Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 23 maart 2020 t/m zondag 29 maart 2020

398 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse A (zaal)
za 28/3 18:30WK10612Heerenveen 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 28/3 20:00WK11549DOS Kampen / Veltman 1 - NKC '51 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 20:00WK11466Nic. 1 - SKF 1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 28/3 20:00WK11521De Hoeve 1 - Drachten / van der Wiel 1De Duker in Noordwoldehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Overgangsklasse B (zaal)
za 28/3 17:50WK10615ASVD | PV Systems 1 - DOS 1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 28/3 20:15WK11487Unitas / Perspectief 1 - OWK 1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 28/3 20:25WK11555De Meeuwen 1 - AVO 1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 28/3 20:30WK11510Amicitia 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 28/3 18:20WK11488Tweemaal Zes 1 - Sporting Delta 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 28/3 19:00WK10626SDO / BlijWerkt 1 - OVVO 1De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 28/3 19:30WK11511Oranje Wit 1 - Pernix 1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 20:00WK11561KCR 1 - Meervogels / Física 1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 28/3 15:30WK11529Sporting Trigon 1 - Valto 15 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 28/3 17:35WK11492VEO 1 - Swift 1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 18:10WK10619KVS / Maritiem 1 - Vriendenschaar 1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 28/3 19:30WK11557HKV / Ons Eibernest 1 - GKV / Enomics 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 22/3 14:30WK12287OKO / Bies 1 - Wez Handich / Dow 1De Veste in Opendehistorieroute
zo 22/3 15:30WK12317KIOS 1 - ZKC '19 1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 28/3 20:00WK11566De Waterpoort 1 - AKC 1Sportfun in Jourehistorieroute
za 28/3 20:00WK11469Udiros 1 - Oerterp / VKC 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 28/3 18:00WK11482Juventa 1 - De Parabool 1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 28/3 18:15WK11528Apeldoorn 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 18:25WK10611CSL 1 - Ritola 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 28/3 21:05WK11563Rigtersbleek / Cottus 1 - De Wâlden 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 28/3 15:40WK11493RWA 1 - Fiducia 1Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 28/3 16:40WK10628Synergo 1 - ZKV 1Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 28/3 19:10WK11474BEP 1 - Excelsior 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 28/3 20:25WK11567Spirit 1 - Victum 1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 28/3 16:30WK10605Nova 1 - Achilles 1HF Witte Centrum in De Bilthistorieroute
za 28/3 18:50WK11471Dindoa 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/3 19:25WK11516MIA 1 - KVA 1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 19:55WK11558Die Haghe 1 - Noviomagum 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 28/3 15:45WK11562Rust Roest 1 - Kinderdijk 1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 28/3 19:30WK11502KOAG 1 - Merwede / Multiplaat 1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 28/3 20:00WK11459Fortis 1 - Juliana 1Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 28/3 20:45WK10610DES 1 - Albatros 1De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 28/3 15:30WK11526Tilburg 1 - Tjoba 1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 28/3 15:30WK11486Roda 1 - KIOS 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/3 16:30WK11546Dubbel Zes / Futura 1 - Swift 1Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 28/3 20:00WK10621ONDO 1 - Velocitas 1De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 22/3 14:30WK12318Kinea 1 - EKC Nääs 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
zo 22/3 14:30WK11449Rodenburg 1 - WSS 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 28/3 12:20WK11455WSS 1 - Thrianta 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 28/3 18:50WK10623HHV 1 - Kinea 1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 28/3 18:55WK11515EKC Nääs 1 - Dio 1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 28/3 16:40WK11506DTG 1 - ROG 1De Trime in Balkhistorieroute
za 28/3 18:50WK11477Hoogkerk 1 - Oranje Zwart 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 19:05WK10600De Granaet 1 - Noordenveld 1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 28/3 19:35WK11531Flamingo's 1 - Harich 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 28/3 12:55WK11522Hellas '63 1 - DOS-WK 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 28/3 16:50WK11543Elko 1 - Rood-Wit 1De Brug in Elimhistorieroute
