Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie De Hangmat in Rheden

38 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 14:00BK35562Rheko F1 - Wageningen F3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 1/2 14:00BK35573Rheko E1 - Olympia '22 E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 1/2 15:00WK19203Rheko / SIOS '61 B1 - Elburg B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 1/2 16:00BK39292Rheko 3 - Diderna / Visser Sloopwerken 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 1/2 17:15WK13914Rheko 2 - Fiducia 2De Hangmat in RhedenKees Dapperenshistorieroute
za 1/2 18:30WK11157Rheko 1 - Reehorst '45 1De Hangmat in RhedenJ.H. Meijlishistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 10:00BK19264Diderna / Visser Sloopwerken B1 - Rheko / SIOS '61 B2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 8/2 11:05BK16597Diderna / Visser Sloopwerken 2 - EKCA / CIBOD 5De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 8/2 12:30BK32254Rheko E3 - KVZ E3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 8/2 13:30WK17712Rheko A1 - Apeldoorn A1De Hangmat in RhedenMJR. Heijnenhistorieroute
za 8/2 14:40WK19985Rheko C1 - Oost-Arnhem C1De Hangmat in RhedenChyntia Geutjeshistorieroute
za 8/2 15:40BK18342Rheko A2 - DOT A2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 14:00BK35575Rheko E1 - Zwaluwen E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/2 14:00BK35564Rheko F1 - Keizer Karel F1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/2 15:00BK25064Rheko D1 - KVZ D3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/2 16:00BK19039Rheko / SIOS '61 B2 - Oost-Arnhem B2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/2 17:00WK19440Rheko / SIOS '61 B1 - Sparta B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/2 18:05WK10489Rheko 1 - KVZ 1De Hangmat in RhedenA. den Hartoghistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
do 20/2 20:00BK38270Rheko MW1 - KVZ MW1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
di 25/2 20:00BK39504Rheko MW1 - SEV MW1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 10:00BK32346Rheko E3 - Wiko E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 7/3 10:00BK39282Rheko E2 - Devinco E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 7/3 11:00BK27045Rheko D1 - Oost-Arnhem D2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 7/3 12:00WK17736Rheko A1 - Dindoa A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 7/3 13:10BK18934Rheko A2 - Noviomagum A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 10:00BK35588Rheko E1 - Oost-Arnhem E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 10:00BK36042Rheko F1 - DOT F2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 11:00WK19285Rheko / SIOS '61 B1 - DOS-WK B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 12:05BK39295Rheko 3 - Olympia '22 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 13:20WK14181Rheko 2 - DWS 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 14:40WK11308Rheko 1 - DWS 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 13:30BK31977Rheko E2 - Rivalen E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 13:30BK31987Rheko E3 - Olympia '22 E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 14:30BK39291Rheko 3 - Regio '72 5De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 15:40WK17640Rheko A1 - ASVD | PV Systems A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 16:50WK14317Rheko 2 - Oost-Arnhem 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 18:05WK11384Rheko 1 - Duko 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
do 2/4 20:00BK38233Rheko MW1 - Zwaluwen MW1De Hangmat in Rhedenhistorieroute