Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van DeetosSnel, Dordrecht

Hoofdklasse B (veld)
1DeetosSnel 114140028331223(108)
2TOP 11490518299263(36)
3Rohda 11481517282256(26)
4Tweemaal Zes 11471615295278(17)
5Sporting Delta 11461713265290(-25)
6OVVO / De Kroon 1144199272293(-21)
6DOS 1144199260285(-25)
8Oranje Wit 11411123218334(-116)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Hoofdklasse B (veld)
1DeetosSnel 214120224332260(72)
2TOP 21492320302257(45)
3PKC / SWKGroep 31472516292261(31)
4OVVO / De Kroon 21471615278258(20)
4Sporting Delta 21463515271289(-18)
6DOS '46 3143389261288(-27)
6Rohda 2144199245291(-46)
8Dalto / Klaverblad Verzekeringen 31420124243320(-77)
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
1Blauw-Wit 414140028391203(188)
2ODIK 214111223262189(73)
3DeetosSnel 31490518299278(21)
4AW.DTV 31460812259289(-30)
5Fortuna / Delta Logistiek 31450910235257(-22)
6Phoenix 3145189221271(-50)*P
7DOS 21440108247300(-53)
8BEP 31402122204331(-127)
*P = punten in mindering gebracht
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
1Die Haghe 514111223292189(103)
2Refleks 314101321240200(40)
3DSC 41481517241223(18)
4Fortuna / Delta Logistiek 41480616201198(3)
5DeetosSnel 41471615250238(12)
6HKV / Ons Eibernest 31440108204249(-45)
7Synergo 3143297232266(-34)*P
8SDO 21420124199296(-97)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 023 (najaar)
1Sporting Delta 46501109179(12)
2Ventura Sport 3640288672(14)
3Albatros 6620446980(-11)
4DeetosSnel 5610527893(-15)
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (najaar)
1DeetosSnel 665011011867(51)
1Excelsior 66501109360(33)
3Thor 3620447393(-20)
4Erasmus 46006036100(-64)
Breedtekorfbal Senioren poule 206 (najaar)
1Dordrecht 265011011060(50)
1DeetosSnel 765011010187(14)
3Sporting Delta 5620449798(-1)
4Conventus 46006051114(-63)
Breedtekorfbal Senioren poule 226 (najaar)
1Movado 4640288663(23)
1Conventus 3640286663(3)
3Ten Donck 3630366775(-8)
4DeetosSnel 9610526583(-18)
Breedtekorfbal Senioren poule 243 (najaar)
1DeetosSnel 865011011287(25)
2Sperwers 3640289788(9)
3Unicum 1620447987(-8)
4Fortuna / Delta Logistiek 86105282108(-26)
Breedtekorfbal Senioren poule 028 (voorjaar)
1Albatros 6651011118100(18)
2RWA 6630368598(-13)
3PKC / SWKGroep 76213510696(10)
4DeetosSnel 6610528095(-15)

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 034 (voorjaar)
1DeetosSnel 56501109182(9)
2Trekvogels 2640288660(26)
3KCR 7620446880(-12)
4Sporting Delta 4610527598(-23)
Breedtekorfbal Senioren poule 204 (voorjaar)
1Sperwers 36411910099(1)
2DeetosSnel 7622269296(-4)
3Sporting Delta 562135103106(-3)
4Dordrecht 2612349791(6)
Breedtekorfbal Senioren poule 221 (voorjaar)
1DeetosSnel 8640289382(11)
1Movado 5640287473(1)
3Conventus 3620446166(-5)
3Unicum 1620447279(-7)
Breedtekorfbal Senioren poule 222 (voorjaar)
1Springfield 266001210666(40)
2Keep Fit '70 4630367487(-13)
3Conventus 4620446476(-12)
4DeetosSnel 9610526681(-15)
Midweek poule 006 (najaar)
1Albatros / Conventus MW165011012586(39)
1DeetosSnel MW165011011089(21)
3Sporting Delta MW16204493101(-8)
4DSO MW16006064116(-52)
Midweek poule 002 (voorjaar)
1Albatros / Conventus MW16411910888(20)
2Sporting Delta MW16222611197(14)
3Korbatjo MW1621357995(-16)
4DeetosSnel MW16204484102(-18)
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
1Oranje Wit A114120224329265(64)
2Fortuna / Delta Logistiek A114110322358265(93)
3DeetosSnel A11490518311275(36)
4DSC A11471615267269(-2)
5Groen Geel A11452712262263(-1)
6KCC / SO natural A11443711279275(4)
7PKC / SWKGroep A11442810250274(-24)
8Vitesse A11400140216386(-170)
A-junioren 1e klasse H (veld)
1Kinderdijk A114140028277177(100)
2Albatros A11481517252205(47)
3DeetosSnel A21462614225242(-17)
3Merwede / Multiplaat A11462614199216(-17)
3Juliana A11462614230239(-9)
6Oranje Wit A21471613225208(17)*P
7PKC / SWKGroep A3142488191250(-59)
8ONDO A11402122188250(-62)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (najaar)
1Oranje Wit A3640287755(22)
2DeetosSnel A3631278170(11)
3Ventura Sport A1630366784(-17)
4Sporting Delta A3611435874(-16)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (najaar)
1KCC / SO natural A5633096652(14)
2Ventura Sport A2630365560(-5)
3ADO A2621355054(-4)
4DeetosSnel A4612345459(-5)
Breedtekorfbal Junioren poule 072 (najaar)
1Good Luck A16510116535(30)
2DSO A2640285147(4)
3Oranje Wit A4631274848(0)
4Ventura Sport A3630367765(12)
4DeetosSnel A5630366256(6)
6Springfield A1612344756(-9)
7Korbatjo A2600602164(-43)
Breedtekorfbal Junioren poule 009 (voorjaar)
1OZC A165011012057(63)
1DeetosSnel A36501109279(13)
3DSO A1610525188(-37)
3Korbatjo A1610525392(-39)
Breedtekorfbal Junioren poule 048 (voorjaar)
1Twist A26501107757(20)
1DeetosSnel A46420107456(18)
3ADO A2641197259(13)
4Albatros A3631278765(22)
5HKC A3620446375(-12)
6Ventura Sport A3610525073(-23)
7WION A2600603270(-38)
Breedtekorfbal Junioren poule 064 (voorjaar)
1DeetosSnel A56501107264(8)
2OZC A2631277363(10)
3RWA A2620447176(-5)
4Reeuwijk A2611437588(-13)
B-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
1PKC / SWKGroep B114102222216176(40)
2DSC B114101321238147(91)
3Sporting Delta B11474318194162(32)
4KCC / SO natural B11471615211183(28)
5Oranje Wit B11444612203207(-4)
6Fortis B11451811190196(-6)
7Tilburg B11431107146232(-86)
8DeetosSnel B11422106151246(-95)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (najaar)
1Keep Fit '70 B16501107053(17)
2PKC / SWKGroep B3640288551(34)
3Merwede / Multiplaat B2620447269(3)
4DeetosSnel B2610524296(-54)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (najaar)
1Movado B16600126534(31)
2Korbatjo B1640285131(20)
3Triade B1620445539(16)
4DeetosSnel B3600601986(-67)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 017 (voorjaar)
1Twist B1632186153(8)
2Oranje Zwart / De Hoekse B1631275550(5)
3DeetosSnel B2630366463(1)
4Korbatjo B1611435367(-14)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 089 (voorjaar)
1DeetosSnel B3640285937(22)
1Nikantes B1640284949(0)
3ACKC B3630365057(-7)
4PKC / SWKGroep B7610524055(-15)
C-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
1PKC / SWKGroep C114120224176123(53)
2Vriendenschaar C11491419176127(49)
3DSC C11481517167147(20)
3KOAG C11481517160126(34)
5DeetosSnel C11461713131122(9)
6Oranje Wit C11452712118151(-33)
7Sporting Delta C1143298128156(-28)
8Tiel '72 C1141013291195(-104)
C-aspiranten 2e klasse K (najaar)
1Oranje Wit C26600126222(40)
2Tiel '72 C2620443851(-13)
2Animo C1612343245(-13)
2DeetosSnel C2612343347(-14)
C-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
1Tiel '72 C26501106355(8)
2DOT C1640287445(29)
3DeetosSnel C2630364553(-8)
4DKB C1600604372(-29)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 074 (najaar)
1Merwede / Multiplaat C36501105824(34)
2Korbatjo C2641194324(19)
3Albatros C5621352743(-16)
4DeetosSnel C3600601956(-37)
D-pupillen Hoofdklasse G (najaar)
1DeetosSnel D16501105431(23)
1Oranje Wit D16501104624(22)
3PKC / SWKGroep D1611433747(-10)
4Sporting Delta D1601512560(-35)
D-pupillen Hoofdklasse F (voorjaar)
1Fortuna / Delta Logistiek D166001210835(73)
2DeetosSnel D1640285564(-9)
3GKV / Enomics D1610524374(-31)
3Avanti D1610523871(-33)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (najaar)
1DVS '69 D1641194128(13)
1DeetosSnel D2641194134(7)
3Oranje Wit D2611432838(-10)
3Movado D1611432636(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 019 (voorjaar)
1Albatros D26501104231(11)
2Oranje Zwart / De Hoekse D1640283931(8)
3Movado D1630364038(2)
4DeetosSnel D2600602849(-21)

Analyze Team
Breedtekorfbal D-pupillen poule 109 (voorjaar)
1Juliana D3631273440(-6)
2DeetosSnel D3630364531(14)
2Conventus D2622262733(-6)
4ADO D3621353436(-2)
E-pupillen poule 012 (najaar)
1DeetosSnel E166001210935(74)
2ACKC E1640287463(11)
3Albatros E16105261101(-40)
3Kinderdijk E2610524590(-45)
E-pupillen poule 022 (najaar)
1DeetosSnel E26510118231(51)
2DSO E1631276152(9)
3Ventura Sport E1611433562(-27)
3Sporting Delta E3611432659(-33)
E-pupillen poule 102 (najaar)
1DeetosSnel E36501105814(44)
2Korbatjo E2640283719(18)
3Oranje Wit E3630361936(-17)
4DVS '69 E260060449(-45)
E-pupillen poule 111 (najaar)
1PKC / SWKGroep E5641195328(25)
1Vriendenschaar E4641194321(22)
3Albatros E3630364339(4)
4DeetosSnel E4600602273(-51)
E-pupillen poule 195 (najaar)
1DeetosSnel E56600125510(45)
2DVS '69 E3640281528(-13)
3Oranje Zwart / De Hoekse E1610521422(-8)
3Korbatjo E561052731(-24)
E-pupillen poule 003 (voorjaar)
1PKC / SWKGroep E16600128841(47)
2Vriendenschaar E1640286260(2)
3GKV / Enomics E1610524363(-20)
3DeetosSnel E1610526089(-29)
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
1Kinderdijk E16600129138(53)
2Albatros E1640288147(34)
3HKC E2611437777(0)
4DeetosSnel E26015128115(-87)
E-pupillen poule 045 (voorjaar)
1GKV / Enomics E26600129035(55)
2Albatros E3640285356(-3)
3PKC / SWKGroep E5620445158(-7)
4DeetosSnel E3600604287(-45)
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
1DeetosSnel E46600129122(69)
2DVS '69 E2640284240(2)
3Korbatjo E3610523568(-33)
3DSO E2610522159(-38)
E-pupillen poule 157 (voorjaar)
1Sporting Delta E46600128810(78)
2DeetosSnel E5630362957(-28)
3Good Luck E2620442952(-23)
4Conventus E2610521441(-27)
F-pupillen poule 035 (najaar)
1DeetosSnel F16501109461(33)
2Dordrecht F1640286261(1)
3Conventus F1630366459(5)
4ADO F2600603877(-39)
F-pupillen poule 094 (najaar)
1DeetosSnel F26501104527(18)
2Korbatjo F2621352626(0)
2Oranje Zwart / De Hoekse F1621352129(-8)
4PKC / SWKGroep F5620442232(-10)
F-pupillen poule 098 (najaar)
1Juliana F36600124513(32)
2Movado F2621351624(-8)
3DeetosSnel F3620442025(-5)
4PKC / SWKGroep F8611431130(-19)
F-pupillen poule 008 (voorjaar)
1Oranje Wit F16510116033(27)
2Ventura Sport F1640288740(47)
3Movado F1621356262(0)
4DeetosSnel F16006044118(-74)
F-pupillen poule 085 (voorjaar)
1DeetosSnel F26600128933(56)
2ADO F1640285655(1)
3Vriendenschaar F3631275335(18)
4Oranje Wit F5630365362(-9)
5HKC F4612344348(-5)
5PKC / SWKGroep F5620444167(-26)
7Good Luck F1601511651(-35)
F-pupillen poule 115 (voorjaar)
1Korbatjo F26501105728(29)
1Sporting Delta F26501104933(16)
3Merwede / Multiplaat F5640285929(30)
3Movado F2640284743(4)
5Albatros F5620442843(-15)
6PKC / SWKGroep F8610521957(-38)
7DeetosSnel F3600603056(-26)
F-pupillen poule 130 (voorjaar)
1Scheldevogels F26501104826(22)
1Keep Fit '70 F36501104627(19)
3DeetosSnel F4610523346(-13)
3DSO F2610522250(-28)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals