Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Elderveld in Arnhem

28 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 12:00BK16559EKCA / CIBOD 5 - Olympia '22 3Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 25/1 13:15BK16247EKCA / CIBOD 4 - Reehorst '45 5Elderveld in Arnhemhistorieroute

Team TV
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 09:00BK39453EKCA / CIBOD E2 - Animo E2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 10:00BK31231EKCA / CIBOD E1 - SKF E2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 10:00BK34604EKCA / CIBOD F1 - Apeldoorn F1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 11:00BK19492EKCA / CIBOD B1 - SKF B5Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 12:00BK16092EKCA / CIBOD 5 - KVZ 5Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 13:15BK16238EKCA / CIBOD 4 - Kesteren 3Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 14:30BK26263Oost-Arnhem D1 - DKOD D2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 15:30WK20047Oost-Arnhem C1 - Rust Roest C1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 16:30BK20326Oost-Arnhem B2 - Wiko / Aladna B1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 1/2 17:30WK13853Oost-Arnhem 3 - DWS 2Elderveld in Arnhemhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 10:00BK16120EKCA / CIBOD 3 - Reehorst '45 4Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 8/2 11:20WK15520EKCA / CIBOD 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Elderveld in ArnhemJ. Barentsenhistorieroute
za 8/2 12:45WK12031EKCA / CIBOD 1 - SkunK 1Elderveld in ArnhemHJ. Korfhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
wo 12/2 20:30BK15733EKCA / CIBOD 5 - Regio '72 5Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 15/2 10:00BK15171EKCA / CIBOD 3 - Rivalen 2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 15/2 11:20WK14068EKCA / CIBOD 2 - HKC 2Elderveld in ArnhemF. vd Polhistorieroute
za 15/2 12:45WK11243EKCA / CIBOD 1 - HKC 1Elderveld in ArnhemR.M. Quinthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:00BK29497EKCA / CIBOD E1 - DVO / Accountor E2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 10:00BK33678EKCA / CIBOD F1 - Wageningen F1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 10:00BK39451EKCA / CIBOD E2 - Wageningen E3Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 11:00BK25155EKCA / CIBOD D1 - KVZ D2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 12:10BK21194EKCA / CIBOD B1 - Regio '72 B1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 13:20BK39294EKCA / CIBOD 5 - Rheko 3Elderveld in Arnhemhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 10:00BK35768EKCA / CIBOD 3 - DVO / Accountor 12Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 14/3 11:20WK16490EKCA / CIBOD 2 - DVO / Accountor 5Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 14/3 12:45WK12546EKCA / CIBOD 1 - Zwaluwen 1Elderveld in Arnhemhistorieroute