Veldcompetitie 2007 - 2008

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse D
1KIOS 11493221181121(60)
2De Parabool 11492320169116(53)
3Wez Handich 11483319153129(24)
4OWK 11481517169136(33)
4Goorecht / Proline 11473417156135(21)
6Roreko 11431107117156(-39)
6ODA 11431107125185(-60)
8WWMD 11420124107199(-92)

Antilopen Banner
Noord Reserveklasse 3D
1Rodenburg 414130126179108(71)
2OKO / Bies 21492320181137(44)
3Wez Handich 21464416146141(5)
4Nic. / Alfa-college 71463515153150(3)
5Goorecht / Proline 31451811152173(-21)
6Friso 21434710103133(-30)
7OWK 2144199138157(-19)
8Sparta 31421115120173(-53)
Noord Reserveklasse 6F (najaar)
1Olympia 46600127845(33)
2OWK 3630365054(-4)
3Sparta 4620445353(0)
4OKO / Bies 5610524170(-29)
Noord Reserveklasse 6I (voorjaar)
1Nic. / Alfa-college 9541096042(18)
2Noordenveld 5540186233(29)
3Olympia 4530264032(8)
4Sparta 4521253945(-6)
5OWK 3510423656(-20)
6NKC 2500502453(-29)
Noord B-aspiranten 4e klasse A (najaar)
1Tietjerk B26510113516(19)
2It Fean B2641193823(15)
3OWK B1623172624(2)
4Olympia B2630362416(8)
5Veenwouden B1620441724(-7)
5Flamingo's BM2620441227(-15)
7WIK '34 BM1601511234(-22)
Noord B-aspiranten 4e klasse H (voorjaar)
1Rodenburg B26510114320(23)
2NKC BM2640284536(9)
3VKC B1611433152(-21)
4OWK B1610522738(-11)
Noord C-aspiranten 2e klasse B (najaar)
1Drachten / van der Wiel C26501102213(9)
2Nic. / Alfa-college C1640283219(13)
3Oerterp CM1621351825(-7)
4OWK C1601512035(-15)
Noord C-aspiranten 2e klasse C (voorjaar)
1Nic. / Alfa-college C1641192922(7)
2NKC C1522163022(8)
3OWK C1613251926(-7)
4Hoogkerk C1502321321(-8)
Noord D-pupillen 3e klasse B (najaar)
1Rodenburg D154018289(19)
1Wees Kwiek D154018206(14)
1OWK D154018155(10)
4Sparta D2520341515(0)
5VDW-OLS DM3510421330(-17)
6Noordenveld DM250050430(-26)
Noord D-pupillen 3e klasse B (voorjaar)
1It Fean DM1641192311(12)
1Sparta D2641192011(9)
3Rodenburg D2630362018(2)
3OWK D1630361918(1)
3VKC D1622262122(-1)
6Oerterp D1621352224(-2)
7Noordenveld D3601511132(-21)
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse E (najaar)
1NKC E1660012448(36)
2Harkema EM2640283811(27)
3OWK E151042629(-23)
4Drachten / van der Wiel E450050343(-40)

advertentie Lancyr Deelen
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse L (voorjaar)
1VKC E2641193510(25)
1OKO / Bies E1641192413(11)
3OWK E1630361723(-6)
4NKC E2600601242(-30)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse D (najaar)
1Zunobri F1660012356(29)
2Rog / Oris F164119178(9)
3Ritola F1640282215(7)
4OKO / Bies F1630361613(3)
5OWK F162044912(-3)
6Hoogkerk F1611431114(-3)
7DWA F160060547(-42)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse T (voorjaar)
1OWK F1660012310(31)
2Drachten / van der Wiel F263127244(20)
3Wez Handich F161234213(-11)
4Quick '21 F160151040(-40)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse ZB (voorjaar)
1Boelenslaan F1651011173(14)
2OWK F26222649(-5)
3TFS FM16042424(-2)
4Drachten / van der Wiel F36033318(-7)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals