Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Zuiderpark in Apeldoorn

78 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 09:30BK29060Apeldoorn E2 - Regio '72 E1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 25/1 09:30BK35572Apeldoorn E1 - Rheko E1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 25/1 09:30BK37026Atalante / Apeldoorn F2 - Regio '72 F2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 25/1 10:30WK20401Apeldoorn D1 - NKC '51 D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 25/1 11:30WK19814Apeldoorn C1 - KVZ C1Zuiderpark in ApeldoornM. Groenhistorieroute
za 25/1 12:30WK19048Apeldoorn B1 - Rood-Wit B1Zuiderpark in ApeldoornW. van Garderenhistorieroute
za 25/1 13:30BK17741Apeldoorn A3 - Olympus '58 A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 25/1 14:40WK17691Apeldoorn A1 - ASVD | PV Systems A1Zuiderpark in ApeldoornMelvin van Kempenhistorieroute
za 25/1 15:50BK14960Apeldoorn 8 - Mélynas / Domatrac 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 26/1 11:00BK37657Apeldoorn 7 - Aladna / De Issel 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 26/1 12:10BK37683Apeldoorn 5 - DOS-WK 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 26/1 13:20WK13766Apeldoorn 4 - SIOS 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute

Korfbal Deals
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 10:20BK36182Apeldoorn G2 - DVO / Accountor G2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 10:20BK36183Apeldoorn G1 - KVZ G1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 11:20BK20317Apeldoorn B2 - RDZ B1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 12:25BK18119Apeldoorn A2 - SEV A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 13:40WK20351Apeldoorn D1 - Devinco D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 14:45WK19758Apeldoorn C1 - SKF C2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 15:50WK18978Apeldoorn B1 - NKC '51 B1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 1/2 17:00WK17455Apeldoorn A1 - Victum A1Zuiderpark in ApeldoornDavy Gerritsenhistorieroute
za 1/2 18:20WK14944Apeldoorn 2 - Sparta 3Zuiderpark in ApeldoornB. Kosterhistorieroute
za 1/2 20:00WK11752Apeldoorn 1 - Juventa 1Zuiderpark in ApeldoornN. van Meterenhistorieroute
zo 2/2 11:00BK37658Apeldoorn 7 - EKC Nääs 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 2/2 12:15WK14949Apeldoorn 3 - AVO 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
zo 9/2 11:00BK37672Apeldoorn 6 - Mélynas / Domatrac 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 9/2 12:15WK15548Apeldoorn 4 - ZKC '19 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:30BK37029Atalante / Apeldoorn F2 - DVO / Accountor F6Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 09:30BK30249Apeldoorn E2 - Rheko E2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 10:30BK35598Apeldoorn F1 - Oost-Arnhem F1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 10:30BK35586Apeldoorn E1 - Oost-Arnhem E1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 11:30BK25082Apeldoorn D2 - Rivalen D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 12:30BK23234Atalante / Apeldoorn C3 - KVZ C4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 13:30BK19655Apeldoorn B3 - Exakwa B3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 14:30BK15557Apeldoorn 8 - SEV 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 16/2 11:00BK37673Apeldoorn 6 - Wageningen 9Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 16/2 12:15WK14652Apeldoorn 4 - Dio 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 11:20BK20692Apeldoorn B2 - Duko B1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 12:25BK18506Apeldoorn A2 - Wesstar A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 13:40WK20256Apeldoorn D1 - AVO D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 14:45WK19648Apeldoorn C1 - Wageningen C1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 15:50WK18840Apeldoorn B1 - ASVD | PV Systems B1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 17:00WK16999Apeldoorn A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 18:20WK15626Apeldoorn 2 - Drachten / van der Wiel 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 20:00WK12129Apeldoorn 1 - Rigtersbleek / Cottus 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 8/3 11:00BK37661Apeldoorn 7 - Zwaluwen 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 8/3 12:10BK37687Apeldoorn 5 - EKC Nääs 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 8/3 13:20WK15631Apeldoorn 3 - SIOS 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute

Team TV
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
do 12/3 19:00WK19041Apeldoorn B1 - Amicitia B1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 09:30BK29697Apeldoorn E2 - Olympus '58 E1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 09:30BK33790Apeldoorn F1 - KVZ F1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 10:30BK27117Apeldoorn D2 - EKCA / CIBOD D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 11:30BK22582Atalante / Apeldoorn C3 - Reehorst '45 C2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 12:30BK23889Apeldoorn C2 - Zwaluwen C2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 13:30BK19930Apeldoorn B3 - Rood-Wit B2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 14:30BK17819Apeldoorn A3 - SEV A2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 15:45BK15278Apeldoorn 8 - Devinco 5Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 15/3 11:00BK37675Apeldoorn 6 - Wiko 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 15/3 12:15WK14231Apeldoorn 4 - EKC Nääs 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 09:30BK33886Apeldoorn F1 - SKF F2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 09:30BK39284Apeldoorn E2 - Devinco E1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 09:30BK39270Apeldoorn E1 - KVZ E2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 10:30WK20396Apeldoorn D1 - De Meeuwen D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 11:30WK19809Apeldoorn C1 - MIA C1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 13:30WK17668Apeldoorn A1 - EKVA A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 14:40BK15373Apeldoorn 8 - Regio '72 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 15:50WK14371Apeldoorn 4 - Juventa 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 22/3 11:00BK37663Apeldoorn 7 - Olympus '58 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 22/3 12:15BK37689Apeldoorn 5 - AKC 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:45BK37021Atalante / Apeldoorn F2 - Wageningen F4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 10:45BK25438Apeldoorn D2 - KVZ D2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 11:50BK22455Apeldoorn C2 - DLKV C1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 12:55BK20081Apeldoorn B2 - Tweemaal Zes B2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 14:00BK17442Apeldoorn A3 - SIOS '61 A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 15:15BK17896Apeldoorn A2 - Oost-Arnhem A3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 16:35WK14521Apeldoorn 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 18:15WK11528Apeldoorn 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 29/3 11:00BK37676Apeldoorn 6 - DLKV 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 29/3 12:15WK14527Apeldoorn 3 - OKO / Bies 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute