Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 26 september 2022 t/m zondag 2 oktober 2022

584 wedstrijden geselecteerd

Ereklasse A (veld)
za 1/10 15:30WK927LDODK | Rinsma Fashion 1 - TOP | IAA fresh 1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkM. Luttikhistorieroute
za 1/10 18:30WK63DSC 1 - Fortuna | Delta Logistiek 1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Ereklasse B (veld)
za 1/10 16:00WK2030TOP 1 - DVO | Accountor 1Van Cittersweg in ArnemuidenA. Klingenberghistorieroute
za 1/10 16:00WK1708KCC | CK Kozijnen 1 - PKC | SWKGroep 1Schenkel in Capelle ad IJsselP. vd Terphistorieroute
za 1/10 16:15WK469Oost-Arnhem 1 - KZ | Thermo4U 1Oost-Arnhem Arena in ArnhemR. Meilinghistorieroute
Hoofdklasse A (veld)
di 27/9 21:00WK1384Unitas | Perspectief 1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1Het Slingerbos in HarderwijkJ. Miechelshistorieroute
wo 28/9 21:00WK748Groen Geel | IJskoud de Beste 1 - SCO | European Aerosols 1Trickelsoord in Wormerhistorieroute
za 1/10 14:30WK321AW.DTV 1 - SCO | European Aerosols 1Zeeburgereiland in AmsterdamCP. Mantelhistorieroute
za 1/10 15:30WK1387Unitas | Perspectief 1 - Wageningen 1Het Slingerbos in Harderwijkhistorieroute
Hoofdklasse B (veld)
di 27/9 21:00WK9047DeetosSnel 1 - De Meervogels 1Vorrinklaan in DordrechtPatrick Peetershistorieroute
wo 28/9 20:00WK9060DOS 1 - Tempo 1Veld DOS in Westbroekhistorieroute
wo 28/9 20:30WK1693HKC 1 - Fiks 1Boven Hardinxveld in Hardinxveld-GiessendamA. Klingenberghistorieroute
za 1/10 15:30WK9056Sporting Delta 1 - DOS 1Gravensingel in DordrechtKurt Metzhistorieroute
za 1/10 15:30WK313Avanti | Post Makelaardij 1 - DeetosSnel 1De Groene Wijdte in PijnackerPatrick F. Fuchs, Phistorieroute
za 1/10 15:30WK9043HKC 1 - De Meervogels 1Boven Hardinxveld in Hardinxveld-GiessendamM.S. de Groothistorieroute
za 1/10 15:30WK699Fiks 1 - Tempo 1Voscuyl in OegstgeestPatrick Peetershistorieroute
Overgangsklasse A (veld)
za 1/10 15:30WK1416Ritola 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1De Zwet in ZuidlarenR. Winterhistorieroute
za 1/10 15:30WK352Heerenveen 1 - Sparta 1De Heide in HeerenveenPascal Huismanhistorieroute
za 1/10 15:30WK372CSL 1 - NKC '51 1Britsenburgh in BritsumL. Huthistorieroute
za 1/10 17:30WK1939AVO 1 - Drachten | van der Wiel 1Marsdijk in AssenW. Jongbloed-Spijkstrahistorieroute
Overgangsklasse B (veld)
za 1/10 15:30WK909KVS | Groeneveld Keukens 1 - Antilopen | Lancyr Deelen 1Cas van Dijkpark in ScheveningenThijs Groenhistorieroute
za 1/10 15:30WK592Pernix 1 - Dindoa 1Merenwijk in Leidenhistorieroute
za 1/10 15:30WK1379Tweemaal Zes 1 - Die Haghe 1FJH van Eck sportpark in MaartensdijkR. de Vrieshistorieroute
Overgangsklasse C (veld)
za 1/10 15:30WK1063Spirit 1 - KVA 1De Voorde in VoorthuizenB. de Vreehistorieroute
za 1/10 15:30WK335BEP 1 - SDO | Fiable 1k.v. B.E.P. in PurmerendHans Klijnhistorieroute
za 1/10 16:00WK1436Rohda 1 - VEO 1Ookmeer in AmsterdamDK. Benedictushistorieroute
za 1/10 16:00WK562OVVO 1 - Oranje Wit 1Daalseweide in MaarssenJelle Berkhistorieroute
Overgangsklasse D (veld)
za 1/10 15:30WK205Excelsior 1 - Valto 1Biesland in DelftEW. de Voshistorieroute
za 1/10 16:00WK1755Nieuwerkerk 1 - GKV | Enomics 1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselAlwin Wolfganghistorieroute
za 1/10 16:30WK2010KCR 1 - ONDO 1Reyerpark KCR in RidderkerkFrank den Hollanderhistorieroute
za 1/10 17:30WK1824Swift 1 - KOAG 1Voorborch in MiddelburgL.M. Labanhistorieroute
Dames Topklasse A (veld)
zo 25/9 15:00WK8282DDW 1 - ODC 1De Leeuwerik in Hooge MierdeB. Weerenhistorieroute
zo 25/9 15:00WK8240Altior 1 - Astrantia / Ona 1Droevendaal in Heeswijk DintherA. Classenshistorieroute
do 29/9 20:00WK9254ODC 1 - DDW 1Sportpark in OmmelW. de Rooijhistorieroute
Dames Topklasse B (veld)
zo 25/9 15:00WK8458Rosolo 1 - De Korfrakkers 1Den Hoek in ReuselJaap Kampshistorieroute
Dames Hoofdklasse (veld)
zo 25/9 14:30WK8694Stormvogels 1 - DAKOS 1Gem. sportpark in LuyksgestelKG. Steenbergenhistorieroute
do 29/9 20:00WK9253Stormvogels 1 - Oranje Wit 1Gem. sportpark in LuyksgestelD. v.d. Akker-van Helvoirthistorieroute
Dames Overgangsklasse A (veld)
zo 25/9 14:15WK8264VMS '21 1 - Heumen 1De Leemput in SchijndelA. vd Wijsthistorieroute
do 29/9 20:00WK10048Heumen 1 - Flamingo's 1Toppenberg in HeumenJ. van Bijsterveldthistorieroute
KNKV 1e klasse A (veld)
za 1/10 15:00WK1972KIOS 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1De Kiosk in RuinerwoldJJA. vd Veenhistorieroute
za 1/10 15:00WK8924Noordenveld 1 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 1Sportcomplex in RodenE. Boshistorieroute
za 1/10 15:30WK564KVW '22 1 - De Wâlden 1Rodenburg in LeekH.H. Bergsmahistorieroute
za 1/10 17:30WK1949ZKC '19 1 - OKO | Bies 1Woltingeslag in ZuidwoldeH. Jonkershistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 1e klasse B (veld)
za 1/10 15:30WK9082Juventa 1 - ASVD 1Kruserbrink in HardenbergW. Spenkelinkhistorieroute
za 1/10 15:30WK474ODIK 1 - DOS-WK 1Oosterbos in BarneveldGertjan Ruijschhistorieroute
za 1/10 15:30WK9070Amicitia 1 - Apeldoorn 1Het Midden in VriezenveenJWJ. Oostveenhistorieroute
za 1/10 16:45WK1001NRC '22 1 - Noviomagum 1G.J. van Heekpark in EnschedeRik Nijlandhistorieroute
KNKV 1e klasse C (veld)
za 1/10 15:30WK1249ZKV 1 - MIA 1Hoornseveld in ZaandamF. van Marsbergenhistorieroute
za 1/10 16:00WK197Exakwa 1 - Nova 1Langezand in LelystadP. Jonkershistorieroute
za 1/10 16:00WK1312Synergo 1 - ZKC '31 1Veld Synergo in Utrecht. Jurrie S.historieroute
za 1/10 16:30WK1308Swift 1 - Telstar | Schoonderbeek 1Parkschouwburg in AmsterdamM. Wijkstrahistorieroute
KNKV 1e klasse D (veld)
do 29/9 20:45WK654Refleks 1 - Achilles 1Prinses Irene in RijswijkV. Potterhistorieroute
za 1/10 16:00WK1281Sporting Trigon 1 - Maassluis 1Zoeterwoudsesingel in LeidenHerman Hoffmanhistorieroute
za 1/10 16:00WK1090Victum 1 - DES 1Weteringhoek in HoutenD. van der Meulenhistorieroute
za 1/10 16:30WK823HKV/Ons Eibernest 1 - Velocitas 1HKV/Ons Eibernest in Den HaagM. van Roonhistorieroute
KNKV 1e klasse E (veld)
za 1/10 15:30WK2002Merwede | Multiplaat 1 - Tilburg 1Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
za 1/10 15:30WK1718Kinderdijk 1 - Rust Roest 1Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 1/10 16:00WK1654Albatros 1 - Vriendenschaar 1Develstein in ZwijndrechtR. Landwierhistorieroute
za 1/10 16:50WK1866Vitesse 1 - Tjoba 1De Bongerd in Barendrechthistorieroute
KNKV 1e klasse F (veld)
za 1/10 15:30WK891KIOS 1 - DVS '69 1K.V. Kios in Nieuw VennepT.P. Huijsmanhistorieroute
za 1/10 15:30WK1893IJsselvogels 1 - Movado 1Sportlaan in MoordrechtRJH. van Leeuwenhistorieroute
za 1/10 16:00WK1669Fortis 1 - RWA 1Diezestraat in Oost-SouburgJordy Heuvelmanhistorieroute
za 1/10 17:30WK243ALO 1 - ONDO 1Bosjes van Pex in Den HaagM. Kuifhistorieroute
KNKV 2e klasse A (veld)
za 1/10 15:30WK741De Granaet 1 - Hoogkerk | Schelwald Optiek 1Tolhuispark in DokkumP. Okkenhistorieroute
za 1/10 15:30WK8910Oerterp / VKC 1 - De Parabool 1Griene Leane in UreterpKM. Houtstrahistorieroute
za 1/10 16:00WK8897ROG 1 - Flamingo's 1Noorddijk in GroningenLars Salomonshistorieroute
za 1/10 17:00WK830De Hoeve 1 - Wez Handich / Dow 1Sportcomplex in De HoeveJ. de Boerhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse B (veld)
zo 25/9 14:30WK1988WSS 1 - Club Brothers 1M.J. Wageman Sportpark in Oude PekelaAR. Dalmolenhistorieroute
za 1/10 15:30WK1337Thrianta 1 - Club Brothers 1Sportcomplex in HoogeveenR. Moeshistorieroute
za 1/10 15:30WK1994WSS 1 - Udiros 1M.J. Wageman Sportpark in Oude PekelaA. vd Griendhistorieroute
za 1/10 15:35WK1961Kinea 1 - Invicta / Frigro 1Sportcomplex in De Knipehistorieroute
za 1/10 16:00WK1934SIOS 1 - Donkerbroek / VZK 1Molenwiek in Wolvegahistorieroute
KNKV 2e klasse C (veld)
za 1/10 15:30WK554Oranje Zwart 1 - Zwart Wit 1De Marslanden in ZwolleR. den Boerhistorieroute
za 1/10 15:30WK1226Woudenberg 1 - Rood-Wit 1De Grift in WoudenbergB. Hooijerhistorieroute
za 1/10 15:30WK799HHV 1 - Duko 1De Oosthoek in HollandscheveldA. Egginkhistorieroute
za 1/10 15:30WK676Rheko 1 - Elburg 1IJsselsingel in RhedenJ.H. Meijlishistorieroute
KNKV 2e klasse D (veld)
za 1/10 15:30WK215Achilles 1 - KVZ 1Ossekoppelerhoek in AlmeloR. Holkamphistorieroute
za 1/10 15:30WK1345Tiel '72 1 - AKC 1Rauwenhof in TielRP. Hagoorthistorieroute
za 1/10 15:30WK818HKC 1 - Sparta 1Hoograven-Zuid in UtrechtP. Hagenaarshistorieroute
za 1/10 17:00WK808HKC 1 - Devinco 1't Wilbert in Hengelohistorieroute
KNKV 2e klasse E (veld)
za 1/10 15:30WK1146VZOD 1 - Fortissimo 1Calslagen in Kudelstaarthistorieroute
za 1/10 15:30WK788Helios 1 - Haarlem 1Noord-End in CastricumW. Klompmakerhistorieroute
za 1/10 15:30WK328Badhoevedorp 1 - Viking 1Quatrebras in BadhoevedorpMark Spillekomhistorieroute
za 1/10 16:45WK271Apollo 1 - Furore 1De Vork in HeerhugowaardSPF. Godylahistorieroute
KNKV 2e klasse F (veld)
za 1/10 15:30WK1421Roda 1 - Rapid 1Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 1/10 15:30WK1282Sporting West 1 - KZ Danaiden 1Westerpark in AmsterdamP. vd Berghhistorieroute
za 1/10 15:30WK730GKV 1 - ODO 1Bezuidenhoutseweg in Den HaagM. de Jongehistorieroute
za 1/10 15:45WK1166Weidevogels 1 - Phoenix 1Merenveld in BleiswijkP. van Puttenhistorieroute
KNKV 2e klasse G (veld)
za 1/10 15:30WK1701Juliana 1 - Nexus 1Gem. sportpark in Oud GastelM. de Widthistorieroute
za 1/10 15:30WK1883WION 1 - Dijkvogels 1Kochplaats in RotterdamErik Krophistorieroute
za 1/10 15:30WK1548Vriendenschaar 1 - Reeuwijk 1Groene Zoom in BodegravenB. van Vreeswijkhistorieroute
za 1/10 15:30WK1557Twist 1 - Korbis 1Claudius Civilislaan in VlaardingenT. de Graafhistorieroute
KNKV 2e klasse H (veld)
za 1/10 15:30WK1491ACKC 1 - Erasmus 1De Alm in AlmkerkJM. Schellaarshistorieroute
za 1/10 15:30WK1630Korbatjo 1 - Blauw Wit 1H.Parkhurstweg in Oud BeijerlandHJN. Verschoorhistorieroute
za 1/10 16:00WK1508Atlas 1 - TOGO 1Sportveld in Ritthemhistorieroute
za 1/10 16:00WK1797Seolto 1 - OZC 1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
KNKV 2e klasse I (veld)
za 1/10 15:30WK643Ready '60 1 - PSV | lifovragen.nl 1De Wijher in RoermondJ. Barentsenhistorieroute
za 1/10 15:30WK691Fiducia 1 - Atlantis 1Fletiomare Oost in Vleutenhistorieroute
za 1/10 15:30WK1111De Vinken 1 - Animo 1De Molmhoek in VinkeveenF. vd Polhistorieroute
KNKV 3e klasse A (veld)
za 1/10 15:30WK97DTS 1 - Joure 1Woudlust in SurhuizumW. de Haanhistorieroute
za 1/10 15:30WK82DTL 1 - De Pein 1Yn 'e Bedelte in HantumG. Keuninghistorieroute
za 1/10 15:30WK1157De Waterpoort 1 - Olympia 1Schuttersveld in SneekK. Flinkerthistorieroute
za 1/10 15:30WK1180Westergo 1 - DWA / Argo 1Sportcomplex in Bolswardhistorieroute
KNKV 3e klasse B (veld)
za 1/10 14:00WK1227WWC 1 - DTG 1Mantgum in MantgumJ. Danserhistorieroute
za 1/10 15:30WK1053Sparta 1 - Leeuwarden 1Molenweg in Zevenhuizen gnE. Boumahistorieroute
za 1/10 15:30WK774Harich 1 - Spannum 1Harich in HarichHM. Brandshistorieroute
za 1/10 15:30WK683Boelenslaan / It Fean 1 - Emmeloord 1De Ketting in Surhuisterveenhistorieroute
KNKV 3e klasse C (veld)
za 1/10 15:30WK945Lintjo 1 - Hellas '63 1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 1/10 15:30WK2062Rivalen 1 - SDO 1Den Helder in DoesburgW. Kerstenhistorieroute
za 1/10 15:30WK177Elko 1 - Regio '72 1Sportpark in ElimMichael Beekmanhistorieroute
za 1/10 15:30WK346Blauw Zwart 1 - SDO 1't Lageveld in Wierdenhistorieroute
KNKV 3e klasse D (veld)
za 1/10 15:30WK889Kesteren 1 - VIKO 1De Leede in KesterenA. vd Mheenhistorieroute
za 1/10 15:30WK672Revival 1 - SEV 1Overbeek in Terschuurhistorieroute
za 1/10 15:30WK1026SkunK 1 - DWS 1Universitair Sportcentrum in NijmegenH. Beglingerhistorieroute
za 1/10 15:30WK648Reehorst '45 1 - RDZ 1't Schuttersveld in Edehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse E (veld)
za 1/10 14:00WK498OJC '98 1 - Keizer Karel 1De Rauwbraken in TilburgL. Roijershistorieroute
za 1/10 15:35WK1261Zwaluwen 1 - DKB 1Hengelder in Zevenaarhistorieroute
za 1/10 16:00WK870KCD 1 - EKCA | CIBOD 1Tuilland in DoornEFJ. Limburghistorieroute
za 1/10 16:45WK1913Koveni 1 - NKV 1Zandveld in NieuwegeinF. Timmerhistorieroute
KNKV 3e klasse F (veld)
za 1/10 15:00WK105Dunas 1 - Fluks 1Stokroosveld in Den HaagLJA. Wesselinghistorieroute
za 1/10 15:30WK1214Wolderwijd 1 - DTS 1Veld Wolderwijd in ZeewoldeJM. Puhlhistorieroute
za 1/10 15:30WK141De Eemvogels 1 - DKV Victoria 1Veld De Eemvogels in SoestRudolf Hoogenveenhistorieroute
za 1/10 15:30WK953Luno 1 - Purmer 1Rapijnen in LinschotenPG. van Noodhistorieroute
KNKV 3e klasse G (veld)
di 27/9 20:00WK843Huizen 1 - Ados 1KV Huizen in HuizenWouter Meetsmahistorieroute
do 29/9 20:00WK539Oosterkwartier 1 - Aurora 1Oosterkwartier in HaarlemR. de Roeckhistorieroute
za 1/10 15:00WK226Ados 1 - EKVA 1ADOS in Hoornhistorieroute
za 1/10 15:30WK960Madjoe 1 - OKV 1Waardlaan in RijnsburgCJ. Steenbeekhistorieroute
za 1/10 15:45WK844Huizen 1 - Aurora 1KV Huizen in HuizenR. de Bruinhistorieroute
za 1/10 16:00WK70DSO 1 - Oosterkwartier 1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
KNKV 3e klasse H (veld)
za 1/10 15:30WK1680Gemini 1 - NIO 1Groenhovenpark in Goudahistorieroute
za 1/10 15:30WK1579Thor 1 - Paal Centraal 1Ellemare in RotterdamRene Meulmeesterhistorieroute
za 1/10 16:00WK1499ADO 1 - Conventus 1Trekdam in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 1/10 16:00WK1529DSO 1 - Trekvogels 1Molenvliet in Klunderthistorieroute
KNKV 3e klasse I (veld)
za 1/10 14:35WK1740Luctor 1 - Oranje Zwart | De Hoekse 1Oude Vaart in TerneuzenAJ. Volkershistorieroute
za 1/10 15:30WK1731KVK 1 - 't Capproen 1Kunstgras KVK in KapelleM.P. Pekaarhistorieroute
za 1/10 16:00WK1898Zaamslag 1 - Ventura Sport 1Polderstraat in ZaamslagF. Havemanhistorieroute
za 1/10 16:30WK1788Scheldevogels 1 - Keep-Fit '70 1De Staakberg in Bergen op Zoomhistorieroute
KNKV 4e klasse A (veld)
wo 28/9 20:00WK9219Pallas '08 1 - Wez Warber en Fluch 1Nylan in LeeuwardenW. de Haanhistorieroute
za 1/10 15:30WK1200WIK '34 1 - Lemmer 1Sportcomplex in Damwoudehistorieroute
za 1/10 15:30WK1188Wez Warber en Fluch 1 - Veenwouden 1Sportcomplex in HempensG. vd Leeuwhistorieroute
za 1/10 15:30WK723Pallas '08 1 - MN en W 1Nylan in LeeuwardenR. Oostrahistorieroute
za 1/10 17:30WK1260Zunobri 1 - Stadskanaal '74 1Sportcomplex in ZuidhornE. Spreenhistorieroute
KNKV 4e klasse B (veld)
za 1/10 14:05WK1446Roreko 1 - EKC 2000 1De Kronkel in De Wijkhistorieroute
za 1/10 15:30WK1366TOP 1 - Groen Zwart 1De Bosrand in Vroomshoophistorieroute
za 1/10 16:00WK1121Vitesse 1 - Leonidas 1Op Dreef in BeilenW. Kootstrahistorieroute
za 1/10 16:30WK516Olympia '22 1 - Noveas 1De Wildbaan in Borculohistorieroute
KNKV 4e klasse C (veld)
za 1/10 15:00WK1014SGV 1 - Ons Clubje 1Terweijde in CulemborgJ. vd Leedenhistorieroute
za 1/10 15:30WK1177Wesstar 1 - Vakgericht 1Veld Wesstar in WestervoortV. Janssenhistorieroute
za 1/10 15:30WK365De Corvers 1 - Hebbes 1Corverskuil in HilversumRM. Zaalhistorieroute
KNKV 4e klasse D (veld)
za 1/10 14:30WK1371Triaz 1 - Oranje Nassau 1Van Heenvlietlaan in AmstelveenA. Houtmanhistorieroute
za 1/10 15:30WK1131Vlug & Vaardig / KCN 1 - DKV 1Melkweg in AmsterdamPaul Vermeulhistorieroute
za 1/10 16:00WK1161HBC 1 - Zaandam Zuid 1Watervliet in BeverwijkD. vd Meerhistorieroute
KNKV 4e klasse E (veld)
za 1/10 15:00WK2016Olympia 1 - ESDO 1De Brug in SpijkenisseArjan van Baarenhistorieroute
za 1/10 15:30WK1576ZKV 1 - Nikantes 1Groot Nibbeland in Zuidlandhistorieroute
za 1/10 15:30WK1542Good Luck 1 - Triade 1Sportpark Oostplaat in Middelharnishistorieroute
za 1/10 15:30WK1333Thor 1 - Sperwers 1Bijleveld in HarmelenGert Dingemanshistorieroute
KNKV 4e klasse F (veld)
za 1/10 12:30WK1833Terda 1 - Melmac 1Sporktcomplex Wisselaar in Bredahistorieroute
za 1/10 14:30WK1870De Voltreffers 1 - OEC 1Paterserf in OosterhoutA. Landsmeerhistorieroute
za 1/10 15:30WK1659Focus 1 - Springfield 1Hoge Neerstraat in Etten-LeurArno Diederikhistorieroute
za 1/10 15:30WK1799SKV 1 - Attila 1De Roef in SleeuwijkBas de Jonghistorieroute
Reserve Ereklasse A (veld)
za 1/10 14:00WK2693LDODK | Rinsma Fashion 2 - TOP | IAA fresh 2Kortezwaag in Terwispel/GorredijkBernjo Hesselinkhistorieroute
za 1/10 17:00WK2112DSC 2 - Fortuna | Delta Logistiek 2De Vijfkamp in EindhovenA. den Hartoghistorieroute

Alles voor je sport!
Reserve Ereklasse B (veld)
za 1/10 13:00WK5014Nieuwerkerk 2 - DVO | Accountor 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselM. de Boerhistorieroute
za 1/10 14:30WK4952KCC | CK Kozijnen 2 - PKC | SWKGroep 2Schenkel in Capelle ad IJsselJ. Schaaphistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (veld)
di 27/9 19:30WK2938Unitas | Perspectief 2 - KVS | Groeneveld Keukens 2Het Slingerbos in HarderwijkC. Visscherhistorieroute
wo 28/9 19:30WK2567Groen Geel | IJskoud de Beste 2 - SKF 2Trickelsoord in Wormerhistorieroute
za 1/10 14:00WK2940Unitas | Perspectief 2 - Wageningen 2Het Slingerbos in HarderwijkH. Bakkerhistorieroute
za 1/10 14:00WK2675KVS | Groeneveld Keukens 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 2Cas van Dijkpark in ScheveningenR. Lanserhistorieroute
za 1/10 15:30WK3052DSC 3 - DOS '46 3De Vijfkamp in EindhovenN. van Meterenhistorieroute
za 1/10 17:00WK3181Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3 - SKF 2De Woerd in DriebergenM.C. Blauwendraathistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (veld)
di 27/9 19:30WK4882DeetosSnel 2 - GKV | Enomics 2Vorrinklaan in DordrechtRobert van Heiningenhistorieroute
za 1/10 14:00WK5088Sporting Delta 2 - Valto 2Gravensingel in DordrechtJasper Morethistorieroute
za 1/10 14:00WK2290Avanti | Post Makelaardij 2 - DeetosSnel 2De Groene Wijdte in PijnackerBas van der Meijdenhistorieroute
za 1/10 14:00WK2535Fiks 2 - SKF 3Voscuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 1/10 14:15WK5159TOP 2 - GKV | Enomics 2Van Cittersweg in ArnemuidenB. Peenehistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (veld)
di 27/9 20:00WK5365LDODK | Rinsma Fashion 3 - Sparta 2Kortezwaag in Terwispel/GorredijkPM. van Kloethistorieroute
za 1/10 13:00WK2296AW.DTV 2 - Sparta 2Zeeburgereiland in AmsterdamG. Kelderhistorieroute
za 1/10 16:00WK5702AVO 2 - Drachten | van der Wiel 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/10 16:00WK3426KZ | Thermo4U 3 - LDODK | Rinsma Fashion 3De Koog in Koog ad ZaanW. van Lonkhuyzenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (veld)
wo 28/9 20:30WK9034Blauw-Wit 3 - De Meervogels 2Blauw-Wit veld in AmsterdamArian Maathistorieroute
za 1/10 13:00WK4567KCC | CK Kozijnen 3 - Tempo 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 1/10 14:00WK2838ZKV 2 - Blauw-Wit 3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 1/10 14:45WK9017Oost-Arnhem 2 - Unitas | Perspectief 3Oost-Arnhem Arena in ArnhemJaap Kampshistorieroute
za 1/10 15:15WK9030DVO | Accountor 3 - De Meervogels 2De Eikelhof in BennekomJP. Zandbergenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (veld)
za 1/10 14:00WK2759Spirit 2 - KVA 2De Voorde in VoorthuizenLammert Steendamhistorieroute
za 1/10 14:00WK2313BEP 2 - SDO | Fiable 2k.v. B.E.P. in PurmerendKevin vd Heidehistorieroute
za 1/10 14:30WK2969Rohda 2 - VEO 2Ookmeer in AmsterdamAgnes de Boerhistorieroute
za 1/10 14:30WK2462OVVO 2 - Oranje Wit 2Daalseweide in MaarssenR. van der Meerhistorieroute

Korfbal Deals
Reserve Overgangsklasse D (veld)
di 27/9 20:00WK4885DeetosSnel 3 - OVVO 3Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
za 1/10 12:00WK3345Fortuna | Delta Logistiek 3 - OVVO 3Kruithuisweg-Oost in DelftEPJ. Vernhouthistorieroute
za 1/10 13:30WK4887DeetosSnel 3 - TOP | IAA fresh 3Vorrinklaan in DordrechtBen Melgershistorieroute
za 1/10 14:30WK4923Fortis 2 - KCC | CK Kozijnen 4Diezestraat in Oost-SouburgJ. Dijkehistorieroute
za 1/10 14:30WK4633Nieuwerkerk 3 - PKC | SWKGroep 3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselCH. Bondhistorieroute
Dames Reserve Topklasse A (veld)
zo 25/9 15:00DW8613Swift 2 - Be Quick 2Theo Lommen Sportpark in Veldenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
za 1/10 14:00WK5684Heerenveen 2 - SCO | European Aerosols 2De Heide in HeerenveenKees Ruizendaalhistorieroute
za 1/10 14:00WK2326CSL 2 - NKC '51 2Britsenburgh in Britsumhistorieroute
za 1/10 14:00WK5819Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3 - De Parabool 2Sportpark Meinga in GrouS. van Dijkhistorieroute
za 1/10 14:10WK5399Ritola 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2De Zwet in ZuidlarenR. de Leeuwhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
za 1/10 14:00WK5713KVW '22 2 - De Wâlden 2Rodenburg in LeekGH. vd Veenhistorieroute
za 1/10 16:00WK5433ZKC '19 2 - Drachten | van der Wiel 3Woltingeslag in ZuidwoldeJ. Laarhuishistorieroute
za 1/10 17:00WK8990Heerenveen 3 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 2De Heide in HeerenveenJan Veldhuishistorieroute
za 1/10 18:20WK8978Nic. 3 - Dindoa 3De Wijert in GroningenR. vd Broekhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
wo 28/9 20:30WK3147Antilopen | Lancyr Deelen 3 - ODIK 2Burgemeester Buiningpark in LeusdenThijs Groenhistorieroute
za 1/10 11:15WK3146Antilopen | Lancyr Deelen 3 - Noviomagum 2Burgemeester Buiningpark in LeusdenJohan van Dijkhistorieroute
za 1/10 14:00WK2413ODIK 2 - DVO | Accountor 4Oosterbos in BarneveldSjaak van der Leehistorieroute
za 1/10 15:00WK9096Wageningen 3 - DOS 2Het Binnenveld in WageningenP. Verheulhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
za 1/10 13:00WK4169Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5 - Antilopen | Lancyr Deelen 2De Woerd in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 1/10 14:00WK2721De Meeuwen 2 - Wageningen 4Putter Eng in Puttenhistorieroute
za 1/10 14:00WK2464Pernix 2 - Dindoa 2Merenwijk in Leidenhistorieroute
za 1/10 14:00WK2933Tweemaal Zes 2 - Die Haghe 2FJH van Eck sportpark in MaartensdijkL. Messerschmidthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
za 1/10 14:30WK3954KZ | Thermo4U 4 - TOP | IAA fresh 4De Koog in Koog ad ZaanJohn van Marlehistorieroute
za 1/10 17:00WK3354Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - Refleks 3Trickelsoord in WormerMarc Montaubanhistorieroute
za 1/10 17:00WK3161Avanti | Post Makelaardij 3 - KVS | Groeneveld Keukens 3De Groene Wijdte in Pijnackerhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
do 29/9 19:30WK2505Refleks 2 - Achilles 2Prinses Irene in RijswijkG. Auwerdahistorieroute
za 1/10 14:30WK2779Victum 2 - DES 2Weteringhoek in HoutenC.H. Kerstenshistorieroute
za 1/10 15:00WK2617HKV/Ons Eibernest 2 - Velocitas 2HKV/Ons Eibernest in Den HaagR. Schuthistorieroute
za 1/10 17:00WK3968KVS | Groeneveld Keukens 4 - Maassluis 2Cas van Dijkpark in ScheveningenRonald Westerhoffhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
za 1/10 14:00WK4953Kinderdijk 2 - Rust Roest 2Molenzicht in AlblasserdamJeroen van Houwelingenhistorieroute
za 1/10 14:10WK5001Merwede | Multiplaat 2 - KCR 3Thorbeckelaan in SliedrechtF.A. Houtmanhistorieroute
za 1/10 14:30WK4912Albatros 2 - Vriendenschaar 2Develstein in ZwijndrechtPBMB. Christiaanshistorieroute
za 1/10 15:20WK5187Vitesse 2 - Tjoba 2De Bongerd in BarendrechtAd Spelthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
di 27/9 20:30WK4935HKC 2 - Achilles 3Boven Hardinxveld in Hardinxveld-GiessendamRon Troosthistorieroute
za 1/10 14:00WK2199Excelsior 2 - Oranje Wit 3Biesland in DelftW. Olivierhistorieroute
za 1/10 15:00WK4460KCR 2 - TOP 3Reyerpark KCR in RidderkerkG. de Rooijhistorieroute
za 1/10 16:00WK5105Swift 2 - KOAG 2Voorborch in MiddelburgIman Vleugelhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
wo 28/9 20:00WK9226De Granaet 2 - Wez Handich / Dow 2Tolhuispark in DokkumG. vd Leeuwhistorieroute
za 1/10 14:00WK5567De Granaet 2 - Hoogkerk | Schelwald Optiek 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 1/10 14:30WK3688AVO 3 - CSL 3Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/10 14:40WK5283ROG 2 - Flamingo's 2Noorddijk in GroningenG. vd Veenhistorieroute
za 1/10 15:30WK5613De Hoeve 2 - Wez Handich / Dow 2Sportcomplex in De HoeveE. vd Meerhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
za 1/10 11:00WK5302Drachten | van der Wiel 4 - LDODK | Rinsma Fashion 4Sportlaan in DrachtenT. vd Tuinhistorieroute
za 1/10 15:30WK5821Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4 - De Wâlden 4Sportpark Meinga in Grouhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
za 1/10 11:30WK5668Dow / Wez Handich 3 - De Wâlden 3't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 1/10 14:00WK5270Harich 2 - OKO | Bies 2Harich in HarichJ. Bekkemahistorieroute
za 1/10 16:50WK5410Ritola 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
za 1/10 12:15WK9122Amicitia 3 - Apeldoorn 2Het Midden in Vriezenveenhistorieroute
za 1/10 14:00WK9134Juventa 2 - ASVD 2Kruserbrink in HardenbergH. Middaghistorieroute
za 1/10 15:00WK8952NRC '22 2 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 3G.J. van Heekpark in EnschedeR. Heuverhistorieroute
za 1/10 16:00WK5354DOS '46 4 - Wit-Blauw | Green Organics 3Tussenboerslanden in NijeveenBart Schreuderhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
di 27/9 20:30WK2743Sparta 2 - AKC 2Luxool in NijkerkW. Keizerhistorieroute
za 1/10 11:30WK5887Wageningen 6 - KVZ 2Het Binnenveld in WageningenR. Sparidanshistorieroute
za 1/10 14:00WK2911Tiel '72 2 - AKC 2Rauwenhof in TielDolf Smitshistorieroute
za 1/10 14:00WK2611HKC 2 - Sparta 2Hoograven-Zuid in Utrechthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
za 1/10 13:00WK3535Victum 3 - MIA 2Weteringhoek in HoutenKNKV .historieroute
za 1/10 14:30WK2190Exakwa 2 - Nova 2Langezand in Lelystadhistorieroute
za 1/10 14:30WK2888Synergo 2 - HKC 3Veld Synergo in UtrechtH.T. Vroonhistorieroute
za 1/10 15:10WK2880Swift 2 - Telstar | Schoonderbeek 2Parkschouwburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
za 1/10 12:30WK3253ODIK 3 - Unitas | Perspectief 4Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 1/10 13:15WK3247Oost-Arnhem 3 - Wageningen 5Oost-Arnhem Arena in ArnhemH. Peelenhistorieroute
za 1/10 14:00WK3844Dindoa 4 - DWS 2De Zanderij in ErmeloK. de Vrieshistorieroute
za 1/10 14:00WK2501Reehorst '45 2 - Sparta 3't Schuttersveld in EdeWouter Meetsmahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
wo 28/9 20:00WK4238KZ | Thermo4U 5 - Groen Geel | IJskoud de Beste 5De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 1/10 11:30WK3167AW.DTV 3 - ZKV 3Zeeburgereiland in AmsterdamR. van der Meijdehistorieroute
za 1/10 12:30WK3284Pernix 3 - KVA 3Merenwijk in LeidenP. Paulushistorieroute
za 1/10 15:30WK4222Groen Geel | IJskoud de Beste 5 - SDO | Fiable 3Trickelsoord in Wormerhistorieroute
za 1/10 16:00WK4237KZ | Thermo4U 5 - OVVO 4De Koog in Koog ad ZaanAJ. Kooijhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
za 1/10 14:00WK3746DSC 4 - Rust Roest 3De Vijfkamp in EindhovenRoeland Scholtenhistorieroute
za 1/10 14:05WK2793De Vinken 2 - Animo 2De Molmhoek in VinkeveenMG. Bakkerhistorieroute
za 1/10 14:10WK2529Fiducia 2 - Tilburg 2Fletiomare Oost in Vleutenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
za 1/10 14:00WK2964Roda 2 - Fiks 3Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 1/10 14:00WK2862Sporting West 2 - KZ Danaiden 2Westerpark in Amsterdamhistorieroute
za 1/10 14:00WK2560GKV 2 - ODO 2Bezuidenhoutseweg in Den Haaghistorieroute
za 1/10 14:15WK2808Weidevogels 2 - Phoenix 2Merenveld in BleiswijkRP. Friesemahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
za 1/10 11:00WK3955KVA 4 - Luno 2Startbaan in AmstelveenJH. de Vrieshistorieroute
za 1/10 14:00WK3633Tempo 3 - Weidevogels 3Zegersloot in Alphen ad RijnI. van Harenhistorieroute
za 1/10 14:30WK2860Sporting Trigon 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 4Zoeterwoudsesingel in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
di 27/9 19:15WK3366Die Haghe 3 - Excelsior 3Baambruggestraat 10 in Den HaagMartin Knoesterhistorieroute
za 1/10 11:00WK3680Valto 3 - DES 3De Zwet in De LierJ. Toethistorieroute
za 1/10 12:00WK3531VEO 3 - Avanti | Post Makelaardij 4Westvliet in VoorburgMartin Knoesterhistorieroute
za 1/10 12:00WK3368Die Haghe 3 - ONDO 3Baambruggestraat 10 in Den Haaghistorieroute
za 1/10 13:45WK4211Fortuna | Delta Logistiek 5 - Excelsior 3Kruithuisweg-Oost in DelftKees Siphistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
za 1/10 12:30WK5098Sporting Delta 3 - KCR 5Gravensingel in DordrechtJan Harm Brouwerhistorieroute
za 1/10 13:30WK4014VEO 4 - PKC | SWKGroep 4Westvliet in Voorburghistorieroute
za 1/10 15:00WK3908Fortuna | Delta Logistiek 4 - Excelsior 4Kruithuisweg-Oost in Delfthistorieroute
za 1/10 17:30WK4421Albatros 3 - ONDO 2Develstein in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
di 27/9 20:15WK5013Merwede | Multiplaat 3 - TOP 4Thorbeckelaan in SliedrechtAJ. Volkershistorieroute
za 1/10 12:30WK3648Tilburg 3 - Merwede | Multiplaat 3Moerse Dreef in TilburgJ. van Schagenhistorieroute
za 1/10 12:30WK4836Oranje Wit 4 - TOP 4Stadspolders in Dordrechthistorieroute
za 1/10 13:45WK4552HKC 3 - GKV | Enomics 3Boven Hardinxveld in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 1/10 15:30WK5129Tjoba 3 - KCR 4Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
wo 28/9 20:15WK2661KIOS 2 - PKC | SWKGroep 5K.V. Kios in Nieuw VennepR. Mindermanhistorieroute
za 1/10 10:00WK4581KCC | CK Kozijnen 5 - RWA 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 1/10 14:00WK5070PKC | SWKGroep 5 - ONDO 2Oostpolder in PapendrechtJ. van Velzenhistorieroute
za 1/10 14:00WK5220IJsselvogels 2 - KOAG 3Sportlaan in MoordrechtRonald de Rondehistorieroute
za 1/10 14:00WK2656KIOS 2 - DVS '69 2K.V. Kios in Nieuw Vennephistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
di 27/9 20:30WK4761RWA 3 - Reeuwijk 2Landweg in PoortugaalArjan van Baarenhistorieroute
