Zaalcompetitie 2006 - 2007

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3E klasse D
1Kinea 114111223191150(41)
2OWK 11490518189179(10)
3Goorecht / Proline 11481517167165(2)
4EKC 2000 11463515172149(23)
5Spes 11470714174202(-28)
6Elko 11453613207190(17)
7VKC 11431107177199(-22)
8Club Brothers 11421115154197(-43)

Team TV
Noord Reserve 4e klasse E
1OWK 212110122191103(88)
2Moedig Voorwaarts 21290318155131(24)
3Thrianta 41260612146159(-13)
3Nic / Expertus 81260612138151(-13)
5Club Brothers 21250710153137(16)
6Spes 2124179128162(-34)
7WSS 31201111106174(-68)
Noord Reserve 6e klasse J
1Dio 5109011813592(43)
2NKC 2105141199110(-11)
3VKC 510424109789(8)
3OKO / Bies 5104241098100(-2)
5OWK 31040688089(-9)
6Sparta 510118381110(-29)
Noord A-junioren 4e klasse B
1DWA AD11211012215886(72)
2Dio A11210112113272(60)
3Des A1126151311098(12)
4OWK AM11241797088(-18)
4Rodenburg A212417974112(-38)
6Stadskanaal '74 A112309675116(-41)
7Wees Kwiek A11212944996(-47)
Noord C-aspiranten 4e klasse I
1OKO / Bies C11212002414627(119)
2VZK C112705146852(16)
2OWK C112705146359(4)
4Spes C112615136760(7)
5Des CM112606126345(18)
6Noordenveld C312318738102(-64)
7Wees Kwiek CM1120012020120(-100)
Noord D-pupillen 1e klasse A
1Stadskanaal '74 D11211102317242(130)
2OWK D112714158460(24)
3VDW-OLS D112705145576(-21)
4Thrianta D112615136874(-6)
4EKC 2000 D112615136384(-21)
6DWA D112201046596(-31)
7Asko D2120210245120(-75)
Noord D-pupillen 3e klasse B
1OKO / Bies D11212002415215(137)
2OWK D212705145352(1)
3Ritola D312606124954(-5)
3Wees Kwiek D112606123241(-9)
3Rodenburg D212606123755(-18)
6DWA D21240883183(-52)
7Sparta D212101121367(-54)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse K
1NKC F1121110239017(73)
2ODA F112804167039(31)
3OWK F111524122126(-5)
4Noordenveld F112525125142(9)
5Rodenburg F11141692943(-14)
6Oerterp F11232781857(-39)
7OKO / Bies F112101121267(-55)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Sale bij bol.com! (Nederland)