Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Mondriaan in Oss

66 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 09:45BK29167DOT E2 - Wageningen E9Mondriaan in Osshistorieroute
za 1/2 09:45DB6015MOSA '14 E1 - Tog E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 1/2 10:50DB6446MOSA '14 A1 - Tovido A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 1/2 12:00DB5853MOSA '14 D1 - DAW Schaijk D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 1/2 13:00BK24923DOT D1 - DVO / Accountor D2Mondriaan in Osshistorieroute
za 1/2 14:00WK16906DOT A1 - DKB A1Mondriaan in OssR.J. Bekkershistorieroute
zo 2/2 10:45BK13493DOT 4 - Ready '60 3Mondriaan in Osshistorieroute
zo 2/2 12:00WK13872DOT 3 - DKB 2Mondriaan in Osshistorieroute
zo 2/2 13:15WK13876DOT 2 - HKV / Ons Eibernest 4Mondriaan in OssP. Schraphistorieroute
zo 2/2 14:30WK11133DOT 1 - DKB 1Mondriaan in OssC. van Munsterhistorieroute
zo 2/2 15:45BK13492DOT 5 - DeetosSnel 10Mondriaan in Osshistorieroute

Korfbal Deals
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:30BK36039DOT F2 - Keizer Karel F1Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 09:30BK32202DOT E3 - Keizer Karel E3Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 09:30BK34697DOT F1 - Reehorst '45 F1Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 10:30BK26927DOT D2 - OEC D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 11:30BK27076DOT D1 - Tiel '72 D2Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 12:30BK23702DOT C2 - Tiel '72 C3Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 13:30WK20125DOT C1 - SDO C1Mondriaan in Osshistorieroute
za 8/2 14:30WK19050DOT B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2Mondriaan in Osshistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:30DB3965MOSA '14 E1 - Prinses Irene E1Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 09:30BK32523DOT E2 - Keizer Karel E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 09:30BK34070DOT F1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 10:30DB5638MOSA '14 A1 - DAW Schaijk A2Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 11:40DB4424MOSA '14 D1 - KVS ’17 D3Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 12:40DB4987MOSA '14 B1 - Flamingo's B2Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/2 13:45WK17790DOT A1 - DSC A2Mondriaan in OssRolf Scholtenhistorieroute
zo 16/2 10:45BK14146DOT 5 - Tilburg 6Mondriaan in Osshistorieroute
zo 16/2 12:00WK16418DOT 3 - Tilburg 4Mondriaan in Osshistorieroute
zo 16/2 13:15WK16422DOT 2 - Tilburg 3Mondriaan in OssH. Beglingerhistorieroute
zo 16/2 14:30WK12516DOT 1 - Furore 1Mondriaan in OssJM. Schellaarshistorieroute
zo 16/2 15:45BK14147DOT 4 - Klimop 2Mondriaan in Osshistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
zo 1/3 11:00BK13728DOT 5 - DeetosSnel 13Mondriaan in Osshistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:45BK36996DOT F2 - DVO / Accountor F5Mondriaan in Osshistorieroute
za 7/3 09:45BK31535DOT E1 - Wageningen E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 7/3 10:45BK26981DOT D2 - KVS ’17 D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 7/3 11:45WK20130DOT C1 - Rust Roest C1Mondriaan in Osshistorieroute
za 7/3 12:45WK19056DOT B1 - Telstar B1Mondriaan in Osshistorieroute
za 7/3 13:45BK16889DOT A2 - Wageningen A4Mondriaan in Osshistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 09:45BK30344DOT E2 - Tiel '72 E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 09:45BK33779DOT F1 - Wageningen F2Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 10:45BK25691DOT D1 - SGV D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 11:45DB3656MOSA '14 E1 - De Korfrakkers E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 12:45DB5598MOSA '14 A1 - De Horst A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 13:55DB5744MOSA '14 B1 - SCMH B1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 14:55WK17212DOT A1 - Fiducia A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 16:05WK14763DOT 3 - Vriendenschaar 3Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 17:15WK14766DOT 2 - Rust Roest 4Mondriaan in Osshistorieroute
zo 15/3 13:00WK11621DOT 1 - DKV Victoria 1Mondriaan in Osshistorieroute

Team TV
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 10:00BK31931DOT E3 - Reehorst '45 E3Mondriaan in Osshistorieroute
za 21/3 10:00BK36043DOT F2 - Wageningen F3Mondriaan in Osshistorieroute
za 21/3 11:00BK23565DOT C2 - Wageningen C3Mondriaan in Osshistorieroute
za 21/3 12:00WK20112DOT C1 - Rheko C1Mondriaan in Osshistorieroute
za 21/3 13:00WK19029DOT B1 - DVO / Accountor B2Mondriaan in Osshistorieroute
za 21/3 14:00BK18731DOT A2 - Rheko A2Mondriaan in Osshistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:45BK30166DOT E2 - DVO / Accountor E7Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 09:45BK30065DOT E1 - Tiel '72 E1Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 10:50DB5419MOSA '14 A1 - SVO / Klimop A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 12:00DB4220MOSA '14 D1 - Eendracht D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 13:00DB6694MOSA '14 B1 - MKV B1Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 14:00BK25570DOT D1 - Wageningen D3Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 15:00WK17162DOT A1 - Fortissimo A1Mondriaan in Osshistorieroute
zo 29/3 12:00WK14624DOT 3 - Movado 2Mondriaan in Osshistorieroute
zo 29/3 13:15WK14628DOT 2 - DeetosSnel 4Mondriaan in Osshistorieroute
zo 29/3 14:30WK11548DOT 1 - Movado 1Mondriaan in Osshistorieroute
zo 29/3 15:45BK13729DOT 4 - KVS ’17 3Mondriaan in Osshistorieroute
zo 29/3 17:00BK13694DOT 5 - Movado 4Mondriaan in Osshistorieroute