Veldcompetitie 2008 - 2009

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse C
1Kinea 114120224176114(62)
2VKC 11491419179147(32)
3Wez Handich 11481517167136(31)
3OKO / Bies 11481517183154(29)
3OWK 11481517186160(26)
6EKC 2000 11462614149147(2)
7Meko '74 11411123126223(-97)
8Moedig Voorwaarts 11401131113198(-85)
Noord Reserveklasse 3D
1DOS '46 514140026255133(122)*P
2Nic. / Alfa-college 71490518171162(9)
3OWK 21481517148142(6)
4Ritola 21480614191151(40)*P
5SIOS 31452712147183(-36)
6Rodenburg 4144199142168(-26)
7Wez Handich 31431107129174(-45)
8Goorecht / Proline 21421115135205(-70)
*P = punten in mindering gebracht
Noord Reserveklasse 5O (najaar)
1OWK 36510115835(23)
2Noordenveld 5622264637(9)
3Sparta 4613255158(-7)
4Wees Kwiek 2610523863(-25)
Noord Reserveklasse 5K (voorjaar)
1Dow 26600129243(49)
2OKO / Bies 3630366355(8)
2NKC 2630365363(-10)
4OWK 3600602976(-47)
Noord B-aspiranten 3e klasse L (najaar)
1Rodenburg B2641194024(16)
1VKC B1641193726(11)
3OWK B1611433333(0)
3Drachten / van der Wiel B3611432148(-27)

Team TV
Noord B-aspiranten 3e klasse F (voorjaar)
1Zunobri B2641195835(23)
2OWK B1640284230(12)
3Noordenveld B2622263436(-2)
4Des B2601511750(-33)
Noord C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1OWK C16600125111(40)
2Flamingo's C1640283917(22)
3Rodenburg C2620441337(-24)
4Harkema C260060846(-38)
Noord C-aspiranten 3e klasse K (najaar)
1Nic. / Alfa-college C3651011408(32)
2Noordenveld C1641193116(15)
3Sparta C2610521332(-19)
3OWK C261052634(-28)
Noord C-aspiranten 2e klasse A (voorjaar)
1NKC C16501106022(38)
1OWK C16501102921(8)
3Drachten / van der Wiel C1620442331(-8)
4DWA C1600601755(-38)
Noord C-aspiranten 4e klasse I (voorjaar)
1Sparta C26510114113(28)
2DTS C1640282120(1)
3It Fean C1611431726(-9)
4OWK C2610521737(-20)
Noord E-pupillen 8tal 2e klasse K (najaar)
1Dio E1660012484(44)
2Rodenburg E1650110413(38)
3OWK E1630362714(13)
4Oerterp E1521251216(-4)
5Donkerbroek E161234323(-20)
6Boelenslaan E251042136(-35)
7VKC E160151036(-36)
Noord E-pupillen 8tal 2e klasse G (voorjaar)
1OKO / Bies E16420105511(44)
1OWK E16420104018(22)
3Sparta E162044922(-13)
4It Fean E260060558(-53)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse M (najaar)
1OKO / Bies F1650110293(26)
1OWK F1650110192(17)
3NKC F262044520(-15)
4Noordenveld F160060129(-28)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse H (voorjaar)
1OWK F1650110399(30)
2Noordenveld F162226614(-8)
3Sparta F1621352115(6)
4NKC F261143331(-28)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals