Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Korbatjo, Oud Beijerland

KNKV 3e klasse G (zaal)
1Korbatjo 114102222279235(44)
2Paal Centraal 11482418275239(36)
3Dijkvogels 11472516253242(11)
3NIO 11472516257262(-5)
5ADO 11462614232230(2)
6TOGO 11450910252266(-14)
7Seolto 1144199256280(-24)
8DSO 11431107220270(-50)

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
1Paal Centraal 214120224244196(48)
2DSO 213111123244174(70)
3ADO 214100420240180(60)
4TOGO 21452712219245(-26)
5NIO 21460810217255(-38)*P
5Korbatjo 21452710208221(-13)*P
7Dijkvogels 21431107195223(-28)
8Seolto 21300130177250(-73)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 042 (zaal)
1Nexus 31211102319594(101)
2SKV 21160512138137(1)
3Korbatjo 31251611138138(0)
3VIOS 11243511140144(-4)
5Terda 21150610109137(-28)
6Vriendenschaar 6123278154167(-13)
7Oranje Zwart / De Hoekse 212318795152(-57)
Breedtekorfbal Senioren poule 060 (zaal)
1Eureka 312110122221140(81)
2DeetosSnel 812100220217120(97)
3GKV / Enomics 51270514141130(11)
4Korbatjo 41250710120150(-30)
5DSO 6123096102144(-42)
5Triade 5123096107156(-49)
5ZKV 3123096113181(-68)
G-korfbal poule 003 (zaal)
1Thor G1862014269(17)
2Korbatjo G1861113228(14)
3KOAG G1831472321(2)
4Tempo G2820641730(-13)
5Nikantes G1810721333(-20)
G-korfbal poule 005 (zaal)
1PKC / SWKGroep G18701143017(13)
2Vriendenschaar G17511115115(36)
3Dijkvogels G4741292214(8)
4ONDO G1821552038(-18)
5Velocitas G2820641428(-14)
6Korbatjo G281163631(-25)
Breedtekorfbal Junioren poule 005 (zaal)
1Sporting Delta A312110122184112(72)
2Oranje Wit A31253413136156(-20)
3Korbatjo A11243511146146(0)
3Ventura Sport A11243511128130(-2)
5Albatros A21250710152167(-15)
6Merwede / Multiplaat A3123369149158(-9)
7PKC / SWKGroep A4123278127153(-26)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Junioren poule 050 (zaal)
1Kinderdijk A31211012212278(44)
2De Voltreffers A1128131714088(52)
3Korbatjo A2127141511692(24)
4DeetosSnel A41260612127117(10)
5Oranje Wit A41231877297(-25)
5PKC / SWKGroep A812318776111(-35)
7Albatros A512129484154(-70)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
1Conventus B11211012220471(133)
1DVS '69 B11211012219589(106)
3DSO B11260612106119(-13)
4ADO B21251611121133(-12)
5Good Luck B112417979123(-44)
6Korbatjo B112228687166(-79)
7Oranje Wit B3121011271162(-91)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 021 (zaal)
1DeetosSnel B21210112121786(131)
2Good Luck B21210022013164(67)
3DSO B2117221610070(30)
4Conventus B2124179101122(-21)
4Korbatjo B212417988131(-43)
6PKC / SWKGroep B511317765107(-42)
7Juliana B1120012050172(-122)

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 039 (zaal)
1DeetosSnel B31210022010762(45)
2RWA B2129121914564(81)
3Ten Donck B212804169177(14)
4OZC B212516118287(-5)
5Korbatjo B312507107788(-11)
6't Capproen B11240886284(-22)
7KCR B3120012038140(-102)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (zaal)
1ACKC C21211012215447(107)
2Sporting Delta C2129121915544(111)
3Korbatjo C1129031811662(54)
4Juliana C1126151314087(53)
5Oranje Wit C312309654130(-76)
5Conventus C112309654191(-137)
7De Voltreffers C1120012056168(-112)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 035 (zaal)
1Juliana C21210202212651(75)
2Oranje Zwart / De Hoekse C1129121912952(77)
3Terda C112813177962(17)
4ADO C212507105291(-39)
5Keep Fit '70 C21240887288(-16)
6Sporting Delta C3122010460102(-42)
6Korbatjo C2122010443115(-72)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (zaal)
1DSO D11211012220468(136)
1Movado D11211012217557(118)
3Oranje Wit D2127141512193(28)
4DeetosSnel D21251611104116(-12)
5Sporting Delta D212417972110(-38)
6Korbatjo D1121110358132(-74)
7ADO D1121011231189(-158)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (zaal)
1Kinderdijk D4121101229638(58)
2PKC / SWKGroep D5128041610163(38)
2ACKC D312804168345(38)
4Vriendenschaar D312705149162(29)
5Oranje Wit D41240885589(-34)
6Korbatjo D21231875675(-19)
7Merwede / Multiplaat D4120111118128(-110)
E-pupillen poule 009 (zaal)
1Vitesse E21210112113567(68)
2PKC / SWKGroep E3128131712977(52)
3Albatros E2127141515381(72)
4Oranje Wit E312525129793(4)
5HKC E2125071094112(-18)
6Vriendenschaar E31223777889(-11)
7Korbatjo E3121011223190(-167)
E-pupillen poule 026 (zaal)
1Oranje Wit E11210112113872(66)
2Merwede / Multiplaat E2129121916386(77)
3Korbatjo E1128041611798(19)
4Albatros E4127051411299(13)
5Kinderdijk E212507108088(-8)
6Keep Fit '70 E1120210257118(-61)
6PKC / SWKGroep E6120210255161(-106)
E-pupillen poule 050 (zaal)
1Sporting Delta E31211012211762(55)
2Korbatjo E2129031811762(55)
3Merwede / Multiplaat E4128131712784(43)
4Conventus E112516117574(1)
5Juliana E21240885589(-34)
6Triade E2122010471122(-51)
6Springfield E2122010463132(-69)
E-pupillen poule 093 (zaal)
1Albatros E7121002206833(35)
2Vriendenschaar E712804167153(18)
3Keep Fit '70 E312624146853(15)
4PKC / SWKGroep E1112615133943(-4)
5Korbatjo E512525125749(8)
6GKV / Enomics E51231874784(-37)
7ACKC E312101123267(-35)

Team TV
E-pupillen poule 106 (zaal)
1PKC / SWKGroep E101212002410419(85)
2Albatros E6129121910246(56)
3DSO E212615134655(-9)
4VIOS E112516115272(-20)
5Kinderdijk E512426105553(2)
6Oranje Zwart / De Hoekse E212201042391(-68)
7Korbatjo E412111033985(-46)
E-pupillen poule 121 (zaal)
1Kinderdijk E6101000209211(81)
2Good Luck E210604123849(-11)
3SKV E210505104249(-7)
4DeetosSnel E41031673952(-13)
5Korbatjo E61022661756(-39)
6Albatros E81021751930(-11)
F-pupillen poule 025 (zaal)
1Albatros F11110012018989(100)
2Korbatjo F1119021811675(41)
3PKC / SWKGroep F5127141513590(45)
4Juliana F21262414122106(16)
5Oranje Wit F3124261092114(-22)
6Vriendenschaar F2121110375157(-82)
7Good Luck F1121011230128(-98)
F-pupillen poule 067 (zaal)
1ACKC F21210112111642(74)
2Korbatjo F2129031812966(63)
3SKV F2128131711552(63)
4GKV / Enomics F3127051410284(18)
5Sporting Delta F21240885685(-29)
6DVS '69 F31230964181(-40)
7HKC F4120012023172(-149)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals