Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie De Rusheuvel in Oss

40 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
za 21/9 10:00BK12760DOT F2 - Reehorst '45 F1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 21/9 10:00WK8306DOT C1 - SDO C1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 21/9 10:00BK12750DOT F1 - Tiel '72 F2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 21/9 11:00BK6684DOT D2 - DVO / Accountor D5De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 21/9 11:00WK7727DOT B1 - DVO / Accountor B2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 21/9 12:00BK5282DOT C2 - SKF C3De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 22/9 11:30BK12991DOT 5 - Apeldoorn 6De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 22/9 13:00BK755DOT 4 - DLKV 2De Rusheuvel in Osshistorieroute

Team TV
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
za 28/9 10:00BK9116DOT E3 - Keizer Karel E1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 28/9 10:00BK9056DOT E1 - SKF E3De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 28/9 11:00BK9138DOT E2 - Keizer Karel E2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 28/9 11:00BK6861DOT D1 - DVO / Accountor D2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 28/9 12:00BK2923DOT A2 - Noviomagum A1De Rusheuvel in Osshistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
di 1/10 20:00BK2075DOT MW1 - Klimop MW1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 10:15BK9494DOT E3 - Tiel '72 E3De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 10:15WK7805DOT B1 - Wageningen B1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 10:15BK9516DOT E2 - DVO / Accountor E7De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 11:15BK7080DOT D2 - SKF D6De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 11:30WK7347DOT A1 - Fortissimo A1De Rusheuvel in OssDijk, R vanhistorieroute
za 5/10 12:15WK8372DOT C1 - Rust Roest C1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 5/10 13:00WK5920DOT 2 - Rust Roest 3De Rusheuvel in OssT. van der Pashistorieroute
za 5/10 14:30WK2108DOT 1 - Rapid 1De Rusheuvel in OssA.S. Maijenburghistorieroute
zo 6/10 11:00BK1151DOT 4 - Olympus '58 2De Rusheuvel in Osshistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
di 8/10 20:00BK2161DOT MW1 - FSC MW1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 11:00BK5730DOT C2 - Tiel '72 C3De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 11:00BK12763DOT F2 - Wageningen F3De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 11:00BK13095DOT C2 - DVO / Accountor C4De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 11:00BK9812DOT E1 - Wageningen E2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 12:00BK3283DOT A2 - Wageningen A5De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 12:00BK12747DOT F1 - Wageningen F2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 13:00BK7389DOT D1 - Tiel '72 D2De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 12/10 13:30WK7247DOT A1 - Apeldoorn A1De Rusheuvel in OssG. de Rooijhistorieroute
zo 13/10 11:30BK1547DOT 5 - MĂ©lynas / Domatrac 5De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 13/10 11:30WK5639DOT 3 - Movado 2De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 13/10 13:00WK5652DOT 2 - Tilburg 3De Rusheuvel in OssJA. Karmanhistorieroute
zo 13/10 14:30WK1960DOT 1 - OKV 1De Rusheuvel in OssP. Meijerhistorieroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 12:00WK6134DOT A1 - Tiel '72 A1De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 27/10 11:30WK2598DOT 3 - Fortuna / Delta Logistiek 5De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 27/10 13:00WK2611DOT 2 - DSC 4De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 27/10 14:30WK283DOT 1 - ALO 1De Rusheuvel in Osshistorieroute