Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Hoge Weide in Geldermalsen

42 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
wo 18/9 20:00BK1825Animo MW1 - Het Bosch MW1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 10:00BK6718Animo D1 - Koveni D2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 10:00BK12373Animo F1 - SKF F1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 10:15WK7924Animo B1 - Synergo B1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 10:30BK2800Animo A3 - Fortissimo A3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 11:00BK5150Animo C2 - Victum C2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 11:30WK6853Animo A1 - SKF A2Hoge Weide in Geldermalsen. Jochem L.historieroute
za 21/9 12:00BK2830Animo A2 - Tiel '72 A2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 12:00BK3904Animo B2 - Tiel '72 B3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 13:00WK4548Animo 3 - Keizer Karel 2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 21/9 13:30BK631Animo 4 - Victum 5Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
wo 25/9 20:00BK1954Animo MW1 - Fortissimo MW2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 10:00BK8947Animo E2 - SKF E8Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 10:30BK6819Animo D2 - PKC / SWKGroep D5Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 11:00WK8325Animo C1 - Fiducia C1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 11:00BK9050Animo E1 - Victum E1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 11:30BK3963Animo B3 - Midlandia B1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 11:30BK930Animo 6 - Viking 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 12:00WK5293Animo 3 - DVO / Accountor 8Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 28/9 13:00BK883Animo 5 - De Eemvogels 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
za 5/10 10:00BK7114Animo D1 - VIKO D1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 10:00BK12732Animo F1 - Woudenberg F1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 10:15BK3070Animo A3 - VIKO A1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 11:00BK5486Animo C2 - Koveni C1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 11:45BK3100Animo A2 - DVO / Accountor A4Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 12:00BK4156Animo B2 - Victum B2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 12:45WK7942Animo B1 - HKC B1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 13:15BK1194Animo 6 - DVO / Accountor 12Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 14:00WK5917Animo 2 - Victum 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 5/10 15:30WK2102Animo 1 - RDZ 1Hoge Weide in GeldermalsenR. Mindermanhistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
za 12/10 10:00BK9703Animo E2 - Wageningen E6Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 11:00BK7347Animo D2 - Albatros D4Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 11:00BK9806Animo E1 - VIKO E2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 11:30BK1555Animo 4 - Rust Roest 6Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 12:00BK4299Animo B3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 13:00WK8413Animo C1 - Woudenberg C1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 13:00BK1411Animo 5 - Reehorst '45 5Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 14:00WK5649Animo 2 - HKC 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 15:30WK1953Animo 1 - DKOD 1Hoge Weide in GeldermalsenT. van der Pashistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
za 19/10 10:45WK7948Animo B1 - Tiel '72 B2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 19/10 12:00WK6158Animo A1 - Rust Roest A1Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 19/10 13:30WK2658Animo 3 - Noviomagum 4Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute