Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie De Grift in Woudenberg

50 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
za 21/9 09:30BK8612Woudenberg E5 - ODIK E4De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 09:30BK12740Woudenberg F1 - DVO / Accountor F2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 10:15WK8297Woudenberg C1 - SKF C2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 10:30BK10713Woudenberg F2 - SGV F1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 10:30BK8809Woudenberg E3 - Wageningen E8De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 11:15WK7439Woudenberg B1 - Tiel '72 B1De Grift in WoudenbergKevin vd Heidehistorieroute
za 21/9 11:30BK6655Woudenberg D3 - Huizen D2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 11:30BK13110Woudenberg C3 - SKF C6De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 12:30WK6395Woudenberg A1 - De Meeuwen A2De Grift in WoudenbergJ. Thomahistorieroute
za 21/9 12:30BK11745Woudenberg B2 - Unitas / Perspectief B3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 14:00WK9434Woudenberg 3 - Tiel '72 3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 21/9 14:00WK3343Woudenberg 2 - Kesteren 2De Grift in WoudenbergK. Platehistorieroute
za 21/9 15:30WK672Woudenberg 1 - Kesteren 1De Grift in WoudenbergHMG. Brunshistorieroute
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
wo 25/9 19:45WK5369Woudenberg 2 - DWS 2De Grift in WoudenbergG. vd Beekhistorieroute
wo 25/9 21:00WK1791Woudenberg 1 - DWS 1De Grift in WoudenbergJ.R. Korthistorieroute
za 28/9 09:30BK9195Woudenberg E2 - RDZ E3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 09:30BK8977Woudenberg E4 - Midlandia E1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 10:00BK6832Woudenberg D1 - SKF D2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 10:30BK9025Woudenberg E1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 11:00BK6800Woudenberg D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 11:30BK5335Woudenberg C2 - De Corvers C1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 12:00BK11740Woudenberg 5 - RDZ 3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 28/9 13:30BK1016Woudenberg 4 - MIA 8De Grift in Woudenberghistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
wo 2/10 20:30BK1996Woudenberg MW1 - Hemur Enge MW1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 09:30BK10986Woudenberg F2 - Het Bosch F2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 10:15WK8363Woudenberg C1 - Fiducia C1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 10:30BK9376Woudenberg E3 - DKOD E2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 11:15WK7551Woudenberg B1 - DSC B1De Grift in WoudenbergLammert Steendamhistorieroute
za 5/10 11:30BK5559Woudenberg C2 - Nova C1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 11:30BK7051Woudenberg D3 - Midlandia D2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 12:30BK11741Woudenberg 5 - Hebbes 3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 12:30BK1280Woudenberg 4 - Telstar 4De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 12:30WK7091Woudenberg A1 - Spirit A1De Grift in WoudenbergJ. Goldmanhistorieroute
za 5/10 14:00WK5233Woudenberg 2 - Spirit 3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 14:00WK5217Woudenberg 3 - SKF 5De Grift in Woudenberghistorieroute
za 5/10 15:30WK1717Woudenberg 1 - Duko 1De Grift in WoudenbergRené van Opstalhistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
za 12/10 09:30BK9733Woudenberg E4 - MIA E6De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 09:30BK12735Woudenberg F1 - SKF F1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 09:30BK9935Woudenberg E5 - MIA E7De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 10:15BK7360Woudenberg D1 - Arena D1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 10:30BK9781Woudenberg E1 - Koveni E1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 10:30BK5769Woudenberg C3 - Activitas C1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 11:15WK7491Woudenberg B1 - Vriendenschaar B1De Grift in WoudenbergC. Visscherhistorieroute
za 12/10 11:30BK7328Woudenberg D2 - Synergo D3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 12:30BK11748Woudenberg B2 - Spirit B2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 12:30WK6718Woudenberg A1 - Exakwa A1De Grift in WoudenbergBart Schreuderhistorieroute
za 12/10 14:00WK4222Woudenberg 2 - Viking 2De Grift in WoudenbergV. Janssenhistorieroute
za 12/10 14:00WK9424Woudenberg 3 - Wageningen 7De Grift in Woudenberghistorieroute
za 12/10 15:30WK1159Woudenberg 1 - Viking 1De Grift in WoudenbergRM. Zaalhistorieroute

Antilopen Banner
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
wo 16/10 20:30BK2168Woudenberg MW1 - Koveni MW1De Grift in Woudenberghistorieroute