D16600126712(55)
2Stadskanaal '74 D2641193625(11)
3Spes D1640283617(19)
4VDW-OLS D2631272525(0)
5EKC 2000 D3611432432(-8)
5Vitesse D2611431949(-30)
7Halen D1600601158(-47)
Noord D-pupillen 4tal 1e klasse B (najaar)
1OWK D26501106313(50)
1DFD D26501105612(44)
3Boelenslaan D2640282727(0)
4De Lauwers D1630363624(12)
4Invicta D2630362830(-2)
6Wees Kwiek D2610521872(-54)
7Quick D2600601060(-50)

Team TV
Noord D-pupillen 3e klasse K (voorjaar)
1OWK D16600128221(61)
2Rodenburg D1631274739(8)
3Harkema D1621353642(-6)
4DWA D160060972(-63)
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse G (voorjaar)
1Kinea E16600122910(19)
2OWK E1641193012(18)
3Lintjo E1640281619(-3)
4Frigro E1630362518(7)
5Oerterp E1621351915(4)
6Noordenveld E1601511334(-21)
6Wordt Kwiek E160151933(-24)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse A (najaar)
1NKC E26510113812(26)
1Zunobri E26510113815(23)
3OWK E1631272615(11)
4ROG E1630362121(0)
5Argo E1621351219(-7)
6Rodenburg E160151718(-11)
6Sparta E260151244(-42)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse J (najaar)
1OWK F1550010303(27)
2ROG F154018197(12)
3Hoogkerk F252034148(6)
3OKO / Bies F1520341214(-2)
5NKC F151133618(-12)
6Noordenveld F150141132(-31)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse J (voorjaar)
1SDO F16600123011(19)
2ROG F1641194416(28)
2OWK F1641191714(3)
4Nic. / Alfa-college F2620441315(-2)
4Vitesse F1620442128(-7)
6Asko F1610521528(-13)
6VDW-OLS F261052634(-28)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Sale bij bol.com! (Nederland)