Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Het Binnenveld in Wageningen

130 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 21:00BK38041Wageningen MW1 - Devinco MW1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 09:00BK39541Wageningen E5 - DVO / Accountor E5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 09:00BK35596Wageningen F1 - Oost-Arnhem F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 10:05BK37027Wageningen F4 - Atalante / Apeldoorn F2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 10:05BK31208Wageningen E4 - Victum E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 10:05BK29198Wageningen E6 - Soesterkwartier E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 11:10BK24956Wageningen D4 - DKOD D3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 12:10WK19629Wageningen C1 - Juventa C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 13:10WK18816Wageningen B1 - DOT B1Het Binnenveld in WageningenMike Schrotenhistorieroute
za 1/2 14:10BK17481Wageningen A4 - Rheko A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 15:20WK16919Wageningen A3 - De Meeuwen A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 16:30WK17275Wageningen A2 - Tiel '72 A1Het Binnenveld in WageningenMelvin van Kempenhistorieroute
za 1/2 17:40WK13946Wageningen 4 - Rust Roest 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 18:50WK13906Wageningen 3 - DOS-WK 2Het Binnenveld in WageningenJA. Karmanhistorieroute
za 1/2 20:00WK13816Wageningen 8 - KVZ 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 21:10WK18297Wageningen 7 - DVO / Accountor 7Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:00BK32185Wageningen E7 - SKF E5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 09:00BK31372Wageningen E3 - Arena E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 10:05BK31382Wageningen E8 - DKOD E2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 10:05BK33560Wageningen F3 - Tiel '72 F2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 10:05BK32248Wageningen E1 - MIA E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 11:10BK26358Wageningen D3 - SKF D3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 12:10WK20246Wageningen D1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 13:10BK20991Wageningen B3 - Arena B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 14:10BK18828Wageningen A5 - HKC A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 15:20WK16158Wageningen 5 - Dindoa 3Het Binnenveld in WageningenH. Beglingerhistorieroute
za 8/2 16:30WK16963Wageningen A1 - DeetosSnel A1Het Binnenveld in WageningenR. Meilinghistorieroute
za 8/2 18:00WK14002Wageningen 2 - DeetosSnel 3Het Binnenveld in WageningenCH. Bondhistorieroute
za 8/2 19:30WK11222Wageningen 1 - DeetosSnel 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 21:00WK15458Wageningen 6 - DOS Kampen / Veltman 3Het Binnenveld in WageningenDavy Gerritsenhistorieroute
zo 9/2 11:30BK13525Wageningen 9 - AKC 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:00BK29450Wageningen E3 - Animo E2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 09:00BK27536Wageningen E6 - MIA E8Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 10:05BK30189Wageningen E8 - DOT E3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 10:05BK32503Wageningen E2 - EKCA / CIBOD E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 10:05BK32673Wageningen F1 - KVZ F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 11:10BK25605Wageningen D3 - SGV D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 12:10BK27062Wageningen D2 - Oost-Arnhem D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 13:15BK23855Wageningen C2 - Zwaluwen C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 14:15WK19525Wageningen C1 - MIA C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 15:15WK18694Wageningen B1 - SKF B2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 16:20WK16497Wageningen A3 - MIA A1Het Binnenveld in WageningenM. Eelderinkhistorieroute
za 15/2 17:30WK12729Wageningen 4 - MIA 3Het Binnenveld in WageningenGerco Treurhistorieroute
za 15/2 18:40WK12690Wageningen 3 - De Hoeve 2Het Binnenveld in WageningenJasper Morethistorieroute
za 15/2 19:50WK14011Wageningen 6 - SDO / BlijWerkt 3Het Binnenveld in WageningenE. van Damhistorieroute
za 15/2 21:00WK16356Wageningen 8 - Keizer Karel 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 09:00BK32107Wageningen E4 - Animo E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 10:05BK29147Wageningen E2 - Reehorst '45 E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 10:05BK29270Wageningen E9 - Kesteren E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 10:05BK39438Wageningen E5 - SKF E6Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 11:10BK26886Wageningen D5 - Tiel '72 D3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 12:10BK23915Wageningen D4 - Reehorst '45 D2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 13:10BK22094Wageningen C4 - Activitas C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 14:10BK22093Wageningen C3 - SKF C3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 15:10BK22035Wageningen C2 - Reehorst '45 C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 16:10BK21017Wageningen B2 - DVO / Accountor B4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 22/2 17:10BK17360Wageningen A4 - ODIK A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
zo 23/2 11:30BK13860Wageningen 9 - Diderna / Visser Sloopwerken 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 10:05BK29994Wageningen E3 - DVO / Accountor E3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 10:05BK37604Wageningen F3 - DVO / Accountor F4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 11:10BK25673Wageningen D2 - Arena D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 12:10BK23771Wageningen C4 - Noviomagum C2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 13:10BK23770Wageningen C3 - Kesteren C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 14:10BK22673Wageningen C2 - Tiel '72 C2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 15:10BK20535Wageningen B3 - Zetten B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 16:10BK18004Wageningen A4 - DOT A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 17:30WK16590Wageningen A1 - DVO / Accountor A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 19:00WK10627Wageningen 1 - DSC 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 20:30BK13806Wageningen 9 - MĂ©lynas / Domatrac 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:00BK38635Wageningen MW2 - Koveni MW1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 09:00BK39531Wageningen E7 - DVO / Accountor E6Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 09:00BK34764Wageningen F2 - VIKO F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 10:05BK32361Wageningen E9 - DVO / Accountor E7Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 10:05BK36029Wageningen F4 - Spirit F2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 10:05BK29473Wageningen E4 - DKOD E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 11:10BK26940Wageningen D5 - Zetten D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 12:10WK20416Wageningen D1 - Dindoa D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 13:15WK18300Wageningen 7 - ODIK 5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 14:30WK16228Wageningen 5 - Sparta 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 15:45WK17517Wageningen A2 - DOT A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 17:00WK17777Wageningen A1 - AVO A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 18:30WK16348Wageningen 2 - TOP / SolarCompleet 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 20:00WK12492Wageningen 1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute

Team TV
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 21:00BK38272Wageningen MW1 - Zetten MW1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 09:00BK39605Wageningen E5 - Tweemaal Zes E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 09:00BK32629Wageningen E3 - Keizer Karel E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 10:05BK29636Wageningen E8 - Activitas E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 10:05BK33741Wageningen F1 - DVO / Accountor F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 10:05BK30324Wageningen E2 - Tiel '72 E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 11:10BK25185Wageningen D4 - DVO / Accountor D4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 12:10BK25554Wageningen D2 - DKOD D2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 13:10BK20899Wageningen B2 - Tiel '72 B3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 14:10WK19653Wageningen C1 - KVZ C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 15:10WK18844Wageningen B1 - DVO / Accountor B2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 16:10WK17011Wageningen A3 - SKF A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 17:20WK14702Wageningen 8 - Reehorst '45 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 18:30WK16425Wageningen 6 - Dindoa 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 19:40WK14209Wageningen 4 - HKC 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 20:50WK14174Wageningen 3 - ASVD | PV Systems 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/3 21:00BK38574Wageningen MW2 - DVO / Accountor MW1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 09:00BK29736Wageningen E6 - RDZ E4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 09:00BK31983Wageningen E1 - Unitas / Perspectief E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 10:05BK26723Wageningen D5 - DVO / Accountor D5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 11:10BK25303Wageningen D4 - Sparta D4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 12:10BK25366Wageningen D3 - Animo D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 13:10BK20875Wageningen B3 - DKOD B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 14:10WK18859Wageningen B1 - Spirit B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 15:10BK18700Wageningen A5 - Koveni A2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 16:20WK17057Wageningen A3 - Wolderwijd A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 17:30WK14310Wageningen 3 - DOS Kampen / Veltman 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 18:40WK14348Wageningen 4 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 19:50WK18301Wageningen 7 - KVZ 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 21:00WK15959Wageningen 5 - Synergo 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 21:00BK38235Wageningen MW1 - DOT MW1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 09:00BK32792Wageningen F3 - Keizer Karel F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 09:00BK27812Wageningen E9 - Keizer Karel E2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 10:05BK30145Wageningen E2 - SKF E2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 10:05BK33989Wageningen F2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 10:05BK39630Wageningen E5 - HKC E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 11:10WK20166Wageningen D1 - Telstar D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 12:10BK21345Wageningen C4 - Zetten C2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 13:10BK21808Wageningen C3 - DVO / Accountor C5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 14:10BK22570Wageningen C2 - Noviomagum C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 15:10BK21056Wageningen B2 - De Hazenkamp B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 16:10BK17932Wageningen A4 - Noviomagum A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 17:20WK17127Wageningen A2 - Fiducia A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 18:30WK20703Wageningen 8 - Koveni 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 19:45WK12923Wageningen 2 - KVS / Maritiem 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/3 21:00WK14423Wageningen 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
zo 29/3 11:30BK13233Wageningen 9 - Wiko 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute