Veldcompetitie 2006 - 2007

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3E klasse B
1DTS 114122026229146(83)
2WWMD 114101321176146(30)
3Stadskanaal '74 11472516176185(-9)
4OKO / Bies 11463515162155(7)
5OWK 11461713174169(5)
6Spes 11452710150165(-15)*P
7ODA 11431107159199(-40)
8Vefo 11410132149210(-61)
*P = punten in mindering gebracht

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord Reserveklasse 4B
1OWK 21210202217390(83)
2Vefo 2128311912586(39)
3WWMD 2127231612191(30)
4WSS 31250710125134(-9)
5ODA 212318788142(-54)
6Asko 512219594138(-44)
6VDW-OLS 612219566111(-45)
Noord Reserveklasse 6F (voorjaar)
1Rietvogels 16600126735(32)
2VDW-OLS 7620444857(-9)
2OWK 3620444454(-10)
2Sparta 5620443750(-13)
Noord Reserveklasse 6H (najaar)
1Noordenveld 56600129644(52)
2Rietvogels 16501106143(18)
3Sparta 5630365257(-5)
3NKC 2630364157(-16)
5OKO / Bies 5621355755(2)
6Dio 5611434259(-17)
7OWK 3600603468(-34)
Noord A-junioren 5e klasse B (najaar)
1DWA AD16600128619(67)
2Stadskanaal '74 A1631274541(4)
3OWK AM1621352936(-7)
4OKO / Bies A1600601074(-64)

Antilopen Banner
Noord A-junioren 5e klasse B (voorjaar)
1Des A16501105928(31)
2Rodenburg A2630363538(-3)
2OWK AD1630362443(-19)
4Drachten / van der Wiel A3610523847(-9)
Noord C-aspiranten 4e klasse N (najaar)
1OWK C16600123912(27)
2Sparta C2640283514(21)
3Zunobri C261143523(-18)
4Des CM260151838(-30)
Noord C-aspiranten 4e klasse F (voorjaar)
1Des CM16420103914(25)
2Halen C1640283515(20)
3OWK C1631273917(22)
3Dio C1631274026(14)
5Noordenveld C2621351128(-17)
6Sparta C2620441932(-13)
7Vitesse C360151859(-51)
Noord D-pupillen 1e klasse D (najaar)
1Stadskanaal '74 D16420104731(16)
2Hoogkerk D1632183023(7)
3OWK D1611432637(-11)
3Rodenburg D1611433042(-12)
Noord D-pupillen 3e klasse H (najaar)
1OWK D26501102612(14)
2Noordenveld DM1630362118(3)
3Sparta D2620441220(-8)
3Rodenburg D2620441423(-9)
Noord D-pupillen 1e klasse A (voorjaar)
1Stadskanaal '74 D16600127022(48)
2Hoogkerk D16501106824(44)
3Rodenburg D1640286049(11)
4OWK D1630363543(-8)
5Ritola D2610523043(-13)
5DWA D1610522665(-39)
5Asko D2610522063(-43)
Noord D-pupillen 3e klasse A (voorjaar)
1Nic / Expertus D1641192813(15)
1OWK D2641192717(10)
3Des DM2631272419(5)
3Noordenveld DM1623172220(2)
5Wees Kwiek D1621351216(-4)
6Rodenburg D2611431621(-5)
7Wez Handich D2610521033(-23)
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse B (najaar)
1Marfûgels F254109225(17)
2Noordenveld F152307105(5)
3VZK F152125198(11)
3OWK F15212576(1)
5Hoogkerk F151224512(-7)
6ODA F250050128(-27)
T*DWA F10000000(0)*T
*T = team is teruggetrokken

advertentie Lancyr Deelen
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse L (voorjaar)
1Drachten / van der Wiel F1650110389(29)
1OWK F16501103212(20)
3ODA F2620441843(-25)
4NKC F2600601135(-24)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals