Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor locatie Watergoor in Nijkerk

56 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 13:30BK24926Sparta D4 - DVO / Accountor D4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 1/2 14:30BK23138Sparta C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 1/2 15:30BK36089Sparta A3 - Antilopen / Lancyr Deelen A3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 1/2 16:40WK16910Sparta A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 1/2 17:50WK15431Sparta 3 - MIA 6Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 09:00BK31450Sparta E1 - MIA E3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 09:00BK31424Sparta E3 - Spirit E4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 09:00BK31433Sparta E2 - Telstar E2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 10:00BK26924Sparta D5 - Woudenberg D3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 11:00BK24750Sparta D4 - Wageningen D4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 12:00BK23229Sparta C4 - SKF C5Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 13:00BK23712Sparta C3 - Telstar C3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 14:00BK23253Sparta C2 - Dindoa C4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 15:00WK19360Sparta B1 - ODIK B1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 16:00BK18422Sparta A2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 17:10BK14418Sparta 6 - De Eemvogels 2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 18:20BK14251Sparta 4 - Hellas '63 2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 8/2 19:30WK15483Sparta 2 - Spirit 2Watergoor in NijkerkGerco Treurhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:00BK34700Sparta F1 - Huizen F2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 09:00BK29054Sparta E2 - DOC E1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 09:00BK30238Sparta E3 - Unitas / Perspectief E4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 10:00BK27079Sparta D4 - Arena D2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 11:00BK25629Sparta D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 12:00BK22603Sparta C2 - DWS C1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 13:00BK19038Sparta B2 - HKC B2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 14:00WK19278Sparta B1 - HKC B1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 15:00WK17794Sparta A1 - Synergo A1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 15/2 16:10WK14034Sparta 2 - Synergo 2Watergoor in NijkerkR. Schuthistorieroute
za 15/2 17:20WK11254Sparta 1 - DWS 1Watergoor in NijkerkJ.R. Korthistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 11:30BK18511Sparta A3 - Tweemaal Zes A2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 29/2 12:00WK20721Sparta A1 - Fortissimo A2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:00BK26978Sparta D5 - Huizen D2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 7/3 10:00BK26457Sparta D2 - DOC D1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 7/3 11:00BK26474Sparta D1 - ASVD | PV Systems D1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 7/3 13:10BK16687Sparta 6 - Huizen 3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 7/3 14:20WK14120Sparta 3 - Synergo 5Watergoor in Nijkerkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 09:00BK29690Sparta E2 - Spirit E2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 09:00BK33782Sparta F1 - De Meeuwen F3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 09:00BK29707Sparta E1 - Exakwa E2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 10:00BK25693Sparta D4 - DKOD D3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 11:00BK25269Sparta D3 - SKF D6Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 12:00BK22477Sparta C4 - De Meeuwen C5Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 13:00BK22299Sparta C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 14:00BK19154Sparta B3 - SKF B6Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 15:00BK19905Sparta B2 - Revival B1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 16:00WK19241Sparta B1 - AW.DTV B1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 17:00BK17687Sparta A2 - Fortissimo A3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 18:15BK15288Sparta 5 - Koveni 4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 19:30WK16450Sparta 2 - Dindoa 3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 20:50WK12557Sparta 1 - Keizer Karel 1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:00BK25521Sparta D2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen D2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/3 10:00BK25538Sparta D1 - Dindoa D3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/3 11:00BK19540Sparta B3 - ODIK B3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/3 18:25WK17166Sparta A1 - Koveni A1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/3 19:35WK14446Sparta 2 - ODIK 3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/3 20:50WK11479Sparta 1 - Rheko 1Watergoor in Nijkerkhistorieroute