Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Refleks, Rijswijk

KNKV 1e klasse C (veld)
1Sporting Trigon 1330065636(20)
2Nova 1312044846(2)
2KVS / Maritiem 1320145335(18)
4Synergo 1311135251(1)
4Roda 1311133944(-5)
6Refleks 1310224454(-10)
7Sparta 1301215660(-4)
7EKVA 1301214264(-22)

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
1SDO / BlijWerkt 3330064134(7)
2Sporting Trigon 2321054840(8)
2Roda 2321054937(12)
4Refleks 2320143929(10)
5EKVA 2310223732(5)
6Triaz 2200202631(-5)
6Fiducia 2200201727(-10)
8BEP 3300302350(-27)
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
1KVS / Maritiem 4320143836(2)
2Pernix 4220043719(18)
3Achilles 3320144631(15)
4DES 3211032820(8)
5Excelsior 3310224453(-9)
5GKV 2310224354(-11)
5Velocitas 3310224456(-12)
8Refleks 3301214253(-11)
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
1Sporting Trigon 5330065228(24)
2ZKV 4320143637(-1)
2KZ Danaiden 5320143733(4)
2OKV 4320144233(9)
5Refleks 5200202229(-7)
5HKV / Ons Eibernest 5200201729(-12)
5AW.DTV 4200201229(-17)
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
1Refleks 4220042915(14)
1Excelsior 6220043514(21)
3KVS / Maritiem 7210123227(5)
3ODO 4210122421(3)
3Valto 5210122527(-2)
6Paal Centraal 3310223245(-13)
7Futura 3300302048(-28)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 020 (najaar)
1KZ Danaiden 8320142218(4)
2Refleks 6311132423(1)
3Sporting Trigon 6210121620(-4)
4ALO 5201111213(-1)
A-junioren 2e klasse I (veld)
1Refleks A1330065134(17)
1Excelsior A1330063630(6)
3Dijkvogels A1320145732(25)
3Valto A2320143237(-5)
5Maassluis A2310224330(13)
6ODO A1200202125(-4)
6DES A1200202028(-8)
8Weidevogels A2300301963(-44)

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Junioren poule 033 (najaar)
1Phoenix A2330062718(9)
2Avanti A4320142922(7)
3Refleks A2310222321(2)
4Achilles A4300301937(-18)
B-aspiranten 2e klasse K (najaar)
1Refleks B1330065225(27)
2ODO B1320143833(5)
3Dubbel Zes B1310222639(-13)
4HKV / Ons Eibernest B2300302241(-19)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (najaar)
1KVS / Maritiem B2320143425(9)
1Excelsior B1320142920(9)
3Meervogels / FĂ­sica B2311132829(-1)
4Refleks B2301212441(-17)
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
1Refleks C1321053214(18)
2Pernix C1320143117(14)
3Fiks C1311132319(4)
4KZ Danaiden C230030945(-36)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 065 (najaar)
1Avanti C5312041511(4)
2KVS / Maritiem C231113109(1)
3DES C221012810(-2)
4Refleks C22011169(-3)
D-pupillen Hoofdklasse G (najaar)
1Fortuna / Delta Logistiek D1330064313(30)
2Die Haghe D122004278(19)
3TOP / SolarCompleet D1320143916(23)
4Velocitas D1210122118(3)
5Refleks D1310222823(5)
6Pernix D120020649(-43)
7Achilles D130030744(-37)

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (najaar)
1Dubbel Zes D1330062917(12)
2Refleks D2311132322(1)
2Achilles D2311132122(-1)
4Futura D1300301022(-12)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 120 (najaar)
1Futura D233006117(4)
2Die Haghe D332014116(5)
3Refleks D3310221312(1)
4KVS / Maritiem D330030414(-10)
E-pupillen poule 003 (najaar)
1Refleks E1321053922(17)
2ALO E1311133532(3)
3Fortuna / Delta Logistiek E1302123740(-3)
3ONDO E1310222845(-17)
E-pupillen poule 036 (najaar)
1Fortuna / Delta Logistiek E3330066820(48)
2Refleks E2320143627(9)
3ALO E5310222339(-16)
4VEO E1300301152(-41)
E-pupillen poule 065 (najaar)
1HKV / Ons Eibernest E133006377(30)
2ALO E3320141721(-4)
3KVS / Maritiem E2310222226(-4)
4Refleks E3300301234(-22)
E-pupillen poule 106 (najaar)
1Achilles E333006325(27)
2Futura E2310221814(4)
2ALO E4310221625(-9)
2Refleks E431022931(-22)

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 021 (najaar)
1KVS / Maritiem F1330062315(8)
2Refleks F1311132828(0)
2Die Haghe F1311132325(-2)
4ALO F1300302834(-6)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017