Veldcompetitie 2009 - 2010

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse A
1OWK 114121125201127(74)
2Invicta 114111223225152(73)
3Wez Handich 11481517181150(31)
4VKC 11453613147151(-4)
4WSS 11461713148175(-27)
6Goorecht / Proline 1143389126165(-39)
7OKO / Bies 1143298153186(-33)
8DWA / Argo 11412114154229(-75)

Alles voor je sport!
KNKV Reserveklasse 3A
1WSS 215112224170127(43)
2Invicta 215110422176120(56)
3Wez Handich 21483319167118(49)
4VKC 21471615144145(-1)
5OWK 21442810133144(-11)
5OKO / Bies 21450910139153(-14)
7SIOS 41440108128203(-75)
8Goorecht / Proline 21422104132179(-47)*P
*P = punten in mindering gebracht
Noord Reserveklasse 5K (najaar)
1OKO / Bies 37700149141(50)
2Wees Kwiek 17511117049(21)
3Korwi 3741296062(-2)
4Club Brothers 3630364651(-5)
5OWK 3620444355(-12)
6Goorecht / Proline 4720546170(-9)
7VDW-OLS 6711534462(-18)
7Nic. / Alfa-college 8711534469(-25)
Noord Reserveklasse 5R (voorjaar)
1Olympia 46501107033(37)
1Stânfries / Marfûgels 66501106539(26)
3Wez Fluch / Wez Warber 5620445361(-8)
4OWK 3600602984(-55)
Noord A-junioren 5e klasse B (najaar)
1Dio A16600126716(51)
2De Pein A2631275039(11)
3OWK A1611433168(-37)
4VKC A2610523156(-25)

Korfbal Deals
Noord B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1NKC B16600127019(51)
2Drachten / van der Wiel B2640284934(15)
2Sparta B1640285144(7)
4OWK B1630363332(1)
5Asko B2511333039(-9)
6Zunobri B1611433755(-18)
7Nic. / Alfa-college B2500501764(-47)
Noord B-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
1Asko B2541096022(38)
1OWK B1541094924(25)
3Rodenburg B1620443553(-18)
4Nic. / Alfa-college B2600601964(-45)
Noord C-aspiranten 4e klasse B (najaar)
1OWK C16510112912(17)
2Noordenveld C2641194019(21)
3Asko C4631273822(16)
4Hoogkerk C4630362419(5)
5NKC C2621351816(2)
6Wees Kwiek C1620441528(-13)
7Zunobri C160060351(-48)
Noord C-aspiranten 4e klasse L (voorjaar)
1OWK C1640283718(19)
1Argo C1640282624(2)
3Hoogkerk C4631273026(4)
4WSS C2601511136(-25)

Team TV
Noord D-pupillen 2e klasse B (najaar)
1DTS D16510115817(41)
2Drachten / van der Wiel D36501105417(37)
3Zunobri D1641195020(30)
4Rodenburg D2630363531(4)
5OWK D1611432438(-14)
6OKO / Bies D261052954(-45)
7Wez Fluch / Wez Warber D260151558(-53)
Noord D-pupillen 2e klasse C (voorjaar)
1Noordenveld D2641194225(17)
1OWK D1641192921(8)
3Zunobri D2611432429(-5)
3Rodenburg D2611432646(-20)
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse K (najaar)
1Harkema E26501103011(19)
2It Fean E2640282610(16)
3OWK E1630362918(11)
4Tietjerk E160060046(-46)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse I (voorjaar)
1Argo E16600124610(36)
2Roda '70 E2630362136(-15)
3OWK E1620442023(-3)
4Asko E461052624(-18)
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse H (voorjaar)
1Zunobri F1660012752(73)
2Sparta F1630362334(-11)
3OWK F151042928(-19)
3NKC F251042649(-43)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals