zaterdag 29 september 2018
09:00Valto E2Excelsior E2
09:00Valto E7Excelsior E6
09:00Valto F3Fortuna / Delta Logistiek F6
10:00Valto E1Achilles E1
10:00Valto E6ONDO E10
10:15Valto D1Fortuna / Delta Logistiek D2
11:00Valto C2Olympia C1
11:15Valto D5Avanti D5
12:00Valto D2DES D1
12:30Valto 7Dijkvogels 4
12:40Juliana A1Vitesse A2Cock Matthijsse
13:00Valto 4ODO 3 (Wim van Dalen)
14:30Valto 8Excelsior 9
15:30Tempo 1Blauw-Wit 1Rick Voskamp
15:30ONDO 1Phoenix 1Jan Korteland
16:00Valto B2ONDO B2
17:00Refleks 3Excelsior 3Thijs Dijkstra
zaterdag 06 oktober 2018
09:00Valto D5ONDO D6
09:00Valto E6Excelsior E7
09:00Valto F2Fortuna / Delta Logistiek F1
09:00Valto F3ONDO F5
10:00Valto C3ALO C1
10:00Valto E1Phoenix E1
10:00Valto E5ONDO E9
11:00Valto B1Nieuwerkerk B1Corne Pronk (Peter de Rijcke)
11:00ONDO C1KCC / SO natural C1Cock Matthijsse
11:00Valto D4Excelsior D4
12:00Valto C2KOAG C2
12:15Valto A2Excelsior A1 (Pleun Poot)
13:00Valto A1KVS / Maritiem A1R. van Gorkum (Pleun Poot)
13:45Valto B2Fortuna / Delta Logistiek B3
14:30Valto 2Swift 2M. Steenvoorden (Pleun Poot)
15:00Valto A3DES A2
15:30RWA 1Albatros 1Jan Korteland
16:00Valto 1Swift 1J. Schaap (Frans van Staalduinen)
16:30Valto 5Paal Centraal 3 (Frans van Staalduinen)
17:30Valto C1Groen Geel C1AJ. Volkers (Frans van Staalduinen)
18:00Valto 3Avanti 4D. Dallinga (Frans van Staalduinen)
18:30Valto 7KVS / Maritiem 8
zaterdag 13 oktober 2018
09:00Valto E2Olympia E1
09:00Valto E7Fortuna / Delta Logistiek E6
09:00Valto F1ONDO F1
09:15Valto D1Excelsior D1
10:00Valto E3Meervogels / FĂ­sica E3
10:00Valto E4Fortuna / Delta Logistiek E5
10:15Valto C1Die Haghe C1T.H. de Vette (Wim van Dalen)
11:15Valto A2DES A1 (Wim van Dalen)
11:20Valto D2Excelsior D2
12:20Valto D3Dijkvogels D2
12:45Valto A1Die Haghe A1P. van Putten (Huib van Dorp)
13:30Valto B3Avanti B4
14:00Pernix 2BEP 2Jan Korteland
14:05Valto 6Maassluis 4
15:30Olympia 1ACKC 1Cock Matthijsse
15:30Valto 4Weidevogels 4 (Huib van Dorp)
15:45Valto 8Fortuna / Delta Logistiek 6
zaterdag 20 oktober 2018
11:30Valto 5Futura 3 (Jeanette Ris)
11:30Valto C4Gemini C2
13:00Valto 3Vitesse 2 (Jeanette Ris)
14:00Weidevogels 2ODO 2Cock Matthijsse
14:30Valto 2TOP 3M. van Roon (Ton van Spronsen)
15:30Korbis 1GKV 1Jan Korteland
16:30Valto 1Nieuwerkerk 1Patrick, F Fuchs, P (Ton van Spronsen)
zaterdag 27 oktober 2018
12:30Valto 4Dijkvogels 2 (Wim van Dalen)
14:00Valto 5KVS / Maritiem 7 (Huib van Dorp)