Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie De Bokkeduinen in Amersfoort

116 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 09:00BK31262MIA E1 - De Meeuwen E1De Bokkeduinen in AmersfoortEsther van Essenhistorieroute
za 1/2 09:00BK29086MIA E7 - Dindoa E4De Bokkeduinen in AmersfoortElien Vuijsthistorieroute
za 1/2 09:00BK30543MIA E8 - Viking E1De Bokkeduinen in AmersfoortMette Danenhistorieroute
za 1/2 09:55BK26274MIA D3 - Woudenberg D2De Bokkeduinen in AmersfoortKamiel Haegenshistorieroute
za 1/2 10:55BK24936MIA D2 - Fiducia D1De Bokkeduinen in AmersfoortNikki van Maanenhistorieroute
za 1/2 11:55BK20118MIA B3 - Thor B1De Bokkeduinen in AmersfoortTejon Kraanhistorieroute
za 1/2 12:55WK18923MIA B1 - OVVO B1De Bokkeduinen in AmersfoortL. Van Dijkhistorieroute
za 1/2 13:55WK17288MIA A1 - Telstar A1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 1/2 15:05WK19716MIA C1 - Telstar C1De Bokkeduinen in AmersfoortCJ. Odijkhistorieroute
za 1/2 16:05BK16519MIA 9 - Victum 6De Bokkeduinen in AmersfoortWillem Tigelaarhistorieroute
za 1/2 17:20WK14951MIA 2 - Dindoa 2De Bokkeduinen in AmersfoortCJ. Odijkhistorieroute
za 1/2 18:40WK11740MIA 1 - Dindoa 1De Bokkeduinen in AmersfoortE. de Wildehistorieroute
za 1/2 19:50WK14955MIA 3 - EKCA / CIBOD 2De Bokkeduinen in AmersfoortMike Schrotenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:00BK26323MIA D4 - ODIK D3De Bokkeduinen in AmersfoortSascha Witteveenhistorieroute
za 8/2 09:00BK34633MIA F1 - Tiel '72 F1De Bokkeduinen in AmersfoortThomas Schneiderhistorieroute
za 8/2 09:00BK32182MIA E6 - DWS E2De Bokkeduinen in AmersfoortTessa van Huizenhistorieroute
za 8/2 10:00BK35167MIA F2 - De Vinken F2De Bokkeduinen in AmersfoortAnna Ottehistorieroute
za 8/2 10:00BK21317MIA C2 - VIKO C1De Bokkeduinen in AmersfoortCarsten van der Veldehistorieroute
za 8/2 11:00BK31403MIA E2 - Telstar E1De Bokkeduinen in AmersfoortAranka Akkermanshistorieroute
za 8/2 11:00BK23279MIA C3 - De Meeuwen C5De Bokkeduinen in AmersfoortMadelon Gramméhistorieroute
za 8/2 11:00BK29279MIA E4 - Spirit E2De Bokkeduinen in AmersfoortHiske Dekkerhistorieroute
za 8/2 12:00BK20681MIA B4 - ODIK B3De Bokkeduinen in AmersfoortNelline Gerritsenhistorieroute
za 8/2 13:00BK14236MIA 11 - Reflex 2De Bokkeduinen in AmersfoortRoy Timmermanhistorieroute
za 8/2 14:10BK26348MIA D1 - DKOD D1De Bokkeduinen in AmersfoortMathijs van der Laanhistorieroute
za 8/2 15:10WK15532MIA 4 - HKC 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 8/2 16:20WK15529MIA 6 - Synergo 5De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 8/2 17:30WK15525MIA 5 - Spirit 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 8/2 18:40BK15104MIA 7 - Koveni 4De Bokkeduinen in AmersfoortStephan van Veenhistorieroute
za 8/2 19:50BK16564MIA 8 - RDZ 3De Bokkeduinen in AmersfoortMatthijs van den Brinkhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:00BK32447MIA E7 - DWS E1De Bokkeduinen in AmersfoortRuth Priemhistorieroute
za 15/2 09:00BK25095MIA D4 - De Meeuwen D5De Bokkeduinen in AmersfoortMadelon Gramméhistorieroute
za 15/2 09:00BK27573MIA E3 - Exakwa E2De Bokkeduinen in AmersfoortJeroen van der Bijlhistorieroute
za 15/2 10:00BK32460MIA E5 - SKF E5De Bokkeduinen in AmersfoortKylian Buijshistorieroute
za 15/2 10:00BK25585MIA D2 - Huizen D1De Bokkeduinen in AmersfoortAndries van der Meulenhistorieroute
za 15/2 11:00BK33606MIA F1 - Animo F1De Bokkeduinen in AmersfoortKarin Kuushistorieroute
za 15/2 11:00BK25119MIA D1 - Synergo D1De Bokkeduinen in AmersfoortHarmen van Schaikhistorieroute
za 15/2 11:00BK30216MIA E2 - Woudenberg E1De Bokkeduinen in AmersfoortOscar van der Zwaaghistorieroute
za 15/2 12:00BK36085MIA A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A3De Bokkeduinen in AmersfoortSander van Doornhistorieroute
za 15/2 13:10BK22426MIA C3 - Sparta C4De Bokkeduinen in AmersfoortSander van Doornhistorieroute
za 15/2 14:10BK21332MIA C4 - EKVA C2De Bokkeduinen in AmersfoortMathijs van der Laanhistorieroute
za 15/2 15:10BK20183MIA B4 - Het Bosch B1De Bokkeduinen in AmersfoortJudith van Diggelen - Eenkhoornhistorieroute
za 15/2 16:10BK17989MIA A3 - Soesterkwartier A1De Bokkeduinen in AmersfoortLevi Strijkerhistorieroute
za 15/2 17:20WK14634MIA 6 - SKF 5De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 15/2 18:30BK16691MIA 10 - De Eemvogels 2De Bokkeduinen in AmersfoortMichiel Spanjerhistorieroute
za 15/2 19:40WK14073MIA 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 4De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 15/2 20:50WK14637MIA 4 - Woudenberg 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 09:00BK29997MIA E8 - Soesterkwartier E1De Bokkeduinen in AmersfoortEveline Keizerhistorieroute
za 22/2 09:00BK27822MIA E4 - ODIK E2De Bokkeduinen in AmersfoortDave Versteeghistorieroute
za 22/2 09:00BK36006MIA F3 - Wageningen F4De Bokkeduinen in AmersfoortMarieske van Hoffhistorieroute
za 22/2 09:55BK30103MIA E5 - Woudenberg E2De Bokkeduinen in AmersfoortEmy Boersmahistorieroute
za 22/2 09:55BK30087MIA E7 - Spirit E3De Bokkeduinen in AmersfoortVera van der Werkhistorieroute
za 22/2 09:55BK33908MIA F1 - Nova F1De Bokkeduinen in AmersfoortQuinty Stahlihistorieroute
za 22/2 10:50BK25161MIA D3 - ODIK D2De Bokkeduinen in AmersfoortLineke Meijerink - van der Leehistorieroute
za 22/2 11:50BK24763MIA D2 - Victum D1De Bokkeduinen in AmersfoortJochem Luteijnhistorieroute
za 22/2 12:50BK19067MIA B3 - Viking B1De Bokkeduinen in AmersfoortSam Winterhistorieroute
za 22/2 13:50BK20965MIA B2 - De Eemvogels B1De Bokkeduinen in AmersfoortFrank van de Wielhistorieroute
za 22/2 14:50BK17839MIA A3 - De Corvers A2De Bokkeduinen in AmersfoortMichiel Spanjerhistorieroute
za 22/2 16:00BK17842MIA A2 - Viking A1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 22/2 17:10BK15059MIA 11 - SGV 3De Bokkeduinen in AmersfoortMichiel Spanjerhistorieroute
za 22/2 18:20BK15506MIA 10 - Huizen 3De Bokkeduinen in AmersfoortWillem Tigelaarhistorieroute
za 22/2 19:30BK16050MIA 9 - RDZ 4De Bokkeduinen in AmersfoortArjan Schuitemahistorieroute
za 22/2 20:40BK14377MIA 7 - Wolderwijd 1De Bokkeduinen in AmersfoortMartijn Ottehistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:00BK32370MIA E4 - Sparta E2De Bokkeduinen in AmersfoortMathijs Genuïthistorieroute
za 7/3 09:00BK35212MIA F2 - Het Bosch F1De Bokkeduinen in AmersfoortElien Vuijsthistorieroute
za 7/3 09:00BK23741MIA C2 - Tweemaal Zes C1De Bokkeduinen in AmersfoortMatthijs van den Brinkhistorieroute
za 7/3 10:00BK29528MIA E1 - Dindoa E1De Bokkeduinen in AmersfoortJerre van Middelkoophistorieroute
za 7/3 10:00BK23574MIA C4 - Exakwa C4De Bokkeduinen in AmersfoortTejon Kraanhistorieroute
za 7/3 11:00BK37123MIA F4 - Victum F2De Bokkeduinen in AmersfoortMirella Bulsinkhistorieroute
za 7/3 11:00BK19861MIA B2 - Unitas / Perspectief B2De Bokkeduinen in AmersfoortHarmen van Schaikhistorieroute
za 7/3 11:00BK31461MIA E8 - RDZ E4De Bokkeduinen in AmersfoortKamiel Haegenshistorieroute
za 7/3 12:00WK18997MIA B1 - Fiducia B1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 12:00BK32268MIA E6 - ODIK E4De Bokkeduinen in AmersfoortNoa van Damhistorieroute
za 7/3 12:00BK37030MIA F3 - Atalante / Apeldoorn F2De Bokkeduinen in AmersfoortJeroen van der Bijlhistorieroute
za 7/3 13:00WK17530MIA A1 - Wolderwijd A1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 14:10BK16603MIA 8 - HKC 8De Bokkeduinen in AmersfoortJeroen Boshuishistorieroute
za 7/3 15:20BK16646MIA 7 - Sparta 5De Bokkeduinen in AmersfoortRobin van der Laanhistorieroute
za 7/3 16:30WK15637MIA 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 17:45WK15633MIA 2 - Die Haghe 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 19:05WK12118MIA 1 - Die Haghe 1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 09:00BK27131MIA D4 - Spirit D3De Bokkeduinen in AmersfoortCaren Wilshistorieroute
za 14/3 09:00BK29661MIA E2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E1De Bokkeduinen in AmersfoortMyranda hilhorsthistorieroute
za 14/3 09:00BK35324MIA F1 - Woudenberg F1De Bokkeduinen in AmersfoortRuben de Vrieshistorieroute
za 14/3 10:00BK27155MIA D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D1De Bokkeduinen in AmersfoortMijke Breepoelhistorieroute
za 14/3 10:00BK30283MIA E5 - Wageningen E7De Bokkeduinen in AmersfoortAnnebeth Venemahistorieroute
za 14/3 11:00BK30268MIA E7 - Wolderwijd E2De Bokkeduinen in AmersfoortTessa van Huizenhistorieroute
za 14/3 11:00BK17767MIA A2 - Sparta A3De Bokkeduinen in AmersfoortDaan Westmaashistorieroute
za 14/3 11:00BK29773MIA E3 - Unitas / Perspectief E3De Bokkeduinen in AmersfoortSimone van Swedenhistorieroute
za 14/3 12:10BK25704MIA D2 - Koveni D1De Bokkeduinen in AmersfoortLinda van Vliethistorieroute
za 14/3 13:10BK26806MIA D3 - Sparta D2De Bokkeduinen in AmersfoortThomas Schneiderhistorieroute
za 14/3 14:10BK20200MIA B3 - Animo B3De Bokkeduinen in AmersfoortDirk Muilwijkhistorieroute
za 14/3 15:10BK17763MIA A3 - Victum A3De Bokkeduinen in AmersfoortMartijn Ottehistorieroute
za 14/3 16:20BK15233MIA 11 - Animo 6De Bokkeduinen in AmersfoortArjan Schuitemahistorieroute
za 14/3 17:30BK15694MIA 9 - Telstar 6De Bokkeduinen in AmersfoortJeroen Boshuishistorieroute
za 14/3 18:40WK14215MIA 4 - Victum 4De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 14/3 19:50WK18285MIA 5 - Telstar 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 09:00BK35025MIA F2 - Synergo F1De Bokkeduinen in AmersfoortHarm-Jan van Slotenhistorieroute
za 21/3 09:00BK32074MIA E1 - DVO / Accountor E1De Bokkeduinen in AmersfoortThirza van Damhistorieroute
za 21/3 09:00BK25453MIA D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D3De Bokkeduinen in AmersfoortJafeth Kuiperhistorieroute
za 21/3 10:00BK22627MIA C3 - DWS C2De Bokkeduinen in AmersfoortLineke Meijerink - van der Leehistorieroute
za 21/3 10:00BK29590MIA E3 - Spirit E1De Bokkeduinen in AmersfoortMirella Bulsinkhistorieroute
za 21/3 11:00BK29845MIA E2 - RDZ E2De Bokkeduinen in AmersfoortMarloes van Oshistorieroute
za 21/3 11:00BK37122MIA F4 - Korbis F3De Bokkeduinen in AmersfoortLinde Hanemaaijerhistorieroute
za 21/3 11:00BK23757MIA C4 - De Corvers C1De Bokkeduinen in AmersfoortMyranda hilhorsthistorieroute
za 21/3 12:00BK20032MIA B4 - De Corvers B1De Bokkeduinen in AmersfoortJoris Boshistorieroute
za 21/3 12:00BK31913MIA E6 - Revival E1De Bokkeduinen in AmersfoortAnnebeth Venemahistorieroute
za 21/3 13:00BK15324MIA 11 - KCD 3De Bokkeduinen in AmersfoortTim Houtmanhistorieroute
za 21/3 14:10BK23558MIA C2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2De Bokkeduinen in AmersfoortHarmen van Schaikhistorieroute
za 21/3 15:10BK14870MIA 10 - ODIK 7De Bokkeduinen in AmersfoortMichiel Spanjerhistorieroute
za 21/3 16:20BK16428MIA 8 - Antilopen / Lancyr Deelen 7De Bokkeduinen in AmersfoortSebastiaan Banninkhistorieroute
za 21/3 17:30BK16470MIA 9 - Koveni 3De Bokkeduinen in AmersfoortMarthijs Meijborghistorieroute
za 21/3 18:40WK14352MIA 6 - Hebbes 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 21/3 19:50WK14355MIA 4 - Luno 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 17:00BK25475MIA D1 - Nova D1De Bokkeduinen in AmersfoortFrank van de Wielhistorieroute
za 28/3 18:05WK14529MIA 2 - KVA 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 19:25WK11516MIA 1 - KVA 1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 20:50WK14533MIA 3 - Rust Roest 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute