Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Steeds Hooger, Apeldoorn

KNKV 2e klasse C (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 1871015179107(72)
2DOS-WK 1860212156121(35)
3DOT 1850310151154(-3)
3Elburg 1842210157161(-4)
5EKC Nääs 184048140144(-4)
6Duko 183147151153(-2)
7Zwaluwen 170070112146(-34)
7Klimop 17007084144(-60)

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
1ZKC '19 2750210133119(14)
2DOT 274038104102(2)
2Atalante / Steeds Hooger 274038101107(-6)
4DOS '46 462135120116(4)
5Wageningen 472145116116(0)
6DOS-WK 3420245969(-10)
7Noviomagum 3620449094(-4)
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 37601129765(32)
1Zwaluwen 376011214485(59)
3HKC 37403810194(7)
4Devinco 3622267974(5)
5EKC Nääs 27214581119(-38)
6EKCA / CIBOD 37115373102(-29)
7Duko 27106279115(-36)
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
1SIOS '61 176011211177(34)
2KVZ 5740388673(13)
2SEV 3740388172(9)
4Olympia '22 3631277580(-5)
5DOS-WK 7721457888(-10)
6Atalante / Steeds Hooger 7620445583(-28)
7Regio '72 5610526982(-13)
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 476011212977(52)
2Rigtersbleek / Cottus 47421109178(13)
3Duko 36402810275(27)
4Mélynas / Domatrac 3621358793(-6)
5EKC Nääs 36204473108(-35)
6AKC 47205496119(-23)
7DOS-WK 67115376104(-28)

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 57520129680(16)
2Wageningen 974211011193(18)
3HKC 4740389695(1)
3Zwart Wit 4740388893(-5)
5Olympia '22 2620446670(-4)
6Wiko 2510426472(-8)
7Rivalen 2500506785(-18)
Breedtekorfbal Senioren poule 221 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger 688001612779(48)
2Olympus '58 38422109478(16)
2Wesstar 18503108083(-3)
4EKCA / CIBOD 4732288173(8)
5Mélynas / Domatrac 4831478279(3)
6DLKV 28224684102(-18)
7Zwaluwen 4811637093(-23)
8Diderna / Visser Sloopwerken 2710626899(-31)
Midweek poule 011 (zaal)
1Oost-Arnhem MW17610139667(29)
2Duko MW176011211480(34)
3Keizer Karel MW17502108967(22)
4Reehorst '45 MW3622267169(2)
5Atalante / Steeds Hooger MW2711536773(-6)
6DLKV MW17106270101(-31)
6Débaldérin MW17106269119(-50)
Midweek poule 018 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger MW17700149747(50)
2Reehorst '45 MW27601129253(39)
3Zetten MW1630365545(10)
4Wageningen MW1730465567(-12)
5Wesstar MW1620444447(-3)
6Duko MW2720546281(-19)
7Zwaluwen MW2600603196(-65)

