Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de F-pupillen poule 059  (zaal)

42 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 09:00BK35801Altior F1 - Avanti F1De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 23/11 10:00BK35895Be Quick F2 - Flamingo's F1Nuland in Nulandhistorieroute
za 23/11 13:30BK35822Rooi F1 - De Korfrakkers F1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute

Alles voor je sport!
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 09:00BK35806Avanti F1 - Altior F1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 30/11 09:30BK35820Flamingo's F1 - Rooi F1Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 30/11 09:45BK35896SCMH F1 - Be Quick F2Zwijsen College in Veghelhistorieroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 11:00BK35811Avanti F1 - SCMH F1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 7/12 11:30BK35807Altior F1 - De Korfrakkers F1De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 7/12 13:30BK35897Rooi F1 - Be Quick F2De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 09:45BK35812SCMH F1 - Flamingo's F1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
za 14/12 10:00BK35898Be Quick F2 - De Korfrakkers F1Nuland in Nulandhistorieroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21/12 09:45BK35824SCMH F1 - Rooi F1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 09:00BK35899Avanti F1 - Be Quick F2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 11/1 09:30BK35804Flamingo's F1 - Altior F1Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 11/1 09:30BK35813De Korfrakkers F1 - SCMH F1Ter Aa in Erphistorieroute

Korfbal Deals
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 09:30BK33362Flamingo's F1 - Avanti F1Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 18/1 10:30BK35906Altior F1 - Be Quick F2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 18/1 13:30BK35819Rooi F1 - SCMH F1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 09:00BK35814Altior F1 - SCMH F1De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 25/1 09:30BK35795De Korfrakkers F1 - Flamingo's F1Ter Aa in Erphistorieroute
za 25/1 14:00BK35823Avanti F1 - Rooi F1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 09:00BK35821Altior F1 - Rooi F1De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 1/2 09:30BK35901Flamingo's F1 - Be Quick F2Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 1/2 12:45BK35792Avanti F1 - De Korfrakkers F1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 10:00BK35902Be Quick F2 - SCMH F1Nuland in Nulandhistorieroute
za 8/2 10:30BK35797De Korfrakkers F1 - Avanti F1Ter Aa in Erphistorieroute
za 8/2 15:15BK35825Rooi F1 - Flamingo's F1Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 09:45BK35802De Korfrakkers F1 - Altior F1Ter Aa in Erphistorieroute
za 15/2 09:45BK35815SCMH F1 - Avanti F1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
za 15/2 10:00BK35903Be Quick F2 - Rooi F1Nuland in Nulandhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 09:30BK35816Flamingo's F1 - SCMH F1Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 7/3 09:30BK35904De Korfrakkers F1 - Be Quick F2Ter Aa in Erphistorieroute
za 7/3 13:30BK35826Rooi F1 - Altior F1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 09:45BK35817SCMH F1 - De Korfrakkers F1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
za 14/3 10:00BK35905Be Quick F2 - Avanti F1Nuland in Nulandhistorieroute
za 14/3 11:20BK35809Altior F1 - Flamingo's F1De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 09:00BK35041Avanti F1 - Flamingo's F1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 21/3 10:00BK35900Be Quick F2 - Altior F1Nuland in Nulandhistorieroute
za 21/3 10:30BK35827De Korfrakkers F1 - Rooi F1Ter Aa in Erphistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 09:30BK35800Flamingo's F1 - De Korfrakkers F1Gymzaal in Mariahouthistorieroute
za 28/3 10:00BK35818SCMH F1 - Altior F1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
za 28/3 13:30BK35828Rooi F1 - Avanti F1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute