Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie De Groene Velden in Veenendaal

98 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
wo 18/9 21:00BK1889SKF MW1 - Nova MW1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 09:00BK6524SKF D6 - Wageningen D5De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 09:00BK8499SKF E8 - Animo E2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 09:00BK8510SKF E6 - Wageningen E3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 10:00WK8489SKF D1 - Wageningen D1De Groene Velden in VeenendaalM. van Kuijkhistorieroute
za 21/9 10:00BK12726SKF F2 - Soesterkwartier F1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 10:00WK7922SKF B2 - Victum B1De Groene Velden in VeenendaalWouter de Klerkhistorieroute
za 21/9 10:00BK8615SKF E3 - DOT E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 11:00WK8087SKF C1 - MIA C1De Groene Velden in VeenendaalF. Veenendaalhistorieroute
za 21/9 11:00BK6647SKF D5 - DKOD D3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 11:15WK7511SKF B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1De Groene Velden in VeenendaalGertjan Ruijschhistorieroute
za 21/9 12:00BK5029SKF C3 - DOT C2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 12:00BK6546SKF D2 - Woudenberg D1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 12:30WK6845SKF A1 - Fiducia A1De Groene Velden in VeenendaalJaap Kampshistorieroute
za 21/9 13:00BK3807SKF B3 - De Hazenkamp B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 14:00WK4556SKF 2 - PKC / SWKGroep 3De Groene Velden in VeenendaalF. Bruininghistorieroute
za 21/9 14:00WK4531SKF 4 - Animo 2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 14:15BK3889SKF B6 - DVO / Accountor B5De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 21/9 15:30WK1346SKF 1 - Swift 1De Groene Velden in VeenendaalR. Kloostermanhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
di 24/9 20:30WK3453SKF 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 5De Groene Velden in VeenendaalCJ. Odijkhistorieroute
wo 25/9 21:00BK1931SKF MW2 - Wageningen MW2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 09:00BK9199SKF E2 - DVO / Accountor E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 09:00BK12731SKF F1 - Animo F1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 09:00BK6919SKF D4 - Wageningen D4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 09:00BK8979SKF E4 - DVO / Accountor E4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 09:15WK8334SKF C2 - Woudenberg C1De Groene Velden in VeenendaalM. van Kuijkhistorieroute
za 28/9 10:00BK8887SKF E7 - DKOD E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 10:00BK9216SKF E1 - Dindoa E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 10:00BK10924SKF F3 - Keizer Karel F1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 10:00BK9109SKF E5 - Tiel '72 E2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 10:00BK6781SKF D7 - DKOD D4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 10:15WK8131SKF C1 - Albatros C1De Groene Velden in VeenendaalA. Houwinghistorieroute
za 28/9 11:00BK6790SKF D3 - Noviomagum D1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 11:00WK4465SKF 5 - Oost-Arnhem 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 11:15WK7555SKF B1 - Fiducia B1De Groene Velden in VeenendaalPH. Treephistorieroute
za 28/9 11:30BK13098SKF C3 - Reehorst '45 C2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 12:00BK3978SKF B5 - Reehorst '45 B2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 12:30WK7118SKF A1 - ASVD | PV Systems A1De Groene Velden in VeenendaalC.H. Kerstenshistorieroute
za 28/9 12:30BK5358SKF C4 - DVO / Accountor C5De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 13:15BK4061SKF B4 - EKCA / CIBOD B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 13:30BK13117SKF C5 - Viking C2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 14:00WK5301SKF 2 - Avanti / Post Makelaardij 2De Groene Velden in VeenendaalC. Visscherhistorieroute
za 28/9 14:30BK13111SKF C6 - Woudenberg C3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 14:30BK2989SKF A4 - Keizer Karel A1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 15:30WK5276SKF 4 - HKC 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 15:30WK1753SKF 1 - Avanti / Post Makelaardij 1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 16:00BK2907SKF A3 - DVO / Accountor A4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 17:00BK874SKF 6 - Stip 2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
wo 2/10 21:00BK2061SKF MW1 - Victum MW2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 09:00BK11106SKF F3 - DVO / Accountor F4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 09:00BK9487SKF E5 - Wageningen E7De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 09:00BK12742SKF F1 - DVO / Accountor F2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 09:15BK5582SKF C4 - Wageningen C4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 10:00BK9594SKF E1 - Unitas / Perspectief E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 10:00BK12728SKF F2 - Wageningen F1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 10:00BK9577SKF E2 - KVZ E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 10:15WK8378SKF C2 - Animo C1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 11:00WK8516SKF D1 - Devinco D1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 11:15BK4229SKF B4 - DKOD B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 12:00BK7183SKF D4 - Tiel '72 D3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 12:30BK3169SKF A4 - DKOD A1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 13:00BK7043SKF D5 - Reehorst '45 D3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 14:00WK7332SKF A2 - Tilburg A2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 14:00BK4141SKF B6 - Noviomagum B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 15:30WK5901SKF 3 - Valto 2De Groene Velden in VeenendaalR. Baerendshistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
wo 9/10 21:00BK2147SKF MW1 - VIKO MW1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 09:00BK9833SKF E6 - DVO / Accountor E5De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 09:00BK7318SKF D3 - Wageningen D3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 09:00BK9938SKF E3 - DVO / Accountor E2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 09:30BK13119SKF C5 - KCD C1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:00BK9822SKF E8 - Kesteren E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:00BK9735SKF E4 - Tiel '72 E1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:00BK9643SKF E7 - EKCA / CIBOD E2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:00BK7309SKF D7 - Zetten D1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:30BK13106SKF C3 - Wageningen C3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 10:30BK5813SKF C3 - Zetten C1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 11:00BK13113SKF C6 - Fortissimo C3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 11:00BK1402SKF 6 - EKCA / CIBOD 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 11:30BK7448SKF D6 - DVO / Accountor D5De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 11:45BK6251SKF D5 - Arena D2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 12:30BK3267SKF A3 - Animo A2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 12:30BK7470SKF D2 - DKOD D2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 13:00BK4314SKF B5 - Arena B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 14:00WK5633SKF 3 - DVO / Accountor 3De Groene Velden in VeenendaalBen Melgershistorieroute
za 12/10 14:15BK4395SKF B3 - Kesteren B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 12/10 15:30WK9437SKF 5 - Tiel '72 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute

Korfbal Deals
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
wo 16/10 21:00BK2232SKF MW2 - SkunK MW1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 10:00WK7975SKF C1 - DVO / Accountor C1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 10:00WK7916SKF B2 - Telstar B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 11:00WK2641SKF 4 - DOS 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 11:15WK7399SKF B1 - Woudenberg B1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 12:30WK6150SKF A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 14:00WK2666SKF 2 - Sporting Delta 2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 19/10 15:30WK300SKF 1 - Sporting Delta 1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 11:00WK6119SKF A2 - PSV / lifovragen.nl A1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 26/10 11:00BK4581SKF C3 - Tiel '72 C3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 26/10 12:30WK5141SKF 5 - ODIK 4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 26/10 14:00WK2592SKF 3 - OVVO 3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute