De standen in de poules van Reehorst '45, Ede

KNKV 3e klasse D (zaal)
1Keizer Karel 112100220247181(66)
2Reehorst '45 11281317238196(42)
3DKOD 11271415207190(17)
4Koveni 11251611209222(-13)
4Achilles 11251611213194(19)
4Midlandia 11251611191214(-23)
4SkunK 11251611196203(-7)
8Olympus '58 11200120161262(-101)
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
1DOS 412110120213154(59)*P
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 71281317238179(59)
3Arena 21261513203189(14)
4Reehorst '45 21260612181178(3)
4Koveni 21260612190180(10)
6ODIK 51242610163160(3)
7Synergo 6123096158216(-58)
8Telstar 41220104148238(-90)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (zaal)
1Regio '72 31171315127122(5)
2Mélynas / Domatrac 2960312121114(7)
3Devinco 41051411139112(27)
4Reehorst '45 31250710168189(-21)
5Oost-Arnhem 5103349123145(-22)
6DVO / Accountor 8103258148142(6)
7SEV 2103167124126(-2)
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (zaal)
1Rheko 411101021166106(60)
2DVO / Accountor 101162314118103(15)
3Zetten 21053213131111(20)
4Diderna / Visser Sloopwerken 2104159104100(4)
5SEV 4821556987(-18)
6Reehorst '45 49207482112(-30)
7Tiel '72 69108268119(-51)
Midweek poule 012 (zaal)
1KVZ MW110100020176110(66)
2Oost-Arnhem MW11072116132113(19)
3DVO / Accountor MW11051411117107(10)
4Zwaluwen MW1114078127130(-3)
5Duko MW1113177128165(-37)
6Reehorst '45 MW3103076117145(-28)
7DLKV MW110127488115(-27)
Midweek poule 013 (zaal)
1Reehorst '45 MW21111002218184(97)
2Duko MW21170414113133(-20)
3DOT MW19603127870(8)
4Wageningen MW1105051090100(-10)
5Wesstar MW1930668185(-4)
6Devinco MW110217586103(-17)
7Zwaluwen MW210019160114(-54)
Midweek poule 014 (zaal)
1SKF MW211110022212138(74)
2Hemur Enge MW11061313169121(48)
3DVO / Accountor MW21051411154146(8)
4Noviomagum MW2104159152149(3)
5Tiel '72 MW1104068155161(-6)
6Reehorst '45 MW1113086128181(-53)
7Débaldérin MW1101183114188(-74)
A-junioren 2e klasse F (zaal)
1DVO / Accountor A311100120217164(53)
2De Meeuwen A21090118198141(57)
3Oost-Arnhem A21042410153159(-6)
4KVZ A2104159160172(-12)
5Rheko A1103167135156(-21)
6Reehorst '45 A1102175165187(-22)
7Antilopen / Lancyr Deelen A2111193160209(-49)
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen A41090118169121(48)
2Koveni A11290318172137(35)
3Wageningen A31053213179149(30)
4Fortissimo A21042410147157(-10)
5Animo A2104068130150(-20)
6Reehorst '45 A2101274116150(-34)
7DVO / Accountor A4100191116165(-49)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (zaal)
1DVO / Accountor B39702149167(24)
2Kesteren B1106221412778(49)
2Rheko B110622149066(24)
4Reehorst '45 B19612138980(9)
5SIOS '61 B110307680113(-33)
6Wageningen B31021757988(-9)
7SKF B310109271135(-64)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 029 (zaal)
1DKOD B199001810245(57)
2ODIK B2105231210283(19)
2KVZ B210523128272(10)
4Duko B210424107576(-1)
5DVO / Accountor B4941496983(-14)
6Reehorst '45 B21130865095(-45)
7Wageningen B4901815480(-26)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 004 (zaal)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2109101910661(45)
2Wageningen C211812178463(21)
3Reehorst '45 C110613139363(30)
4DVO / Accountor C311506108791(-4)
5Kesteren C11031676384(-21)
6Rheko C21020844777(-30)
7MIA C21010925394(-41)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 046 (zaal)
1Viking C1119111910545(60)
2Zetten C19711158152(29)
3Woudenberg C210514115352(1)
4DVO / Accountor C410505107650(26)
5Hemur Enge C11041595880(-22)
6Reehorst '45 C210208447102(-55)
7SKF C51002824079(-39)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 005 (zaal)
1Oost-Arnhem D110811178772(15)
2OVVO / De Kroon D110613139071(19)
3SKF D210514119482(12)
3Tweemaal Zes D110514117884(-6)
5Reehorst '45 D11141698495(-11)
6Fortissimo D11021758388(-5)
7DVO / Accountor D2920746791(-24)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
1Kesteren D110622149150(41)
2Reehorst '45 D211704146858(10)
3DVO / Accountor D510613135739(18)
4Wageningen D410514118073(7)
5Tiel '72 D310505105158(-7)
6EKCA / CIBOD D11130864875(-27)
7SKF D61020843880(-42)
E-pupillen poule 016 (zaal)
1Reehorst '45 E110901188661(25)
2DVO / Accountor E3106221410371(32)
3Telstar E111614139080(10)
4ODIK E1115061096103(-7)
5DKOD E11041595757(0)
6KVZ E11132688382(1)
7Wageningen E4111010262123(-61)
E-pupillen poule 040 (zaal)
1Reehorst '45 E21111002212440(84)
2Devinco E110703148558(27)
3Wesstar E110613135738(19)
4KVZ E21032584863(-15)
5Oost-Arnhem E11132687176(-5)
6Rheko E11030763579(-44)
7Zwaluwen E11001912288(-66)
E-pupillen poule 119 (zaal)
1DVO / Accountor E51010002012421(103)
2Reehorst '45 E3118031610348(55)
3Wageningen E910703149742(55)
4SKF E710604126246(16)
5SEV E11030763892(-54)
6KVZ E51020842285(-63)
7Olympus '58 E1110011039151(-112)
F-pupillen poule 005 (zaal)
1KVZ F11010002016881(87)
2SKF F1119111915075(75)
3Regio '72 F11051411133111(22)
4Reehorst '45 F11143411135101(34)
5DVO / Accountor F21031677199(-28)
6EKCA / CIBOD F110109261146(-85)
6Oost-Arnhem F110109243148(-105)
F-pupillen poule 038 (zaal)
1DOT F1109011814353(90)
2Tiel '72 F1108021615286(66)
3Keizer Karel F1117131512470(54)
4DVO / Accountor F410613139993(6)
5Wageningen F210208445100(-55)
6Arena F111209497146(-49)
7Reehorst '45 F210109228140(-112)