Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie SKF-hal in Veenendaal

137 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 12:10BK21987SKF C4 - Hemur Enge C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 25/1 13:10BK20955SKF B6 - Sparta B3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 25/1 14:10BK19270SKF B5 - DVO / Accountor B5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 25/1 16:30WK17623SKF A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1SKF-hal in VeenendaalR. Baerendshistorieroute
za 25/1 18:00WK15913SKF 2 - Unitas / Perspectief 2SKF-hal in VeenendaalC. Visscherhistorieroute
za 25/1 19:30WK12264SKF 1 - Nic. 1SKF-hal in VeenendaalR. Meilinghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 21:00BK38025SKF MW2 - DKOD MW1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 09:00BK31271SKF E5 - Woudenberg E2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 09:00BK30603SKF E3 - RDZ E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 09:00BK39625SKF E6 - HKC E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 10:00BK29168SKF E1 - Unitas / Perspectief E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 10:05BK34259SKF F1 - MIA F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 11:10BK22040SKF C5 - Spirit C5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 12:10WK18163SKF C1 - Tiel '72 C1SKF-hal in VeenendaalM. van Dijkhistorieroute
za 1/2 13:10BK20573SKF B6 - MIA B4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 14:10BK19745SKF B4 - Wageningen B3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 1/2 15:10WK18922SKF B2 - Telstar B1SKF-hal in VeenendaalA. vd Berkthistorieroute
za 1/2 16:20WK16931SKF A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1SKF-hal in VeenendaalKurt Metzhistorieroute
za 1/2 17:55WK13907SKF 2 - SCO 2SKF-hal in VeenendaalM.A. van Bentumhistorieroute
za 1/2 19:30WK11176SKF 1 - Drachten / van der Wiel 1SKF-hal in VeenendaalA. vd Beukelhistorieroute
za 1/2 21:00BK14422SKF 6 - Reehorst '45 5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 21:00BK38257SKF MW2 - SkunK MW1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 09:00BK25267SKF D4 - Reehorst '45 D2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 10:05BK36962SKF F3 - Nova F2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 10:05BK39415SKF E7 - MIA E8SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 11:10BK26925SKF D5 - Spirit D3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 12:20WK17902SKF B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1SKF-hal in VeenendaalLammert Steendamhistorieroute
za 8/2 13:40WK20405SKF D1 - Telstar D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 14:40WK19769SKF C2 - Wageningen C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 15:40BK20620SKF B3 - Spirit B2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 17:50WK16959SKF A2 - MIA A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 19:00WK13959SKF 4 - KVZ 4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 8/2 20:15WK13980SKF 3 - KVZ 2SKF-hal in VeenendaalB. Weerenhistorieroute
za 8/2 21:25WK16159SKF 5 - Sparta 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
wo 12/2 21:00BK38478SKF MW2 - DVO / Accountor MW2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 09:00BK39413SKF E7 - Soesterkwartier E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 09:00BK30246SKF E2 - Tiel '72 E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 09:00BK33639SKF F2 - DVO / Accountor F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 10:00BK32524SKF E1 - MIA E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 10:00BK29415SKF E4 - Animo E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 11:10BK22624SKF C4 - SGV C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 12:10WK19695SKF C2 - Juventa C1SKF-hal in VeenendaalL. Abrahamshistorieroute
za 15/2 13:10BK27094SKF D7 - Tiel '72 D3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 14:10BK25101SKF D2 - KVZ D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 15:10BK19821SKF B3 - De Eemvogels B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 16:20WK16508SKF A1 - Achilles A1SKF-hal in VeenendaalJ. Smitshistorieroute
za 15/2 18:00WK12691SKF 2 - DeetosSnel 2SKF-hal in VeenendaalArjan Rooshistorieroute
za 15/2 19:30WK10508SKF 1 - De Hoeve 1SKF-hal in VeenendaalDK. Benedictushistorieroute
za 15/2 21:00BK16237SKF 6 - Activitas 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
di 18/2 11:00BK32856SKF F1 - Animo F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 09:00BK31333SKF E4 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 09:00BK32189SKF E8 - Fortissimo E2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 09:00BK34745SKF F1 - Tiel '72 F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 10:00BK28953SKF E3 - Victum E2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 10:00BK28883SKF E1 - Dindoa E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 11:10BK24940SKF D7 - DVO / Accountor D5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 12:10BK25628SKF D4 - DKOD D3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 13:10BK24982SKF D3 - SGV D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 14:10BK26331SKF D2 - Wageningen D2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 15:10BK23859SKF C6 - Zetten C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 16:10BK21891SKF C5 - De Meeuwen C5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 17:10BK21001SKF B5 - Regio '72 B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 18:10BK19033SKF B4 - Zetten B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 19:10BK17088SKF A3 - De Hazenkamp A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 09:00BK26115SKF D6 - Sparta D3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 10:05BK30167SKF E1 - De Meeuwen E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 10:05BK31434SKF E2 - DVO / Accountor E2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 11:10BK27136SKF D2 - Oost-Arnhem D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 12:10WK17839SKF B1 - Vriendenschaar B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 13:20BK21937SKF C3 - Tiel '72 C3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 14:20BK21890SKF C6 - Viking C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 15:20BK22677SKF C5 - DWS C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 16:20BK21041SKF B5 - EKCA / CIBOD B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 17:20BK20243SKF B3 - Midlandia B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 19:30BK18924SKF A3 - Arena A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 29/2 20:40BK15646SKF 6 - EKCA / CIBOD 4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:00BK38497SKF MW1 - Woudenberg MW1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 09:00BK39556SKF E5 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 09:00BK39439SKF E6 - Nova E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 10:00BK31519SKF E3 - VIKO E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 11:10BK26464SKF D6 - Hemur Enge D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 12:10BK26979SKF D5 - MIA D4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 13:10WK20410SKF D1 - Tiel '72 D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 14:10BK22522SKF C3 - DOT C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 15:10WK18199SKF C1 - Vriendenschaar C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 16:10WK18996SKF B2 - Spirit B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 17:10WK17773SKF A2 - Dindoa A2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 18:25WK16323SKF 3 - De Wâlden 2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 19:35WK16229SKF 5 - Hebbes 2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 20:45WK16302SKF 4 - DVO / Accountor 7SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 21:00BK38146SKF MW2 - Hemur Enge MW1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
vr 13/3 20:00BK16924SKF A3 - Zetten A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 09:00BK36964SKF F3 - Telstar F2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 09:00BK32597SKF E4 - Wageningen E4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 09:00BK30345SKF E1 - Wageningen E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 10:00BK35354SKF F2 - EKCA / CIBOD F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 10:00BK29691SKF E2 - DOT E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 11:10BK25708SKF D7 - Wageningen D5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 12:10BK26567SKF D4 - Arena D2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 13:10BK25213SKF D3 - DVO / Accountor D2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 14:10BK22324SKF C4 - Woudenberg C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 15:10WK19660SKF C2 - MIA C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 16:10BK19898SKF B4 - DKOD B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 17:10BK21168SKF B3 - MIA B2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 18:15WK17023SKF A1 - PKC / SWKGroep A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 19:45WK11327SKF 1 - Heerenveen 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 21:00BK15556SKF 6 - Tiel '72 5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/3 21:00BK38183SKF MW2 - Reehorst '45 MW1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 09:00BK32083SKF E5 - Victum E3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 09:00BK39372SKF E8 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E7SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 10:00BK39416SKF E7 - Viking E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 10:00BK36965SKF F3 - Het Bosch F3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 11:05BK22423SKF C4 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 12:10BK26763SKF D5 - De Meeuwen D5SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 13:10BK25332SKF D3 - DOT D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 14:10WK20390SKF D1 - Wageningen D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 15:10WK19671SKF C2 - Telstar C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 16:10BK19853SKF B6 - ODIK B3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 17:10BK20883SKF B5 - Rivalen B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 18:10BK19968SKF B4 - Reehorst '45 B2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 19:20WK11402SKF 1 - DOS Kampen / Veltman 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 20:50WK15960SKF 5 - DWS 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
vr 27/3 19:00BK20809SKF B5 - KVZ B3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 09:00BK25590SKF D7 - Kesteren D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 10:05BK29958SKF E4 - DKOD E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 10:05BK33940SKF F2 - Wageningen F1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 11:10BK25530SKF D6 - Antilopen / Lancyr Deelen D4SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 12:10BK24578SKF D2 - Arena D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 13:10BK22574SKF C6 - Noviomagum C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 14:10BK22575SKF C5 - MIA C3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 15:10BK23329SKF C3 - Animo C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 16:10WK18142SKF C1 - DVO / Accountor C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 17:10BK20050SKF B3 - Unitas / Perspectief B2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 18:10WK18880SKF B2 - DOT B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 19:10WK16586SKF A2 - Unitas / Perspectief A2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 20:20WK18302SKF 4 - Wageningen 7SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 21:30WK12898SKF 3 - Unitas / Perspectief 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute