Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Valkenhuizen in Arnhem

61 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 09:00BK35595Oost-Arnhem F1 - KVZ F1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 10:00BK26849Oost-Arnhem D1 - KVZ D1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 11:00BK19681Oost-Arnhem B1 - Duko B1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 12:00WK20532Oost-Arnhem A2 - EKC Nääs A1Valkenhuizen in ArnhemP. vd Plashistorieroute
za 25/1 13:10BK18360Oost-Arnhem A3 - Apeldoorn A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 14:20BK16017Oost-Arnhem 6 - Arena 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 15:30WK15325Oost-Arnhem 5 - KVZ 4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 25/1 16:40WK15334Oost-Arnhem 4 - Victum 3Valkenhuizen in ArnhemG. Bergsmahistorieroute

Antilopen Banner
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 18:35WK16902Oost-Arnhem A1 - DVO / Accountor A2Valkenhuizen in ArnhemJ. Laarhuishistorieroute
za 1/2 20:05WK11122Oost-Arnhem 1 - Wageningen 1Valkenhuizen in ArnhemA. Klingenberghistorieroute
za 1/2 21:25WK13847Oost-Arnhem 2 - Wageningen 2Valkenhuizen in ArnhemJaco Schippershistorieroute
ma 3/2 20:00BK38462Oost-Arnhem MW1 - Rheko MW1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:00BK35597Oost-Arnhem F1 - EKCA / CIBOD F1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 09:00BK35585Oost-Arnhem E1 - Zwaluwen E1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 10:00BK23213Oost-Arnhem C2 - Duko C1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 11:00BK24874Oost-Arnhem D2 - SEV D1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 12:00BK20678Oost-Arnhem B1 - DVO / Accountor B3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 13:00WK20533Oost-Arnhem A2 - Zwart Wit A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 14:10BK18835Oost-Arnhem A3 - Devinco A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 15:20WK18298Oost-Arnhem 5 - Wageningen 7Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 16:30WK16168Oost-Arnhem 4 - Zwaluwen 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
ma 10/2 20:00BK38096Oost-Arnhem MW1 - Duko MW1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:05BK25640Oost-Arnhem D2 - Devinco D3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 15/2 10:10BK23894Oost-Arnhem C2 - Zwaluwen C3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 15/2 11:20WK17786Oost-Arnhem A1 - DOS '46 A2Valkenhuizen in ArnhemCJ. Odijkhistorieroute
za 15/2 12:40WK16396Oost-Arnhem 3 - Tiel '72 3Valkenhuizen in ArnhemH. Neerhofhistorieroute
za 15/2 14:00WK16390Oost-Arnhem 2 - KVS / Maritiem 3Valkenhuizen in ArnhemB. Komduurhistorieroute
za 15/2 15:30WK12505Oost-Arnhem 1 - DSC 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 13:00BK20089Oost-Arnhem B2 - Diderna / Visser Sloopwerken B1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 29/2 14:00BK16571Oost-Arnhem 6 - Zetten 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 29/2 15:30WK11537Oost-Arnhem 1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 10:00BK35599Oost-Arnhem F1 - SKF F2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 10:00BK39268Oost-Arnhem E1 - KVZ E2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 11:00BK25148Oost-Arnhem D1 - DVO / Accountor D3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 12:00WK20090Oost-Arnhem C1 - DVO / Accountor C2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 13:00BK20476Oost-Arnhem B2 - KVZ B2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 14:00WK20535Oost-Arnhem A2 - Juventa A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 15:10BK17036Oost-Arnhem A3 - Reehorst '45 A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 16:20WK16239Oost-Arnhem 4 - Tweemaal Zes 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
ma 9/3 20:00BK39505Oost-Arnhem MW1 - SEV MW1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 10:00BK25280Oost-Arnhem D2 - KVZ D3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 11:00BK22167Oost-Arnhem C2 - DVO / Accountor C4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 12:00BK20179Oost-Arnhem B1 - Tweemaal Zes B2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 13:05WK17208Oost-Arnhem A1 - De Meeuwen A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 14:25WK14741Oost-Arnhem 3 - Fiducia 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 15:45WK14735Oost-Arnhem 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 10:00BK35600Oost-Arnhem F1 - DVO / Accountor F1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 10:00BK35589Oost-Arnhem E1 - Olympia '22 E1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 11:00BK20703Oost-Arnhem B2 - Mélynas / Domatrac B1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 12:00BK20029Oost-Arnhem B1 - RDZ B1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 13:00WK20537Oost-Arnhem A2 - KVZ A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 14:10BK18874Oost-Arnhem A3 - SEV A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 15:20WK15961Oost-Arnhem 5 - SKF 4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 16:30BK39308Oost-Arnhem 6 - Regio '72 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
ma 23/3 20:00BK39521Oost-Arnhem MW1 - DLKV MW1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 10:00BK26397Oost-Arnhem D2 - Reehorst '45 D3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 11:00BK22460Oost-Arnhem C2 - KVZ C4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 12:00WK20020Oost-Arnhem C1 - DOT C1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 13:05WK17158Oost-Arnhem A1 - AVO A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 14:25WK14601Oost-Arnhem 3 - Kesteren 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 15:45WK14595Oost-Arnhem 2 - TOP / SolarCompleet 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute