Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie ‘t Gastland in Rhenen

29 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 12:15BK27665Arena E1 - Wageningen E3‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 1/2 13:15BK26245Arena D2 - SKF D4‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 1/2 14:15BK20602Arena B1 - Noviomagum B1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 1/2 15:15BK39299Arena 3 - Regio '72 3‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 12:00BK26905Arena D1 - Oost-Arnhem D1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 8/2 13:00BK18502Arena A1 - Tiel '72 A2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 8/2 14:10WK18397Arena 2 - Fiducia 4‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 8/2 15:20WK12038Arena 1 - KCD 1‘t Gastland in RhenenWesley Metzhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 12:00BK32492Arena E1 - Keizer Karel E1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 15/2 12:55BK18002Arena A1 - Kesteren A1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 15/2 14:05WK14066Arena 2 - Animo 3‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 15/2 15:15WK11250Arena 1 - Rivalen 1‘t Gastland in RhenenGert Dingemanshistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 12:15BK29137Arena E1 - Animo E2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 22/2 13:15BK26833Arena D2 - DVO / Accountor D4‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 22/2 14:15BK20986Arena B1 - DKOD B1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 12:10BK25130Arena D2 - Wageningen D4‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 7/3 13:10BK26960Arena D1 - SKF D2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 7/3 14:10BK19882Arena B1 - SKF B4‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 7/3 15:10BK16222Arena 3 - SkunK 2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute

Alles voor je sport!
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 14:00WK16488Arena 2 - RDZ 2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 14/3 15:15WK12553Arena 1 - De Eemvogels 1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 12:00BK26778Arena D2 - Reehorst '45 D2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 21/3 13:00BK26742Arena D1 - KVZ D1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 21/3 14:00BK20944Arena B1 - Zetten B1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 21/3 15:00BK17852Arena A1 - De Hazenkamp A1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 12:00BK39452Arena E1 - EKCA / CIBOD E2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 28/3 12:55BK15490Arena 3 - Oost-Arnhem 6‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 28/3 14:05WK14484Arena 2 - SDO / BlijWerkt 5‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 28/3 15:15WK11475Arena 1 - Stip 1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute