Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Veluwehal in Barneveld

153 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 09:00BK30372ODIK E4 - Unitas / Perspectief E5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 09:00BK34168ODIK F1 - Sparta F1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 09:00BK37025ODIK F2 - Atalante / Apeldoorn F2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 09:00BK31054Revival E1 - MIA E6Veluwehal in BarneveldSuzanne Ceelenhistorieroute
za 18/1 10:00BK26178Revival D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D4Veluwehal in BarneveldJulian Lebrunhistorieroute
za 18/1 10:00BK23050Revival C1 - Sparta C3Veluwehal in BarneveldHenk Schimmelhistorieroute
za 18/1 11:00BK26148ODIK D4 - Sparta D5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 11:00BK20517Revival B1 - Animo B3Veluwehal in BarneveldMartin Verkerkhistorieroute
za 18/1 12:00BK18320Revival A1 - DWS A1Veluwehal in BarneveldErnst van Middendorphistorieroute
za 18/1 12:00BK24756ODIK D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 13:00BK24736ODIK D1 - Spirit D1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 13:15WK15280Revival 2 - Apollo 2Veluwehal in BarneveldR. Jongerdenhistorieroute
za 18/1 14:00BK17559ODIK A2 - DOT A2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 14:30WK11911Revival 1 - Apollo 1Veluwehal in BarneveldP. Verheulhistorieroute
za 18/1 15:10BK20527DWS B1 - Exakwa B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 15:45WK15288DWS 3 - SKF 5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 16:10BK15969DWS 4 - Nova 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 17:00WK15306DWS 2 - Fiducia 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 17:20BK14913ODIK 6 - Sparta 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/1 18:15WK11919DWS 1 - Reehorst '45 1Veluwehal in BarneveldG. Teeuwissenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
wo 22/1 19:00BK38608ODIK MW1 - Noviomagum MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
wo 22/1 20:00BK38422Spirit MW2 - Elburg MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 10:00BK32151ODIK E2 - MIA E4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 10:00BK32126ODIK E1 - Spirit E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 10:00BK32173ODIK E3 - Dindoa E5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 10:40BK23103DWS C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 11:00BK20560DWS B2 - Fortissimo B3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 11:40BK18367DWS A1 - De Meeuwen A4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 12:00WK20107ODIK C1 - Rust Roest C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 12:50WK15904ODIK 4 - Juventa 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 13:00BK20848ODIK B3 - De Corvers B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 14:00BK20855ODIK B2 - Hellas '63 B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 14:05WK17618ODIK A1 - OVVO A2Veluwehal in BarneveldJ. Korevaarhistorieroute
za 25/1 15:00BK16393ODIK 7 - Synergo 10Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 15:15WK15930ODIK 3 - Sparta 2Veluwehal in BarneveldUulke van Barneveldhistorieroute
za 25/1 16:35WK15926ODIK 2 - DVO / Accountor 3Veluwehal in BarneveldE. de Wildehistorieroute
za 25/1 18:30WK12255ODIK 1 - Sparta 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 19:00BK38434ODIK MW1 - Reehorst '45 MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
wo 29/1 20:00BK38043Spirit MW1 - Noviomagum MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 09:55BK24931ODIK D3 - De Meeuwen D5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 10:00BK30537ODIK E3 - Woudenberg E4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 10:00BK31225ODIK E1 - Sparta E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 10:00BK31248ODIK E2 - Sparta E2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 10:55BK19755ODIK B2 - Exakwa B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 11:00WK19980ODIK C1 - DOT C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 11:55WK19211ODIK B1 - HKC B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 12:00BK24994ODIK D2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 12:55WK13889ODIK 5 - Oost-Arnhem 5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 13:00BK22024ODIK C2 - Revival C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 14:00BK19748ODIK B3 - Het Bosch B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 14:05BK18576ODIK A2 - Noviomagum A1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/2 15:15WK13925ODIK 3 - Wageningen 5Veluwehal in BarneveldJ.B.F. Veldhuishistorieroute
za 1/2 16:35WK13920ODIK 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Veluwehal in BarneveldC. Visscherhistorieroute
za 1/2 18:30WK11167ODIK 1 - SCO 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 19:00BK38463DWS MW1 - MIA MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
wo 5/2 20:00BK38628Spirit MW2 - Dindoa MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 09:00BK33551Revival F1 - De Meeuwen F3Veluwehal in BarneveldRink van Domselaarhistorieroute
za 8/2 09:00BK37005ODIK F2 - Regio '72 F2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 09:00BK34649ODIK F1 - Woudenberg F2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 09:00BK31291ODIK E4 - Spirit E6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 09:00BK29309Revival E1 - Woudenberg E5Veluwehal in BarneveldSuzanne Ceelenhistorieroute
za 8/2 10:00BK25065Revival D1 - SKF D6Veluwehal in BarneveldMartin Verkerkhistorieroute
za 8/2 10:00BK36617ODIK D4 - Unitas / Perspectief D5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 11:00BK22103Revival C1 - Unitas / Perspectief C4Veluwehal in BarneveldMartin Verkerkhistorieroute
za 8/2 11:00BK23701DWS C2 - Telstar C4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 12:00BK19795Revival B1 - HKC B2Veluwehal in BarneveldM. de Withistorieroute
za 8/2 12:00BK23690DWS C1 - Unitas / Perspectief C3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 13:00BK17576Revival A1 - De Meeuwen A4Veluwehal in BarneveldWiljan van Vliethistorieroute
za 8/2 13:00BK19802DWS B1 - Dindoa B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 14:15WK13976Revival 2 - Rohda 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 15:30WK11194Revival 1 - Helios 1Veluwehal in BarneveldG. Teeuwissenhistorieroute
za 8/2 16:50WK11203DWS 1 - KVZ 1Veluwehal in BarneveldJM. Puhlhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
wo 12/2 19:00BK38097DWS MW1 - Sparta MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
wo 12/2 20:00BK38678Spirit MW1 - ODIK MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 09:30BK36983ODIK F2 - MIA F3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 09:30BK33627ODIK F1 - Revival F1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 09:30BK29374ODIK E4 - Revival E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 09:50BK27084ODIK D3 - Spirit D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 10:30BK23950ODIK D2 - Sparta D2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 10:50WK19088ODIK B1 - AW.DTV B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 11:30BK27065ODIK D1 - DOS D1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 11:50WK12671ODIK 5 - KVZ 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 12:30BK23842ODIK C2 - Telstar C3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 13:00WK16503ODIK A1 - Fortissimo A2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 13:30WK19896ODIK C1 - Oost-Arnhem C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 14:10WK12682ODIK 4 - NKC '51 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 14:30BK19041ODIK B2 - Dindoa B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 15:20WK12708ODIK 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 15:30BK14246ODIK 7 - Spirit 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 16:40WK12703ODIK 2 - DeetosSnel 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 16:40BK16735ODIK 6 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 18:30WK10499ODIK 1 - DeetosSnel 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
wo 19/2 20:00BK38274Spirit MW1 - Débaldérin MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 20:00BK38642Spirit MW2 - Sparta MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 09:00BK29535ODIK E3 - Spirit E4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 09:00BK29493ODIK E1 - MIA E3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 09:00BK35222Revival F1 - Sparta F1Veluwehal in BarneveldSuzanne Ceelenhistorieroute
za 7/3 09:00BK29516ODIK E2 - Telstar E2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 09:00BK32398Revival E1 - Unitas / Perspectief E5Veluwehal in BarneveldRink van Domselaarhistorieroute
za 7/3 10:00BK23747DWS C2 - Sparta C4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 10:00BK21060DWS B2 - Synergo B3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 11:00BK27015ODIK D4 - Midlandia D2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 11:00BK18881DWS A1 - De Eemvogels A1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 12:00BK27046Revival D1 - Sparta D3Veluwehal in BarneveldJulian Lebrunhistorieroute
za 7/3 12:10BK16647DWS 4 - DVO / Accountor 11Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 13:00BK23779Revival C1 - Spirit C4Veluwehal in BarneveldWiljan van Vliethistorieroute
za 7/3 13:20WK16327DWS 3 - MIA 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 14:00BK21095Revival B1 - Thor B1Veluwehal in BarneveldMartin Verkerkhistorieroute
za 7/3 14:30WK16346DWS 2 - Kesteren 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 15:00BK18911Revival A1 - Spirit A3Veluwehal in BarneveldHenk Schimmelhistorieroute
za 7/3 15:45WK12473DWS 1 - Kesteren 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 17:00WK16319Revival 2 - Atlantis 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 18:15WK12464Revival 1 - Atlantis 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 09:00BK25697ODIK D3 - SKF D5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 09:00BK36985ODIK F2 - Wageningen F4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 09:00BK32553ODIK E4 - DWS E2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 09:00BK35343ODIK F1 - DWS F1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 10:00WK19998ODIK C1 - Rheko C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 10:00BK25227ODIK D2 - Exakwa D4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 11:00WK19235ODIK B1 - De Meeuwen B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 11:00BK25679ODIK D1 - Unitas / Perspectief D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 12:00BK22659ODIK C2 - Sparta C3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 12:00BK17734ODIK A2 - Rheko A2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 13:00BK15244ODIK 7 - Sparta 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 13:10WK17018ODIK A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 14:10BK15643ODIK 6 - HKC 7Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 14:20WK14157ODIK 5 - SKF 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 15:20BK20734ODIK B3 - MIA B4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 15:30WK14167ODIK 4 - HHV 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 16:20BK19907ODIK B2 - DWS B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 16:40WK14191ODIK 3 - Synergo 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 18:00WK14186ODIK 2 - Wageningen 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/3 19:00BK38591ODIK MW1 - De Hazenkamp MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 19:00BK38202DWS MW1 - Hellas '63 MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
wo 25/3 20:00BK38237Spirit MW1 - Reehorst '45 MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 09:00BK27848Revival E1 - DWS E2Veluwehal in BarneveldJulian Lebrunhistorieroute
za 28/3 09:00BK33930ODIK F1 - Huizen F2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 09:00BK32781Revival F1 - DWS F1Veluwehal in BarneveldM. de Withistorieroute
za 28/3 09:00BK36986ODIK F2 - Spirit F2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 10:00BK24139Revival D1 - Telstar D2Veluwehal in BarneveldErnst van Middendorphistorieroute
za 28/3 10:00BK19179DWS B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 11:00BK14378DWS 4 - Fiducia 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 11:00BK21351Revival C1 - Telstar C3Veluwehal in BarneveldWiljan van Vliethistorieroute
za 28/3 12:00BK22554ODIK C2 - Spirit C4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 12:15WK12902DWS 3 - Sparta 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 13:00BK24111ODIK D4 - Woudenberg D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 13:30WK12921DWS 2 - Tiel '72 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 14:00BK25579ODIK D3 - Unitas / Perspectief D4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 14:45WK10608DWS 1 - Keizer Karel 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 15:00BK35710ODIK D1 - Telstar D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 16:00WK12894Revival 2 - Viking 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 16:00BK15550ODIK 6 - De Meeuwen 5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 17:15WK10601Revival 1 - Viking 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute