Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie DVO-hal in Bennekom

149 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
di 28/1 21:30BK38055DVO / Accountor MW2 - SkunK MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 09:00BK26159DVO / Accountor D5 - Wageningen D5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 10:00BK26692DVO / Accountor D3 - SKF D2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 10:30BK34272DVO / Accountor F2 - Tweemaal Zes F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 10:30BK29246DVO / Accountor E2 - Tiel '72 E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 11:00WK20239DVO / Accountor D1 - SKF D1DVO-hal in BennekomA. van Reenenhistorieroute
za 1/2 11:30BK34611DVO / Accountor F3 - DOT F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 12:00BK22086DVO / Accountor C5 - DOT C2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 13:00BK23525DVO / Accountor C3 - Zetten C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 14:00WK19978DVO / Accountor C2 - Rheko C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 15:00BK20576DVO / Accountor B4 - Kesteren B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 16:00BK19750DVO / Accountor B3 - Tweemaal Zes B2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 17:10WK17900DVO / Accountor B1 - DSC B1DVO-hal in BennekomCH. Bondhistorieroute
za 1/2 18:40WK17451DVO / Accountor A1 - AVO A1DVO-hal in BennekomBernjo Hesselinkhistorieroute
za 1/2 20:10WK14969DVO / Accountor 8 - Tiel '72 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 1/2 21:20WK15398DVO / Accountor 5 - Noviomagum 3DVO-hal in BennekomRolf Scholtenhistorieroute

Korfbal Deals
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
di 4/2 21:30BK38461Reehorst '45 MW1 - DKOD MW1DVO-hal in BennekomArdin Roshistorieroute
za 8/2 09:15BK25047DVO / Accountor D5 - Activitas D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 10:15WK18230DVO / Accountor C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1DVO-hal in BennekomViegen, R.A. vanhistorieroute
za 8/2 10:30BK36002DVO / Accountor F6 - Wageningen F4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 10:30BK32204DVO / Accountor E4 - Wageningen E4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 11:15WK18826DVO / Accountor B2 - SKF B2DVO-hal in BennekomF. Veenendaalhistorieroute
za 8/2 11:25BK29597DVO / Accountor E3 - Animo E2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 11:30BK33575DVO / Accountor F1 - KVZ F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 12:30WK16961DVO / Accountor A2 - Unitas / Perspectief A1DVO-hal in BennekomC.H. Kerstenshistorieroute
za 8/2 12:30BK28999DVO / Accountor E7 - DOT E2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 12:30BK36994DVO / Accountor F5 - Rheko F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 13:30BK39530DVO / Accountor E6 - MIA E5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 14:00WK15463DVO / Accountor 6 - Oost-Arnhem 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 15:15WK15477DVO / Accountor 4 - Nic. 3DVO-hal in BennekomHMG. Brunshistorieroute
za 8/2 16:35WK15499DVO / Accountor 3 - Oost-Arnhem 2DVO-hal in BennekomRobin van Baalenhistorieroute
za 8/2 18:15WK12635DVO / Accountor 2 - KZ / Thermo4U 2DVO-hal in BennekomR. Munnekehistorieroute
za 8/2 20:00WK10459DVO / Accountor 1 - KZ / Thermo4U 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 21:20WK15531DVO / Accountor 7 - ODIK 5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
di 11/2 21:30BK38095Reehorst '45 MW1 - Noviomagum MW1DVO-hal in BennekomHarry Snitselaarhistorieroute
za 15/2 09:15WK20149DVO / Accountor D1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 10:15BK21236DVO / Accountor C5 - SKF C3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 10:30BK36995DVO / Accountor F5 - Wageningen F3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 10:30BK31383DVO / Accountor E7 - Reehorst '45 E2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 11:15WK20141DVO / Accountor C2 - SDO C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 11:30BK37598DVO / Accountor F4 - DOT F2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 11:30BK27592DVO / Accountor E2 - DOT E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 12:15BK19031DVO / Accountor B5 - Olympus '58 B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 13:15BK19037DVO / Accountor B3 - Apeldoorn B2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 14:30WK17829DVO / Accountor B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1DVO-hal in BennekomH. Beumerhistorieroute
za 15/2 16:00WK14047DVO / Accountor 3 - Wageningen 2DVO-hal in BennekomW. Spenkelinkhistorieroute
za 15/2 17:35WK14028DVO / Accountor 4 - SKF 3DVO-hal in BennekomHarry Brackhistorieroute
za 15/2 18:45WK14015DVO / Accountor 6 - DWS 2DVO-hal in BennekomJan Nierkeshistorieroute
za 15/2 19:55WK14636DVO / Accountor 7 - Oost-Arnhem 5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 15/2 21:05BK15598DVO / Accountor 11 - Nova 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
di 18/2 21:30BK38409DVO / Accountor MW1 - Wageningen MW2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 09:30BK24987DVO / Accountor D3 - Arena D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 10:30BK21792DVO / Accountor C3 - Zwaluwen C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 11:30BK22371DVO / Accountor C5 - Animo C2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 12:30BK19896DVO / Accountor B5 - Rivalen B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 13:30BK20849DVO / Accountor B3 - RDZ B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 14:30BK17590DVO / Accountor A3 - Apeldoorn A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 15:40BK14279DVO / Accountor 10 - Arena 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 16:50BK16185DVO / Accountor 11 - Reeuwijk 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 22/2 18:00BK35760DVO / Accountor 12 - Reehorst '45 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
wo 26/2 19:00BK21846DVO / Accountor C4 - KVZ C4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 09:15BK25036DVO / Accountor D4 - Reehorst '45 D2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 10:15BK25219DVO / Accountor D3 - KVZ D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 11:15BK27030DVO / Accountor D5 - Kesteren D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 12:15BK22268DVO / Accountor C3 - Reehorst '45 C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 13:25BK19503DVO / Accountor B5 - Regio '72 B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 14:25BK16926DVO / Accountor A3 - Devinco A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 15:35BK35767DVO / Accountor 12 - DLKV 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 16:45BK39307DVO / Accountor 10 - Regio '72 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 18:15WK12646DVO / Accountor 2 - Fortuna / Delta Logistiek 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 20:00WK10470DVO / Accountor 1 - Fortuna / Delta Logistiek 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
di 3/3 21:30BK38662DVO / Accountor MW1 - BMC MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 09:15BK27017DVO / Accountor D4 - SKF D4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 10:15BK27031DVO / Accountor D2 - Wageningen D3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 10:30BK36984DVO / Accountor F6 - ODIK F2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 10:30BK39628DVO / Accountor E5 - HKC E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 11:15BK23815DVO / Accountor C4 - Atalante / Apeldoorn C3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 11:25BK32289DVO / Accountor E4 - SKF E4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 11:30BK35249DVO / Accountor F1 - Apeldoorn F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 12:15WK18234DVO / Accountor C1 - Tiel '72 C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 12:20BK31511DVO / Accountor E1 - SKF E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 12:30BK34757DVO / Accountor F2 - Wolderwijd F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 13:15BK19230DVO / Accountor B4 - Wageningen B2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 13:30BK33685DVO / Accountor F3 - Reehorst '45 F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 14:15WK19069DVO / Accountor B2 - Victum B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 15:25WK17775DVO / Accountor A2 - AVO A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 17:05WK16995DVO / Accountor A1 - KCC A1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 18:35WK14089DVO / Accountor 5 - Wageningen 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 19:45BK16223DVO / Accountor 9 - KCD 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 20:55WK15650DVO / Accountor 8 - Wageningen 8DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 21:30BK38119DVO / Accountor MW2 - Noviomagum MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
vr 13/3 20:30BK20730DVO / Accountor B5 - KVZ B3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 09:30WK20259DVO / Accountor D1 - Wageningen D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 10:30BK36997DVO / Accountor F5 - Keizer Karel F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 10:30BK22272DVO / Accountor C5 - Wageningen C3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 10:30BK39532DVO / Accountor E6 - SKF E5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 11:30BK37596DVO / Accountor F4 - Tiel '72 F2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 11:30WK20036DVO / Accountor C2 - DOT C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 11:30BK31620DVO / Accountor E3 - Noviomagum E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 12:30BK29637DVO / Accountor E7 - Kesteren E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 12:30WK14214DVO / Accountor 7 - KVZ 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 12:30BK29610DVO / Accountor E2 - Reehorst '45 E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 13:50WK17916DVO / Accountor B1 - SKF B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 15:15WK16444DVO / Accountor 4 - Unitas / Perspectief 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 16:35WK16466DVO / Accountor 3 - KVS / Maritiem 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 18:15WK12657DVO / Accountor 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 20:00WK10481DVO / Accountor 1 - Groen Geel / IJskoud de Beste 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 21:20WK16430DVO / Accountor 6 - Tiel '72 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute

Team TV
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 21:30BK37735DVO / Accountor MW2 - Hemur Enge MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 09:00BK25337DVO / Accountor D3 - Wageningen D2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 10:00WK20269DVO / Accountor D1 - OVVO D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 10:30BK31933DVO / Accountor E4 - Animo E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 10:30BK36998DVO / Accountor F4 - DVO / Accountor F5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 11:00BK37449WION G1 - Thor G1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 11:30BK35062DVO / Accountor F3 - Wageningen F2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 11:30BK29795DVO / Accountor E2 - Wageningen E2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 11:30BK37447DVO / Accountor G1 - Velocitas G1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 12:00BK37443Dijkvogels G1 - WION G1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 12:30BK29780DVO / Accountor E3 - Arena E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 12:30BK34978DVO / Accountor F6 - MIA F3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 12:30BK37441Thor G1 - DVO / Accountor G1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 13:00BK37455Velocitas G1 - Dijkvogels G1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 13:45BK22366DVO / Accountor C3 - Wageningen C2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 14:45WK18218DVO / Accountor C1 - Sporting Delta C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 15:45BK19383DVO / Accountor B4 - Duko B2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 16:45BK19973DVO / Accountor B3 - Duko B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 17:50WK16029DVO / Accountor 5 - MIA 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 19:00BK35769DVO / Accountor 12 - SEV 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 20:10BK15416DVO / Accountor 11 - HKC 9DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 21:20BK15371DVO / Accountor 10 - SkunK 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
di 24/3 21:30BK38200Reehorst '45 MW1 - DVO / Accountor MW2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 09:15BK24123DVO / Accountor D5 - Tiel '72 D3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 10:15BK24113DVO / Accountor D4 - Arena D2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 10:30BK33981DVO / Accountor F2 - Spirit F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 10:30BK39558DVO / Accountor E6 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 11:15BK26160DVO / Accountor D2 - SGV D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 11:30BK39546DVO / Accountor E5 - SKF E6DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 11:30BK32804DVO / Accountor F1 - EKCA / CIBOD F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 12:15BK21382DVO / Accountor C4 - Zwaluwen C3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 12:30BK30048DVO / Accountor E1 - Wageningen E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 13:15WK18717DVO / Accountor B2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 13:30BK36186DVO / Accountor G2 - Devinco G2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 14:30WK16588DVO / Accountor A2 - DOS '46 A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 16:10WK14462DVO / Accountor 3 - ODIK 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 17:45WK14441DVO / Accountor 4 - De Parabool 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 18:55BK15770DVO / Accountor 9 - HKC 8DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 20:05WK14428DVO / Accountor 6 - Rheko 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 21:15WK14546DVO / Accountor 8 - Reehorst '45 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
di 31/3 21:30BK38082DVO / Accountor MW1 - Nova MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute