Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie ‘t Riet in Ede

58 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 12:25BK18667Reehorst '45 A1 - SEV A1‘t Riet in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 25/1 13:35BK24891Reehorst '45 D1 - DKOD D1‘t Riet in EdeAnja Quartelhistorieroute
za 25/1 14:35WK15352Reehorst '45 2 - DVO / Accountor 8‘t Riet in Edehistorieroute
za 25/1 15:50WK11949Reehorst '45 1 - KVZ 1‘t Riet in EdeCJ. Odijkhistorieroute

Korfbal Deals
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 09:30BK29240Reehorst '45 E2 - Tiel '72 E2‘t Riet in EdeHugo van der Meerhistorieroute
za 1/2 09:30BK33519Reehorst '45 F1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1‘t Riet in EdeHenri Dekkerhistorieroute
za 1/2 10:30BK24959Reehorst '45 D3 - Devinco D3‘t Riet in EdeJob Evendijkhistorieroute
za 1/2 11:30BK19716Reehorst '45 B2 - DKOD B1‘t Riet in EdeWieger Treffershistorieroute
za 1/2 12:30BK17535Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A3‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 1/2 13:40WK19209Reehorst '45 B1 - DOS-WK B1‘t Riet in Edehistorieroute
za 1/2 14:40WK13852Reehorst '45 3 - DWS 3‘t Riet in Edehistorieroute
za 1/2 15:50BK15021Reehorst '45 4 - Rivalen 2‘t Riet in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:30BK29324Reehorst '45 E3 - Activitas E1‘t Riet in EdeHadassa Adamhistorieroute
za 8/2 09:30BK29311Reehorst '45 E1 - DOT E1‘t Riet in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
za 8/2 10:25BK23918Reehorst '45 D3 - KVZ D3‘t Riet in EdeBart Urlingshistorieroute
za 8/2 11:25BK26415Reehorst '45 D1 - Nova D1‘t Riet in EdeMichel Verstegenhistorieroute
za 8/2 12:25BK23538Reehorst '45 C2 - DVO / Accountor C4‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 8/2 13:25BK14233Reehorst '45 5 - Activitas 1‘t Riet in EdeHuib van den Heuvelhistorieroute
za 8/2 14:35WK16188Reehorst '45 2 - Keizer Karel 2‘t Riet in Edehistorieroute
za 8/2 15:50WK12392Reehorst '45 1 - Keizer Karel 1‘t Riet in EdeR. Holkamphistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
wo 12/2 21:00BK38247Reehorst '45 MW2 - Débaldérin MW1‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 15/2 19:00WK19086Reehorst '45 B1 - KVZ B1‘t Riet in Edehistorieroute
za 15/2 20:15WK16395Reehorst '45 3 - Sparta 3‘t Riet in Edehistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
wo 19/2 21:00BK38339Reehorst '45 MW1 - Hemur Enge MW1‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:15BK32416Reehorst '45 E3 - Wageningen E8‘t Riet in EdeJob Evendijkhistorieroute
za 7/3 09:15BK32400Reehorst '45 E1 - SKF E2‘t Riet in EdeHugo van der Meerhistorieroute
za 7/3 10:10BK26428Reehorst '45 D2 - Sparta D4‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
za 7/3 11:10BK23720Reehorst '45 C2 - Oost-Arnhem C2‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 7/3 12:10BK16240Reehorst '45 5 - Kesteren 3‘t Riet in EdeMichel Verstegenhistorieroute
za 7/3 13:20BK35766Reehorst '45 4 - DVO / Accountor 12‘t Riet in EdeAnja Quartelhistorieroute
za 7/3 14:35WK16259Reehorst '45 2 - Tiel '72 4‘t Riet in Edehistorieroute
za 7/3 15:50WK12427Reehorst '45 1 - Sparta 1‘t Riet in Edehistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 21:00BK38136Reehorst '45 MW2 - De Hazenkamp MW1‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 09:30BK29604Reehorst '45 E2 - Wageningen E9‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 09:30BK33720Reehorst '45 F1 - Koveni F1‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 10:30BK25188Reehorst '45 D3 - Rheko D1‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 11:30BK25299Reehorst '45 D1 - Fortissimo D1‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 12:30BK16792Reehorst '45 A1 - Apeldoorn A2‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 13:40BK23780Reehorst '45 C1 - Noviomagum C1‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 14:45WK14740Reehorst '45 3 - SKF 5‘t Riet in Edehistorieroute
za 14/3 16:00WK19233Reehorst '45 B1 - Elburg B1‘t Riet in Edehistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/3 21:00BK38175Reehorst '45 MW2 - Keizer Karel MW1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 09:15BK29789Reehorst '45 E2 - DOT E2‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 09:15BK33819Reehorst '45 F1 - VIKO F1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 10:10BK25306Reehorst '45 D3 - SEV D1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 11:10BK17706Reehorst '45 A1 - DVO / Accountor A3‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 12:25BK25420Reehorst '45 D1 - MIA D1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 13:30WK19247Reehorst '45 B1 - Rheko / SIOS '61 B1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 14:35WK15987Reehorst '45 2 - KVZ 3‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 15:50WK12282Reehorst '45 1 - DWS 1‘t Riet in Edehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:30BK27866Reehorst '45 E3 - Keizer Karel E3‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 09:30BK27850Reehorst '45 E1 - EKCA / CIBOD E1‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 10:30BK20129Reehorst '45 B2 - Noviomagum B1‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 11:30BK21352Reehorst '45 C1 - Zwaluwen C1‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 12:30BK25494Reehorst '45 D2 - DKOD D3‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 13:30BK35750Reehorst '45 4 - SEV 3‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 14:40BK16242Reehorst '45 5 - EKCA / CIBOD 4‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 15:50WK14600Reehorst '45 3 - MIA 6‘t Riet in Edehistorieroute