Analyze Team
G4-korfbal poule 01 (zaal)
1KVZ G1220042818(10)
2Devinco G110010913(-4)
2Atalante / Steeds Hooger G110010915(-6)
G4-korfbal poule 02 (zaal)
1Devinco G21100264(2)
2DVO / Accountor G2210121011(-1)
3Atalante / Steeds Hooger G21001056(-1)
A-junioren 2e klasse D (zaal)
1SKF A2880016182112(70)
2DVO / Accountor A3851211142117(25)
3KVZ A284139135125(10)
3Reehorst '45 A184139135118(17)
5Wesstar A184048125136(-11)
6Regio '72 A183056107149(-42)
7Oost-Arnhem A282064105108(-3)
8Atalante / Steeds Hooger A18017180146(-66)
Breedtekorfbal Junioren poule 025 (zaal)
1Kesteren A17601127748(29)
2Tiel '72 A3741297962(17)
2Zetten A2733197766(11)
4Mélynas / Domatrac A1722366472(-8)
4Atalante / Steeds Hooger A2722366172(-11)
6EKCA / CIBOD A1712446376(-13)
7Noviomagum A2610525075(-25)
B-aspiranten 1e klasse B (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger B177001412564(61)
2NKC '51 B176011212563(62)
3KVZ B175021011766(51)
4Juventa B1730467083(-13)
5DOS '46 B27205460105(-45)
6Amicitia B1610525078(-28)
7EKC 2000 B17007049137(-88)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger B27700148246(36)
2ODIK B17601128529(56)
3Devinco B18503107357(16)
4Rivalen B1721455266(-14)
5Olympus '58 B1820644681(-35)
6SEV B1711535888(-30)
7Oost-Arnhem B2610523362(-29)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 (zaal)
1Wageningen B4641194432(12)
1Rheko B2641194638(8)
3SIOS '61 B1540184131(10)
4KVZ B3640285035(15)
5Atalante / Steeds Hooger B3721453947(-8)
6SKF B4711533945(-6)
7Reehorst '45 B1710622758(-31)
C-aspiranten 1e klasse B (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger C17502107657(19)
2Spirit C1632187576(-1)
3Antilopen / Lancyr Deelen C1740385145(6)
3Wageningen C1740387371(2)
5Telstar C1731376562(3)
6Dindoa C1730466869(-1)
7Woudenberg C1701615482(-28)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (zaal)
1Mélynas / Domatrac C16600126126(35)
2Atalante / Steeds Hooger C26501105324(29)
3Olympia '22 / 't Overschotje C1640286627(39)
4Rheko C2620442843(-15)
4EKCA / CIBOD C1620442350(-27)
6Devinco C3611432555(-30)
7KVZ C4601512455(-31)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 036 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger C36600126428(36)
2Duko C2540184523(22)
3DVO / Accountor C4530263926(13)
4Oost-Arnhem C2630363836(2)
4KVZ C3630363444(-10)
6Olympus '58 C1720542463(-39)
7Diderna / Visser Sloopwerken C1700702044(-24)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 (zaal)
1Wageningen D15500106515(50)
2DVO / Accountor D2540184632(14)
3Atalante / Steeds Hooger D1840485476(-22)
4Reehorst '45 D1530266036(24)
5Rheko D1520343946(-7)
6Devinco D1611433257(-25)
7Oost-Arnhem D1811634781(-34)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (zaal)
1Zwaluwen D15500104924(25)
2KVZ D2641193131(0)
3Duko D1731373839(-1)
4Atalante / Steeds Hooger D2622263631(5)
5Wesstar D1621352837(-9)
6Mélynas / Domatrac D1411232326(-3)
7SIOS '61 D1600602946(-17)

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
1Regio '72 D17700149813(85)
2DLKV D1550010379(28)
3SKF D4530262723(4)
4Olympus '58 D1630362739(-12)
5Devinco D2730463345(-12)
6KVZ D3500501151(-40)
7Atalante / Steeds Hooger D3700701568(-53)
E-pupillen poule 005 (zaal)
1Atalante / Steeds Hooger E17700148643(43)
2SKF E1641197653(23)
3Devinco E1841398276(6)
4DVO / Accountor E1830567081(-11)
5Wageningen E1620447571(4)
6DKOD E1720545280(-28)
7KVZ E1400402360(-37)
E-pupillen poule 024 (zaal)
1Arena E17511117043(27)
2Wesstar E18512119064(26)
3Zwaluwen E1640287535(40)
4Duko E1740386167(-6)
5Atalante / Steeds Hooger E4520344667(-21)
6KVZ E3720545278(-26)
7Regio '72 E1600603777(-40)
E-pupillen poule 047 (zaal)
1Oost-Arnhem E166001210621(85)
2Atalante / Steeds Hooger E2640285335(18)
2Devinco E2640285237(15)
4DVO / Accountor E6630366044(16)
5Wageningen E4610522184(-63)
6EKCA / CIBOD E1600602192(-71)

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 066 (zaal)
1Rheko E17520124229(13)
2Atalante / Steeds Hooger E37511114832(16)
3Mélynas / Domatrac E17502105433(21)
4Olympus '58 E1640285844(14)
5Devinco E3721453331(2)
6Oost-Arnhem E2710623465(-31)
7KVZ E2700702156(-35)
F-pupillen poule 056 (zaal)
1Olympia '22 F25500106128(33)
2Atalante / Steeds Hooger F16501105431(23)
3Rheko F27502107131(40)
4Devinco F1620443843(-5)
4Atalante / Steeds Hooger F2620443062(-32)
6KVZ F2720544056(-16)
7Regio '72 F1710622669(-43)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017