Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Het Schenge in Goes

32 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
za 21/9 09:30BK6608TOGO D1 - KVK D2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 21/9 10:00BK10198TOGO E1 - Volharding E1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 21/9 10:30WK8285TOGO C1 - Swift C1Het Schenge in Goesclubsr TOPhistorieroute
za 21/9 11:00BK10710TOGO F1 - Fortis F3Het Schenge in Goeshistorieroute
za 21/9 11:30BK2795TOGO A2 - Seolto A2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 21/9 13:00WK6558TOGO A1 - Movado A1Het Schenge in Goesclubsr Tjobahistorieroute
za 21/9 14:30WK3775TOGO 3 - KVK 2Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute

Korfbal Deals
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
za 28/9 09:30BK6742TOGO D2 - KVK D3Het Schenge in Goeshistorieroute
za 28/9 10:30BK3968TOGO B2 - Stormvogels B1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 28/9 11:45WK7757TOGO B1 - Seolto B1Het Schenge in Goesclubsr Atlashistorieroute
za 28/9 13:00BK12308TOGO 4 - Atlas 3Het Schenge in Goeshistorieroute
za 28/9 14:30WK4451TOGO 2 - Atlas 2Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute
za 28/9 16:00WK1293TOGO 1 - Atlas 1Het Schenge in GoesP. de Bruijnhistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
di 1/10 19:00BK2525TOGO A2 - KVK / Volharding A2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 5/10 09:45BK7004TOGO D1 - Fortis D2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 5/10 10:00BK10983TOGO F1 - Swift F1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 5/10 10:45WK8351TOGO C1 - ADO C1Het Schenge in Goesclubsr TOPhistorieroute
za 5/10 11:00BK10113TOGO E1 - Zaamslag E1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 5/10 11:45BK3065TOGO A2 - Blauw Wit A1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 5/10 13:10WK6187TOGO A1 - Vitesse A2Het Schenge in Goesclubsr TOPhistorieroute
za 5/10 14:30WK2760TOGO 3 - KCR 6Het Schenge in Goesclubsr Tjobahistorieroute
za 5/10 16:00BK12306TOGO 4 - Blauw Wit 4Het Schenge in Goeshistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
za 12/10 09:30BK7270TOGO D2 - Atlas D1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 12/10 10:30BK4304TOGO B2 - Swift B2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 12/10 11:45WK7861TOGO B1 - ONDO B1Het Schenge in Goesclubsr TOPhistorieroute
za 12/10 14:30WK2695TOGO 2 - ACKC 2Het Schenge in Goesclubsr Fortishistorieroute
za 12/10 16:00WK322TOGO 1 - ACKC 1Het Schenge in GoesA. vd Hoovenhistorieroute

Team TV
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
za 19/10 11:30WK6533TOGO A1 - Fortis A2Het Schenge in Goesclubsr Tjobahistorieroute
za 19/10 13:00WK3707TOGO 3 - Vriendenschaar 5Het Schenge in Goeshistorieroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 10:30BK3548TOGO B2 - Fortis B3Het Schenge in Goeshistorieroute
za 26/10 14:30WK5127TOGO 2 - Erasmus 2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 26/10 16:00WK1664TOGO 1 - Erasmus 1Het Schenge in Goeshistorieroute