za 1/10 13:55WK4946Juliana 2 - RWA 3Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 1/10 14:00WK4656Vriendenschaar 2 - Reeuwijk 2Groene Zoom in BodegravenRonald de Rondehistorieroute
za 1/10 14:00WK4676Twist 2 - Korbis 2Claudius Civilislaan in VlaardingenKees van Pelthistorieroute
za 1/10 14:05WK5206WION 2 - IJsselvogels 3Kochplaats in RotterdamM. Bommeléhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ma 26/9 20:00WK5839DWA / Argo 2 - Olympia 2Schilligeham in Winsum gnhistorieroute
za 1/10 14:00WK5560DTS 2 - OKO | Bies 3Woudlust in Surhuizumhistorieroute
za 1/10 14:00WK5259DTL 2 - De Pein 2Yn 'e Bedelte in Hantumhistorieroute
za 1/10 14:00WK5549WSS 3 - DWA / Argo 2M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
do 29/9 20:00WK5484CSL 4 - DTG 2Britsenburgh in BritsumT.D. Hansmahistorieroute
za 1/10 12:30WK5573De Granaet 3 - CSL 4Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 1/10 14:00WK5499It Fean / Boelenslaan 2 - Emmeloord 2De Ketting in Surhuisterveenhistorieroute
za 1/10 15:30WK5650WWC 2 - DTG 2Mantgum in Mantgumhistorieroute
za 1/10 17:00WK5333Sparta 2 - Leeuwarden 2Molenweg in Zevenhuizen gnhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
za 1/10 11:00WK5909KVW '22 4 - Wez Handich / Dow 4Rodenburg in Leekhistorieroute
za 1/10 12:00WK5294ROG 4 - SCO | European Aerosols 4Noorddijk in Groningenhistorieroute
za 1/10 13:30WK5337AVO 4 - De Parabool 3Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/10 16:00WK5443ZKC '19 3 - Invicta / Frigro 3Woltingeslag in Zuidwoldehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
wo 28/9 20:00WK5342AVO 5 - ROG 3Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/10 12:30WK5716KVW '22 3 - De Wâlden 5Rodenburg in Leekhistorieroute
za 1/10 13:20WK5289ROG 3 - Flamingo's 3Noorddijk in Groningenhistorieroute
za 1/10 14:00WK5665Pallas '08 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 1/10 15:00WK5347AVO 5 - De Parabool 4Marsdijk in Assenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
za 1/10 14:10WK5359Kinea 2 - Invicta / Frigro 2Sportcomplex in De Knipehistorieroute
za 1/10 14:40WK5430SIOS 2 - Donkerbroek / VZK 2Molenwiek in WolvegaA. Wiersmahistorieroute
za 1/10 17:00WK5279Harich 3 - Udiros 2Harich in Harichhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
za 1/10 14:00WK2452Oranje Zwart 2 - Zwart Wit 2De Marslanden in Zwollehistorieroute
za 1/10 14:00WK2824Woudenberg 2 - Rood-Wit 2De Grift in Woudenberghistorieroute
za 1/10 14:00WK5557HHV 2 - NKC '51 4De Oosthoek in Hollandscheveldhistorieroute
za 1/10 14:10WK2519Rheko 2 - Elburg 2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
za 1/10 13:30WK4320Rust Roest 5 - Keizer Karel 2Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 1/10 14:15WK2841Zwaluwen 2 - DKB 2Hengelder in Zevenaarhistorieroute
za 1/10 14:30WK2643KCD 2 - EKCA | CIBOD 2Tuilland in Doornhistorieroute
za 1/10 15:15WK5226Koveni 2 - NKV 2Zandveld in Nieuwegeinhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
za 1/10 12:30WK3269Oranje Zwart 3 - DOS-WK 2De Marslanden in Zwollehistorieroute
za 1/10 12:30WK3409Juventa 3 - ASVD 3Kruserbrink in Hardenberghistorieroute
za 1/10 14:00WK3375HKC 3 - NKC '51 3't Wilbert in Hengelohistorieroute
za 1/10 15:35WK3449KVZ 3 - Apeldoorn 4Zuidveen in Zutphenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
za 1/10 11:45WK3859Oost-Arnhem 4 - Tiel '72 3Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 1/10 12:00WK3607Apeldoorn 3 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 7Orderbos in Apeldoornhistorieroute
za 1/10 13:45WK4326DVO | Accountor 6 - Synergo 4De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
za 1/10 16:50WK4266SKF 5 - Victum 4De Groene Velden in VeenendaalSjaak van der Leehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
za 1/10 12:30WK3305Reehorst '45 3 - Synergo 3't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 1/10 14:30WK4135DVO | Accountor 5 - De Meeuwen 3De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
za 1/10 15:00WK3994SKF 4 - MIA 4De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 1/10 15:30WK4187Dindoa 5 - Sparta 4De Zanderij in Ermelohistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
za 1/10 13:00WK5894Wageningen 7 - Tiel '72 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/10 15:00WK4108Rust Roest 4 - Animo 3Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 1/10 15:30WK4127DSC 5 - PSV | lifovragen.nl 2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 1/10 15:30WK3035DOT 3 - Noviomagum 3De Rusheuvel in Osshistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
za 1/10 12:30WK3515Spirit 3 - MIA 3De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 1/10 12:30WK5757BEP 3 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6k.v. B.E.P. in Purmerendhistorieroute
za 1/10 13:30WK3450Luno 3 - Atlantis 2Rapijnen in Linschotenhistorieroute
za 1/10 16:00WK3790Antilopen | Lancyr Deelen 4 - EKVA 3Burgemeester Buiningpark in Leusdenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
za 1/10 11:30WK4101Rohda 4 - Haarlem 2Ookmeer in AmsterdamR. Dekkerhistorieroute
za 1/10 12:15WK4124SDO | Fiable 4 - Viking 2Mijzijde in Kamerikhistorieroute
za 1/10 14:00WK2800VZOD 2 - Fortissimo 2Calslagen in Kudelstaarthistorieroute
za 1/10 15:15WK2261Apollo 2 - Furore 2De Vork in Heerhugowaardhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
di 27/9 21:15WK2630Huizen 2 - Ados 2KV Huizen in Huizenhistorieroute
za 1/10 13:45WK2218Ados 2 - EKVA 2ADOS in Hoornhistorieroute
za 1/10 14:00WK2704Madjoe 2 - OKV 2Waardlaan in Rijnsburghistorieroute
za 1/10 14:15WK2634Huizen 2 - ZKC '31 2KV Huizen in Huizenhistorieroute
za 1/10 14:30WK2118DSO 2 - Oosterkwartier 2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
za 1/10 11:00WK3811BEP 4 - Fiducia 3k.v. B.E.P. in Purmerendhistorieroute
za 1/10 12:30WK5768Sporting West 3 - Swift 3Westerpark in Amsterdamhistorieroute
za 1/10 13:00WK3700Rohda 3 - KZ Danaiden 3Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 1/10 14:00WK3762EKVA 4 - Rapid 3Fanny Blankers-Koenpark in Almerehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
di 27/9 20:00WK3935HKV/Ons Eibernest 4 - Dunas 2HKV/Ons Eibernest in Den Haaghistorieroute
za 1/10 13:45WK4043Swift 4 - Fortuna | Delta Logistiek 6Parkschouwburg in Amsterdamhistorieroute
za 1/10 16:00WK2236ALO 2 - Die Haghe 5Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
zo 25/9 14:45WK4028Sporting Trigon 4 - Achilles 5Zoeterwoudsesingel in Leidenhistorieroute
za 1/10 13:00WK3981De Meervogels 4 - Pernix 5Vernedesportpark in Zoetermeerhistorieroute
za 1/10 15:30WK4055Tempo 4 - Sporting Trigon 4Zegersloot in Alphen ad RijnDaan H Hoekstra, D.historieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
za 1/10 12:00WK4008Velocitas 4 - KVS | Groeneveld Keukens 6De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
za 1/10 12:30WK4288Tempo 5 - Dijkvogels 2Zegersloot in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 1/10 13:40WK3840DES 4 - Valto 4Biesland in Delfthistorieroute
za 1/10 17:00WK4296TOP | IAA fresh 5 - ODO 3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
wo 28/9 20:30WK4278VEO 5 - KVS | Groeneveld Keukens 5Westvliet in Voorburghistorieroute
za 1/10 11:40WK4151Excelsior 5 - KVS | Groeneveld Keukens 5Biesland in Delfthistorieroute
za 1/10 14:00WK4303Valto 5 - Refleks 4De Zwet in De Lierhistorieroute
za 1/10 15:00WK4280VEO 5 - Maassluis 3Westvliet in Voorburghistorieroute
za 1/10 15:40WK3520Velocitas 3 - Weidevogels 4De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
za 1/10 14:00WK4866Korbatjo 2 - Fortis 3H.Parkhurstweg in Oud Beijerlandhistorieroute
za 1/10 14:00WK4407ACKC 2 - Erasmus 2De Alm in Almkerkhistorieroute
za 1/10 14:30WK5083Seolto 2 - OZC 2Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 1/10 14:30WK5113Swift 3 - TOGO 2Voorborch in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
do 29/9 20:00WK4672IJsselvogels 4 - Korbis 3Sportlaan in MoordrechtSander Hartendorphistorieroute
za 1/10 12:30WK4686Twist 3 - Korbis 3Claudius Civilislaan in Vlaardingenhistorieroute
za 1/10 13:45WK4534Gemini 2 - NIO 2Groenhovenpark in Goudahistorieroute
za 1/10 14:30WK4899ADO 2 - KCR 6Trekdam in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 1/10 14:30WK4499DSO 2 - IJsselvogels 4Molenvliet in KlundertA. Broerenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
za 1/10 11:00WK4695Twist 4 - Movado 2Claudius Civilislaan in Vlaardingenhistorieroute
za 1/10 13:30WK4637Nieuwerkerk 4 - Vitesse 3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 1/10 15:00WK4892DeetosSnel 4 - Albatros 5Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
za 1/10 15:00WK4589KCC | CK Kozijnen 6 - RWA 4Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
za 1/10 12:30WK4414ADO 3 - Albatros 4Trekdam in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 1/10 14:00WK4843Oranje Wit 5 - Vriendenschaar 3Stadspolders in Dordrechthistorieroute
za 1/10 17:10WK4965Kinderdijk 3 - Movado 3Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
za 1/10 11:00WK4809Sporting Delta 4 - Fortis 4Gravensingel in Dordrechthistorieroute
za 1/10 12:15WK4741Vitesse 5 - KOAG 4De Bongerd in Barendrechthistorieroute
za 1/10 12:15WK4562Juliana 3 - Swift 4Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 1/10 12:45WK5215WION 3 - ONDO 3Kochplaats in Rotterdamhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
wo 28/9 20:00WK5912KVW '22 5 - ZKC '19 4De Gaveborg in Oostwoldhistorieroute
za 1/10 14:30WK5451ZKC '19 4 - De Parabool 5Woltingeslag in Zuidwoldehistorieroute
za 1/10 15:15WK4194Hoogkerk / Nic. 5 - DWA / Argo 3De Wijert in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
do 29/9 20:00WK9163Quick '21 / Vlug & Vaardig 4 - Joure 2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 1/10 14:00WK5634De Waterpoort 2 - Exakwa 3Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 1/10 14:00WK5645Westergo 2 - Udiros 3Sportcomplex in Bolswardhistorieroute
za 1/10 14:00WK9166ASVD 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 4Veld ASVD in Drontenhistorieroute
za 1/10 14:30WK5830Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 5 - Joure 2Sportpark Meinga in Grouhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
do 29/9 20:00WK5313Elko 2 - Lintjo 2Sportpark in Elimhistorieroute
za 1/10 14:00WK2323Blauw Zwart 2 - Rood-Wit 3't Lageveld in Wierdenhistorieroute
za 1/10 15:30WK3487NRC '22 3 - SDO 2G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/10 17:00WK5315Lintjo 2 - Hellas '63 2Lunia in Oldeberkoophistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
za 1/10 13:30WK3983NRC '22 4 - Ons Clubje 2G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/10 14:00WK2206Achilles 2 - Zwart Wit 3Ossekoppelerhoek in AlmeloG. Bilderbeekhistorieroute
za 1/10 14:00WK3973KVZ 4 - Juventa 4Zuidveen in Zutphenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
za 1/10 12:55WK3588Zwaluwen 3 - Reehorst '45 4Hengelder in Zevenaarhistorieroute
za 1/10 13:45WK2271Arena 2 - DVO | Accountor 8Candia in Rhenenhistorieroute
za 1/10 14:00WK4197Oost-Arnhem 5 - Duko 2Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 1/10 16:50WK3320Rheko 3 - EKCA | CIBOD 3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
za 1/10 12:30WK3562Woudenberg 3 - DWS 3De Grift in Woudenberghistorieroute
za 1/10 12:30WK3303RDZ 3 - DVO | Accountor 7Bisonpark in Zeisthistorieroute
za 1/10 14:00WK3627Telstar | Schoonderbeek 3 - HKC 4Sportpark Middelaar in Hoevelakenhistorieroute
za 1/10 17:25WK4281Synergo 5 - Duko 3Veld Synergo in Utrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
za 1/10 12:30WK3663Tweemaal Zes 3 - Fiducia 4FJH van Eck sportpark in Maartensdijkhistorieroute
za 1/10 14:00WK2518Revival 2 - Antilopen | Lancyr Deelen 5Overbeek in Terschuurhistorieroute
za 1/10 14:55WK3227Nova 3 - RDZ 2Larenstein in Bilthovenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
do 29/9 20:00WK3018DKB 3 - Movado 4Naestenbest in Besthistorieroute
za 1/10 11:00WK4067Tilburg 4 - SDO 3Moerse Dreef in Tilburghistorieroute
za 1/10 13:00WK4503DSO 3 - DKB 3Molenvliet in Klunderthistorieroute
za 1/10 13:30WK3343Fortissimo 3 - DVS '69 3IJsseloever in IJsselsteinhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
di 27/9 20:00WK2588Helios 2 - Furore 3Noord-End in Castricumhistorieroute
di 27/9 20:30WK3693Roda 3 - Badhoevedorp 2Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 1/10 11:00WK3574ZKC '31 3 - Sporting West 4Jagersveld in Zaandamhistorieroute
za 1/10 12:30WK3697Roda 3 - Blauw-Wit 4Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 1/10 14:00WK2592Helios 2 - BEP 5Noord-End in Castricumhistorieroute
za 1/10 17:00WK2302Badhoevedorp 2 - Furore 3Quatrebras in Badhoevedorphistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
do 29/9 20:00WK4245KVA 5 - KZ | Thermo4U 6Startbaan in Amstelveenhistorieroute
za 1/10 12:30WK4239KVA 5 - DTS 2Startbaan in Amstelveenhistorieroute
za 1/10 14:30WK4354KZ | Thermo4U 6 - Roda 4De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 1/10 17:15WK9997Huizen 3 - Fluks 2KV Huizen in Huizenhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
za 1/10 12:30WK3458Madjoe 3 - De Vinken 3Waardlaan in Rijnsburghistorieroute
za 1/10 12:30WK3421KIOS 3 - Reeuwijk 3K.V. Kios in Nieuw Vennephistorieroute
za 1/10 14:30WK4258De Meervogels 5 - KVS | Groeneveld Keukens 7Vernedesportpark in Zoetermeerhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
za 1/10 10:30WK9917Excelsior 6 - Dunas 3Biesland in Delfthistorieroute
za 1/10 12:20WK4179DES 5 - ONDO 4Biesland in Delfthistorieroute
za 1/10 14:20WK3088Dijkvogels 3 - Paal Centraal 2Veld Dijkvogels in Maasdijkhistorieroute
za 1/10 14:30WK3786ALO 4 - Valto 6Bosjes van Pex in Den HaagR. Pardoenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
za 1/10 11:30WK3867ODO 4 - Nexus 2De Commandeur in Maaslandhistorieroute
za 1/10 15:50WK3760Dijkvogels 4 - Conventus 2Veld Dijkvogels in Maasdijkhistorieroute
za 1/10 16:00WK4700Twist 5 - Maassluis 4Claudius Civilislaan in Vlaardingenhistorieroute
za 1/10 17:00WK4751Vitesse 6 - Erasmus 3De Bongerd in Barendrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
za 1/10 11:30WK4598KCC | CK Kozijnen 7 - Triade 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 1/10 13:30WK4781Olympia 2 - ESDO 2De Brug in Spijkenissehistorieroute
za 1/10 13:45WK4544Good Luck 2 - KCR 7Sportpark Oostplaat in Middelharnishistorieroute
za 1/10 15:30WK5077PKC | SWKGroep 6 - Nikantes 2Oostpolder in Papendrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
za 1/10 14:00WK4977KVK 2 - ONDO 4Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 1/10 14:00WK5136Tjoba 4 - Blauw Wit 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/10 14:30WK4447Atlas 2 - TOGO 3Sportveld in Ritthemhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
za 1/10 12:00WK6114Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1 - LDODK | Rinsma Fashion A1De Woerd in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 1/10 13:30WK6573Wageningen A1 - KZ | Thermo4U A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/10 14:00WK5966DSC A1 - DVO | Accountor A1De Vijfkamp in EindhovenStefan Goudriaanhistorieroute
za 1/10 16:00WK6075AW.DTV A1 - DOS '46 A1Zeeburgereiland in AmsterdamP. de Haanhistorieroute

Korfbal Deals
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
wo 28/9 20:00WK9265KCC | CK Kozijnen A1 - Albatros A1Schenkel in Capelle ad IJsselR. Wielingahistorieroute
za 1/10 10:30WK6275Fortuna | Delta Logistiek A1 - KCC | CK Kozijnen A1Kruithuisweg-Oost in DelftM. Terlouwhistorieroute
za 1/10 11:30WK7093Nieuwerkerk A1 - TOP | IAA fresh A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 1/10 12:30WK6988PKC | SWKGroep A1 - Die Haghe A1Oostpolder in PapendrechtWG. Pellikaanhistorieroute
za 1/10 13:00WK6814Albatros A1 - ONDO A1Develstein in Zwijndrechthistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
za 1/10 12:15WK6561Unitas | Perspectief A1 - Drachten | van der Wiel A1Het Slingerbos in HarderwijkR. Eijkehistorieroute
za 1/10 12:30WK6390De Meeuwen A1 - Heerenveen A1Putter Eng in PuttenPH. Treephistorieroute
za 1/10 13:00WK6583AVO A1 - Amicitia A1Marsdijk in AssenT.D. Hansmahistorieroute
za 1/10 16:45WK6151Hoogkerk / Nic. A1 - Dindoa A1De Wijert in GroningenHenk Schuitemahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
za 1/10 11:20WK6087BEP A1 - KZ | Thermo4U A2k.v. B.E.P. in PurmerendJ.R. Korthistorieroute
za 1/10 12:30WK6529Tempo A1 - SKF A1Zegersloot in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 1/10 12:30WK7108Spirit A1 - DVO | Accountor A2De Voorde in VoorthuizenTheo Stamhistorieroute
za 1/10 16:50WK6244Fiducia A1 - Groen Geel | IJskoud de Beste A1Fletiomare Oost in VleutenRAL. Meijborghistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (veld)
za 1/10 11:30WK6232Refleks A1 - Avanti | Post Makelaardij A2Prinses Irene in RijswijkMatthijs Welterhistorieroute
za 1/10 12:00WK6303HKV/Ons Eibernest A1 - TOP | IAA fresh A2HKV/Ons Eibernest in Den HaagSander van Beekhistorieroute
za 1/10 13:30WK6687Fortuna | Delta Logistiek A2 - Valto A1Kruithuisweg-Oost in DelftCorden Starhistorieroute
za 1/10 13:45WK7055Vitesse A1 - KOAG A1De Bongerd in BarendrechtAard Brouwerhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
za 1/10 10:30WK6925DeetosSnel A1 - Oranje Wit A1Vorrinklaan in DordrechtJorrit de Grutterhistorieroute
za 1/10 11:00WK6998PKC | SWKGroep A2 - Sporting Delta A1Oostpolder in PapendrechtM.C. Bussehistorieroute
za 1/10 12:30WK6951Kinderdijk A1 - Avanti | Post Makelaardij A1Molenzicht in AlblasserdamR. Petershistorieroute
za 1/10 12:30WK6546Tiel '72 A1 - Vriendenschaar A1Rauwenhof in TielGijs van Garderenhistorieroute
Dames A-junioren Hoofdklasse (veld)
za 1/10 13:15DW8809Altior A1 - De Merels A1Droevendaal in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 1/10 15:00DW8731Be Quick A1 - De Peelkorf A1Duyn en Dael in NulandA. vd Wijsthistorieroute
za 1/10 15:00DW8791Swift A1 - De Korfrakkers A1Theo Lommen Sportpark in VeldenA. Schallenberg-Liebrandhistorieroute
za 1/10 15:30DW8780SVOC '01 / United A1 - Rosolo A1De Heesakker in OirloC. Slaats-Theelenhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (veld)
za 1/10 10:20WK6770AVO A2 - LDODK | Rinsma Fashion A2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/10 11:00WK6139De Wâlden A1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A1Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute
za 1/10 11:00WK7112OKO | Bies A1 - DOS '46 A2De Olde Wierden in Opendehistorieroute
A-junioren 1e klasse B (veld)
za 1/10 12:30WK5940DOS Kampen | Unique Waterontharders A1 - Juventa A1De Maten in Kampenhistorieroute
za 1/10 12:30WK7203OKO | Bies A2 - Sparta A1De Olde Wierden in Opendehistorieroute
za 1/10 13:30WK6591Rood-Wit A1 - NKC '51 A1Erica Terpstra in Wezephistorieroute
A-junioren 1e klasse C (veld)
za 1/10 12:45WK6736SKF A2 - KVZ A1De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 1/10 12:50WK6237Rheko A1 - Devinco A1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/10 13:00WK6777DVO | Accountor A3 - Apeldoorn A1De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (veld)
di 27/9 19:15WK6851GKV | Enomics A1 - Victum A1Molenvliet in GorinchemMichael Beekmanhistorieroute
za 1/10 12:30WK6620DSC A2 - GKV | Enomics A1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 1/10 13:00WK6445Victum A1 - Fortissimo A1Weteringhoek in HoutenKNKV .historieroute
za 1/10 14:00WK6663Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2 - Tilburg A1De Woerd in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 1/10 14:00WK5951DOT / MOSA '14 A1 - OVVO A1De Rusheuvel in Osshistorieroute
A-junioren 1e klasse E (veld)
za 1/10 10:10WK6397MIA A1 - ASVD A1Veld MIA in AmersfoortJA. Karmanhistorieroute
za 1/10 10:45WK6764Unitas | Perspectief A2 - OKV A1Het Slingerbos in Harderwijkhistorieroute
za 1/10 11:00WK6173ODIK A1 - Furore A1Oosterbos in Barneveldhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (veld)
za 1/10 11:00WK6750Tempo A2 - Velocitas A1Zegersloot in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 1/10 12:30WK6379Madjoe A1 - Korbis A1Waardlaan in Rijnsburghistorieroute
za 1/10 12:30WK7123Vriendenschaar A1 - KZ Danaiden A1Groene Zoom in Bodegravenhistorieroute
za 1/10 17:00WK6196Pernix A1 - KIOS A1Merenwijk in Leidenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse G (veld)
za 1/10 12:30WK7073IJsselvogels A1 - ONDO A2Sportlaan in Moordrechthistorieroute
za 1/10 12:30WK6345KVS | Groeneveld Keukens A1 - Maassluis A1Cas van Dijkpark in Scheveningenhistorieroute
za 1/10 13:15WK6932KCR A1 - VEO A1Reyerpark KCR in Ridderkerkhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (veld)
za 1/10 10:45WK7040Tjoba A1 - Sporting Delta A2Sportpark in ’s-HeerhendrikskinderenH. Koppejanhistorieroute
za 1/10 11:15WK6822Albatros A2 - HKC A1Develstein in ZwijndrechtArno Diederikhistorieroute
za 1/10 12:00WK7046TOP A1 - PKC | SWKGroep A3Van Cittersweg in ArnemuidenAndre Minnaardhistorieroute
za 1/10 12:40WK6973Merwede | Multiplaat A1 - Fortis A1Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
za 1/10 12:00DW8745Des A1 - HBSV A1Soetendaal in VierlingsbeekJ. van Zeelandhistorieroute
za 1/10 12:15DW8818SVO A1 - Oranje Wit A1De Kempkes in Ooijhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse B (veld)
za 1/10 12:30DW8765Klimroos A1 - DDW A1De Roetwijer in Hoogeloonhistorieroute
za 1/10 15:30DW8729DAW Schaijk A1 - VIOS / Spes A2Schaijk in Schaijkhistorieroute
A-junioren 2e klasse A (veld)
wo 28/9 19:15WK6407SIOS A1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A2Molenwiek in WolvegaR. Kleinhuishistorieroute
za 1/10 11:15WK6318Kinea A1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig A1Sportcomplex in De Knipehistorieroute
za 1/10 12:00WK6258Flamingo's A1 - SCO / Leonidas A1De Swadde in Buitenposthistorieroute
za 1/10 13:20WK6406SIOS A1 - Wez Handich / Dow A1Molenwiek in Wolvegahistorieroute
za 1/10 14:15WK7168Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A2 - Donkerbroek / VZK A1Sportcomplex bij basissschool in Reduzumhistorieroute
A-junioren 2e klasse B (veld)
di 27/9 19:00WK6534Thrianta A1 - KIOS A1Sportcomplex in Hoogeveenhistorieroute
za 1/10 12:30WK6537Thrianta A1 - Amicitia A2Sportcomplex in Hoogeveenhistorieroute
za 1/10 12:30WK7171NRC '22 A1 - DOS-WK A1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/10 12:30WK6331KIOS A1 - Juventa A2De Kiosk in Ruinerwoldhistorieroute
za 1/10 14:00WK6610DOS Kampen | Unique Waterontharders A2 - Wit-Blauw | Green Organics A1De Maten in Kampenhistorieroute
A-junioren 2e klasse C (veld)
za 1/10 11:00WK6223Reehorst '45 A1 - DKB A1't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 1/10 11:00WK7159Tilburg A2 - Animo A1Moerse Dreef in Tilburghistorieroute
za 1/10 11:35WK6504Zwaluwen A1 - SDO A1Hengelder in Zevenaarhistorieroute
za 1/10 13:00WK6210PSV | lifovragen.nl A1 - Duko / Wesstar A1Bokt in Eindhovenhistorieroute
A-junioren 2e klasse D (veld)
di 27/9 19:30WK6668Dindoa A2 - Exakwa A2De Zanderij in Ermelohistorieroute
za 1/10 11:00WK6719De Meeuwen A2 - EKVA A1Putter Eng in Puttenhistorieroute
za 1/10 11:30WK6632Exakwa A2 - Telstar | Schoonderbeek A1Langezand in Lelystadhistorieroute
za 1/10 14:00WK6479Wolderwijd A1 - Sparta A1Veld Wolderwijd in Zeewoldehistorieroute
A-junioren 2e klasse E (veld)
wo 28/9 19:30WK6790Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3 - Fortissimo A2De Woerd in DriebergenVolgt noghistorieroute
do 29/9 19:00WK6517Synergo A1 - Victum A2Veld Synergo in Utrechthistorieroute
za 1/10 10:15WK6786Dalto | Klaverblad Verzekeringen A3 - Atlantis A1De Woerd in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 1/10 10:45WK6740Victum A2 - Woudenberg A1Weteringhoek in HoutenKNKV .historieroute
za 1/10 11:00WK6557Tweemaal Zes A1 - Fortissimo A2FJH van Eck sportpark in Maartensdijkhistorieroute
za 1/10 12:30WK6728MIA A2 - Synergo A1Veld MIA in Amersfoorthistorieroute
A-junioren 2e klasse F (veld)
za 1/10 12:15WK6049Apollo A1 - Rapid A1De Vork in Heerhugowaardhistorieroute
za 1/10 12:30WK6494ZKC '31 / ZKV A1 - Blauw-Wit A1Jagersveld in Zaandamhistorieroute
za 1/10 12:45WK6290Haarlem A1 - AW.DTV A2Hoenstraat in HaarlemNoud van Beekhistorieroute
za 1/10 17:00WK6692Groen Geel | IJskoud de Beste A2 - DKV Victoria A1Trickelsoord in Wormerhistorieroute
A-junioren 2e klasse G (veld)
za 1/10 10:00WK6876Nieuwerkerk A2 - Dijkvogels A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 1/10 11:00WK7131Twist A1 - DES A1Claudius Civilislaan in Vlaardingenhistorieroute
za 1/10 15:30WK7101Valto A2 - IJsselvogels A2De Zwet in De Lierhistorieroute
A-junioren 2e klasse H (veld)
za 1/10 12:00WK6256Fiks A1 - Korbis A2Voscuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 1/10 12:00WK5977Dunas A1 - Fortuna | Delta Logistiek A3Stokroosveld in Den Haaghistorieroute
za 1/10 12:15WK6370Luno A1 - De Meervogels A1Rapijnen in Linschotenhistorieroute
za 1/10 15:45WK6780Avanti | Post Makelaardij A3 - Phoenix A1De Groene Wijdte in Pijnackerhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 2e klasse I (veld)
za 1/10 11:30WK7013PKC | SWKGroep A4 - TOGO A1Oostpolder in Papendrechthistorieroute
za 1/10 12:00WK7148Olympia A1 - Juliana A1De Brug in Spijkenissehistorieroute
za 1/10 12:00WK6834DeetosSnel A2 - Weidevogels A1Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
za 1/10 12:30WK6802ACKC A1 - ONDO A1De Alm in Almkerkhistorieroute
A-junioren 2e klasse J (veld)
za 1/10 11:30WK7119TOGO A2 - Oranje Wit A2Het Schenge in Goeshistorieroute
za 1/10 11:45WK7064Vriendenschaar A2 - Vitesse A2Sluisweg in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 1/10 13:00WK7016Seolto A1 - RWA A1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
za 1/10 11:45WK7226Heerenveen B1 - DOS '46 B1De Heide in HeerenveenH. Kortstrahistorieroute
za 1/10 11:45WK7342AVO B1 - De Meeuwen B1Marsdijk in AssenAR. Dalmolenhistorieroute
za 1/10 12:00WK7277LDODK | Rinsma Fashion B1 - Dindoa B1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkL. Veenstrahistorieroute
za 1/10 12:30WK7330Unitas | Perspectief B1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B1Het Slingerbos in HarderwijkHenk Bronkhorsthistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
za 1/10 10:00WK7304Tempo B1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen B1Zegersloot in Alphen ad RijnHenk den Breejenhistorieroute
za 1/10 12:30WK7218DVO | Accountor B1 - TOP | IAA fresh B1De Eikelhof in BennekomG. Teeuwissenhistorieroute
za 1/10 13:00WK7273KZ | Thermo4U B1 - Tiel '72 B1De Koog in Koog ad ZaanE. Lodderhistorieroute
za 1/10 13:00WK7257Groen Geel | IJskoud de Beste B1 - SKF B1Trickelsoord in WormerHarry Brackhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
za 1/10 12:30WK7337Valto B1 - Fortuna | Delta Logistiek B1De Zwet in De LierWouter v.d. Jagthistorieroute
za 1/10 13:00WK7297Velocitas B1 - ONDO B1De Bloemerd in LeiderdorpJ. Keijmanhistorieroute
za 1/10 15:45WK7266Die Haghe B1 - Maassluis B1Baambruggestraat 10 in Den HaagN. Karbethistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
di 27/9 19:30WK9269TOP B1 - Vriendenschaar B1Van Cittersweg in ArnemuidenP. van Woenselhistorieroute
za 1/10 10:00WK7368Albatros B1 - Nieuwerkerk B1Develstein in ZwijndrechtPeter Bijlhistorieroute
za 1/10 10:30WK7419TOP B1 - PKC | SWKGroep B1Van Cittersweg in ArnemuidenW. le Comtehistorieroute
za 1/10 11:55WK7424KCR B1 - Kinderdijk B1Reyerpark KCR in RidderkerkHenk v.d. Nolhistorieroute
za 1/10 12:45WK7394Vriendenschaar B1 - DeetosSnel B1Sluisweg in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute

Antilopen Banner
Dames B-aspiranten Hoofdklasse (veld)
za 1/10 13:00DW8854DDW B1 - De Peelkorf B1De Leeuwerik in Hooge Mierdehistorieroute
za 1/10 13:00DW8892Rosolo B1 - SVOC '01 / United B1Den Hoek in ReuselM. vd Mortelhistorieroute
Dames B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
za 1/10 13:00DW8847Be Quick B1 - Altior B1Duyn en Dael in Nulandhistorieroute
za 1/10 13:15DW8875VIOS / Spes B1 - De Korfrakkers B1Tovios in Ottersumhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
za 1/10 10:30WK7704Heerenveen C1 - DVO | Accountor C1De Heide in Heerenveenhistorieroute
za 1/10 11:00WK7770LDODK | Rinsma Fashion C1 - SKF C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 1/10 11:15WK7821Unitas | Perspectief C1 - Apeldoorn C1Het Slingerbos in HarderwijkF. Veenendaalhistorieroute
za 1/10 11:25WK7787MIA C1 - Rood-Wit C1Veld MIA in Amersfoorthistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
za 1/10 11:30WK7766KZ | Thermo4U C1 - TOP | IAA fresh C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 1/10 12:00WK7730OVVO C1 - De Meervogels C1Daalseweide in MaarssenWim van Dorthistorieroute
za 1/10 12:00WK7746Groen Geel | IJskoud de Beste C1 - Avanti | Post Makelaardij C1Trickelsoord in Wormerhistorieroute
za 1/10 13:00WK7733Refleks C1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
za 1/10 10:00WK7871Vitesse C1 - Nieuwerkerk C1De Bongerd in BarendrechtC. Hekhuishistorieroute
za 1/10 10:45WK7851KCR C1 - ONDO C1Reyerpark KCR in Ridderkerkhistorieroute
za 1/10 11:00WK7742Fortuna | Delta Logistiek C1 - Albatros C1Kruithuisweg-Oost in Delfthistorieroute
za 1/10 11:30WK7832Valto C1 - Die Haghe C1De Zwet in De LierR.S. Mahadewsinghistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
za 1/10 09:30WK7905Vriendenschaar C1 - PKC | SWKGroep C1Sluisweg in Hardinxveld-GiessendamEJ. Muddehistorieroute
za 1/10 10:00WK7875Oranje Wit C1 - Kinderdijk C1Stadspolders in DordrechtT. vd Horsthistorieroute
za 1/10 10:10WK7858HKC C1 - Tiel '72 C1Boven Hardinxveld in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 1/10 11:15WK7829Wageningen C1 - Rust Roest C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute