Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van DeetosSnel, Dordrecht

Ereklasse B (veld)
1KZ / Thermo4U 1220043930(9)
1DOS '46 1220045040(10)
1TOP / SolarCompleet 1220044326(17)
4DVO / Accountor 1200204047(-7)
4TOP 1200202840(-12)
4DeetosSnel 1200202845(-17)

Antilopen Banner
Reserve Ereklasse B (veld)
1DeetosSnel 2220044038(2)
1DVO / Accountor 2220043426(8)
3TOP / SolarCompleet 2210123734(3)
4KZ / Thermo4U 2201113337(-4)
4TOP 2201113236(-4)
6DOS '46 2200203035(-5)
Reserve Overgangsklasse D (veld)
1DeetosSnel 3220044035(5)
2TOP / SolarCompleet 3211033531(4)
2KVS / Maritiem 3211034531(14)
4Nieuwerkerk 3210123939(0)
4KCC / SO natural 3210123233(-1)
4Blauw-Wit 3210122932(-3)
7Fortuna / Delta Logistiek 3200202933(-4)
7KCR 2200202843(-15)
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
1Vriendenschaar 2220044739(8)
1Oranje Wit 3220044426(18)
1GKV / Enomics 3220043227(5)
4RWA 4210123531(4)
4KOAG 4210123234(-2)
6IJsselvogels 3200203338(-5)
6DeetosSnel 4200202633(-7)
6WION 3200203253(-21)
Breedtekorfbal Senioren poule 020 (najaar)
1DeetosSnel 5220043028(2)
2DVS '69 3210122319(4)
3Sporting Delta 5100101516(-1)
3Reeuwijk 410010510(-5)
Breedtekorfbal Senioren poule 038 (najaar)
1DeetosSnel 6220043123(8)
2Sporting Delta 6210122622(4)
2ADO 4210122121(0)
4DSO 4200201830(-12)
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (najaar)
1DeetosSnel 9220041710(7)
2Good Luck 211002125(7)
3Ventura Sport 310010610(-4)
4Korbatjo 320020919(-10)
Breedtekorfbal Senioren poule 070 (najaar)
1DeetosSnel 7211032219(3)
1KCC / SO natural 7211032423(1)
3Nieuwerkerk 7210121416(-2)
4Triade 3200201719(-2)
Breedtekorfbal Senioren poule 085 (najaar)
1DeetosSnel 8220042514(11)
2GKV / Enomics 6210122624(2)
2PKC / SWKGroep 7210121725(-8)
4ADO 5200202126(-5)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
1DeetosSnel 11110021513(2)
2Ten Donck 1210122826(2)
2ALO 5210122323(0)
4Dubbel Zes / Futura 610010812(-4)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 014 (najaar)
1DeetosSnel 10110021413(1)
2Movado 5210122826(2)
3Springfield 10000000(0)
4Ten Donck 2100101215(-3)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
1DeetosSnel 12220043621(15)
1Sperwers 2220043015(15)
1Refleks 6220042017(3)
4Movado 41001089(-1)
4Keep-Fit '70 410010911(-2)
6Conventus 3200201929(-10)
6DeetosSnel 13200201737(-20)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 027 (najaar)
1DeetosSnel 14220043310(23)
1Sporting Delta 7220043216(16)
3Conventus 4200201224(-12)
3Fortuna / Delta Logistiek 8200201441(-27)
Midweek poule 003 (najaar)
1Sporting Delta MW211002215(16)
2ACKC MW10000000(0)
2Korbatjo MW10000000(0)
4DeetosSnel MW110010521(-16)
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
1TOP A1220042616(10)
2Kinderdijk A1211033619(17)
2Vitesse A1211032521(4)
4Sporting Delta A2210122420(4)
4PKC / SWKGroep A2210122018(2)
4Tilburg A1210122322(1)
7DeetosSnel A1200201831(-13)
7Albatros A1200201439(-25)
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
1Vriendenschaar A211002125(7)
1Movado A2110021110(1)
3HKC A2210121819(-1)
4DeetosSnel A2200201724(-7)
Breedtekorfbal Junioren poule 079 (najaar)
1Conventus A2220042116(5)
2Oranje Wit A4210121514(1)
2Tilburg A3210122123(-2)
4DeetosSnel A3200201620(-4)
B-aspiranten 1e klasse L (najaar)
1DeetosSnel B1220044014(26)
2TOP B1210121724(-7)
2ADO B1210121616(0)
4Tilburg B1200201332(-19)
B-aspiranten 2e klasse N (najaar)
1ACKC B1220042522(3)
2Albatros B2210123126(5)
2Merwede / Multiplaat B1210122723(4)
4DeetosSnel B2200202436(-12)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 083 (najaar)
1KCR B322004154(11)
2Ventura Sport B11100251(4)
3Nieuwerkerk B31001037(-4)
4DeetosSnel B320020213(-11)
C-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
1IJsselvogels C1220042110(11)
1DeetosSnel C1220042616(10)
3Nieuwerkerk C1210122313(10)
3Vitesse C1210121718(-1)
3Vriendenschaar C1210121718(-1)
3ONDO C1210121619(-3)
7Maassluis C1200201018(-8)
7KCC / SO natural C1200201129(-18)
C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1DeetosSnel C2220042512(13)
2Nieuwerkerk C2210122814(14)
2Albatros C2210121920(-1)
4KCR C220020733(-26)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 (najaar)
1Korbatjo C122004165(11)
2HKC C2210122013(7)
2Juliana C22101297(2)
4DeetosSnel C320020929(-20)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 089 (najaar)
1Oranje Zwart / De Hoekse C122004154(11)
2ADO C221012118(3)
2Oranje Wit C3210121012(-2)
4DeetosSnel C420020517(-12)
D-pupillen Hoofdklasse I (najaar)
1PKC / SWKGroep D1220043711(26)
2DeetosSnel D1210122123(-2)
2Sporting Delta D1210121226(-14)
4Oranje Wit D1200201222(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 005 (najaar)
1PKC / SWKGroep D2220041911(8)
2Merwede / Multiplaat D1211031812(6)
2ACKC D1211031713(4)
4Oranje Wit D2210121013(-3)
5DeetosSnel D210010610(-4)
5Albatros D21001059(-4)
7Kinderdijk D220020815(-7)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 064 (najaar)
1HKC D222004206(14)
1DeetosSnel D322004187(11)
3ACKC D2200201114(-3)
3GKV / Enomics D320020224(-22)
E-pupillen poule 009 (najaar)
1HKC E1220043017(13)
1Oranje Wit E2220041711(6)
3GKV / Enomics E1200202025(-5)
3DeetosSnel E120020822(-14)
E-pupillen poule 018 (najaar)
1PKC / SWKGroep E422004578(49)
2Merwede / Multiplaat E2211032311(12)
3HKC E2201111832(-14)
4DeetosSnel E220020148(-47)
E-pupillen poule 070 (najaar)
1Kinderdijk E3220042210(12)
2Merwede / Multiplaat E4210121818(0)
2PKC / SWKGroep E8210121619(-3)
4DeetosSnel E3200201524(-9)
E-pupillen poule 140 (najaar)
1Vriendenschaar E422004179(8)
2Sporting Delta E4210121611(5)
2ACKC E22101299(0)
4DeetosSnel E520020316(-13)
E-pupillen poule 180 (najaar)
1ACKC E322004181(17)
2Oranje Wit E71100273(4)
3Sporting Delta E52101266(0)
3DVS '69 E421012312(-9)
5DeetosSnel E41010144(0)
6Kinderdijk E520111711(-4)
7Merwede / Multiplaat E62002008(-8)
F-pupillen poule 016 (najaar)
1Nieuwerkerk F2220042015(5)
2Korbatjo F11100284(4)
3IJsselvogels F1210122520(5)
3Oranje Wit F221012109(1)
3DeetosSnel F121012811(-3)
6OZC F11001034(-1)
7Sporting Delta F120020920(-11)
F-pupillen poule 056 (najaar)
1DVS '69 F122004329(23)
2Good Luck F111002111(10)
3Juliana F110010910(-1)
4DeetosSnel F220020133(-32)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals