Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie ‘t Huiken in Elburg

46 wedstrijden geselecteerd

week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:00BK29280Elburg E3 - DOS Kampen / Veltman E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 09:00BK29274Elburg E4 - DOS Kampen / Veltman E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 09:00BK33574Elburg F1 - DOS Kampen / Veltman F1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 10:00BK29289Elburg E2 - Exakwa E5‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 10:00BK29318Elburg E1 - Exakwa E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 11:00BK25018Elburg D2 - Rood-Wit D3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 12:00BK36128Elburg C2 - d'Ommerdieck C1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 13:00WK19986Elburg C1 - Rood-Wit C1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 14:00WK19219Elburg B1 - KVZ B1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 15:00BK17566Elburg A3 - d'Ommerdieck A1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 16:10BK17602Elburg A2 - Rood-Wit A2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 17:20WK16952Elburg A1 - Leonidas A1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 18:30WK14000Elburg 2 - NKC '51 3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 19:40WK11202Elburg 1 - Hellas '63 1‘t Huiken in ElburgKees Ruizendaalhistorieroute
za 8/2 20:50BK36789Elburg 3 - d'Ommerdieck 1‘t Huiken in Elburghistorieroute

Team TV
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 10:00BK31034Elburg E2 - Emmeloord E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:00BK32365Elburg E4 - Exakwa E6‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 09:00BK35248Elburg F1 - Wit-Blauw / Green Organics F1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 09:00BK32364Elburg E5 - Exakwa E4‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 10:00BK32371Elburg E3 - De Meeuwen E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 10:00BK32378Elburg E2 - Wit-Blauw / Green Organics E3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 10:00BK32408Elburg E1 - Wit-Blauw / Green Organics E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 11:00BK26994Elburg D3 - DOS Kampen / Veltman D3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 12:00BK26996Elburg D2 - DOS Kampen / Veltman D2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 13:00BK27011Elburg D1 - Sparta D1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 14:00BK36129Elburg C2 - ASVD | PV Systems C3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 15:00WK20135Elburg C1 - TOP C1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 16:00BK21100Elburg B2 - Apeldoorn B3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 17:00WK19435Elburg B1 - Devinco B1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 18:05WK17765Elburg A1 - Rood-Wit A1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 19:20WK16345Elburg 2 - Rood-Wit 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 20:40WK12472Elburg 1 - Rood-Wit 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:00BK27858Elburg E1 - Rood-Wit E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 09:00BK27817Elburg E5 - Unitas / Perspectief E7‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 09:00BK27823Elburg E3 - Rood-Wit E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 10:00BK24093Elburg D3 - Hellas '63 D3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 11:00BK24107Elburg D1 - Hellas '63 D1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 12:00BK36131Elburg C2 - Rood-Wit C3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 13:00WK19912Elburg C1 - EKC Nääs C1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 14:00WK19109Elburg B1 - Sparta B1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 15:00BK19174Elburg B2 - Hellas '63 B2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 16:00BK16899Elburg A3 - Sparta A3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 17:10WK16579Elburg A1 - Exakwa A1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 18:20BK36794Elburg 3 - Dindoa 7‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 19:30WK12920Elburg 2 - Zwart Wit 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 28/3 20:50WK10607Elburg 1 - Zwart Wit 1‘t Huiken in Elburghistorieroute