za 28/3 17:50WK11472Devinco 1 - HKC 1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 28/3 20:50WK10607Elburg 1 - Zwart Wit 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 28/3 14:45WK10608DWS 1 - Keizer Karel 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 16:50WK11545Duko 1 - Kesteren 1Triominos in Duivenhistorieroute
za 28/3 17:30WK11518KVZ 1 - Reehorst '45 1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 20:50WK11479Sparta 1 - Rheko 1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 28/3 18:30WK11565Woudenberg 1 - KZ Danaiden 1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 28/3 19:00WK10629ZKC '31 1 - Tiel '72 1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 28/3 19:30WK11527Telstar 1 - VIKO 1De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 28/3 19:45WK11461Rapid 1 - EKVA 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 28/3 16:30WK10632WION 1 - ODO 1WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 17:55WK11512Maassluis 1 - Twist 1Olympia in Maassluishistorieroute
za 28/3 18:40WK11457Korbis 1 - Reeuwijk 1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 28/3 19:05WK11541Vitesse 1 - Paal Centraal 1Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 22/3 14:15WK12335Furore 1 - Phoenix 1Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 22/3 14:50WK11399ALO 1 - DOT 1Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
zo 22/3 16:00WK11435Movado 1 - Sporting West 1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
zo 22/3 17:50WK12294DKV Victoria 1 - DKB 1Diemen in Diemenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 28/3 15:35WK11523Helios 1 - Apollo 1De Enterij in Limmenhistorieroute
za 28/3 16:30WK11551Ados 1 - Atlantis 1Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 28/3 17:15WK10601Revival 1 - Viking 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 18:25WK11467Exakwa 1 - Refleks 1De Koploper in Lelystadhistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 28/3 14:50WK11540KVK 1 - ONDO 1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 28/3 16:20WK11514Nexus 1 - Korbatjo 1Margriethal in Schiedamhistorieroute
za 28/3 18:20WK11476OZC 1 - Vriendenschaar 1De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 19:50WK10625Atlas 1 - Erasmus 1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 22/3 14:10WK11380Olympia 1 - Mélynas / Domatrac 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
zo 22/3 14:30WK12350Vitesse 1 - Club Brothers 1Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 28/3 20:45WK11508Club Brothers 1 - It Fean / Boelenslaan 1Lewenborg in Groningenhistorieroute
za 28/3 21:05WK11544Mélynas / Domatrac 1 - VZK / Donkerbroek 1De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 28/3 15:30WK11547DTS 1 - EKC 2000 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 28/3 15:30WK11504Achilles 1 - Emmeloord 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 28/3 17:15WK11460Regio '72 1 - Invicta / Frigro 1De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 28/3 18:50WK10624Harkema 1 - TOP 1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 28/3 12:30WK11480Spannum 1 - Westergo 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 28/3 17:30WK11496Pallas '08 1 - DTL 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 28/3 19:30WK10617Sparta 1 - WWC 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 28/3 19:30WK11538NQL 1 - TFS 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 28/3 15:30WK11554SkunK 1 - Fortissimo 1Gymnasion in Nijmegenhistorieroute
za 28/3 15:45WK11468EKCA / CIBOD 1 - Animo 1De Laar West in Arnhemhistorieroute
za 28/3 17:05WK10622HKC 1 - Zwaluwen 1Hoograven in Utrechthistorieroute
za 28/3 17:15WK11507DKOD 1 - SEV 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 22/3 15:45WK11393OKV 1 - Stormvogels 1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
zo 22/3 17:40WK12286Oosterkwartier 1 - Ready '60 1De Spaarne in Haarlemhistorieroute
za 28/3 20:35WK11564Stormvogels 1 - Midlandia 1De Zien in Uitgeesthistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 28/3 15:30WK10631De Vinken 1 - RDZ 1De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 28/3 16:45WK11520Huizen 1 - Madjoe 1De Meent in Huizenhistorieroute
za 28/3 17:45WK11542ESDO 1 - Dijkvogels 1Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 28/3 19:05WK11483Hebbes 1 - Luno 1De Dreef in Utrechthistorieroute
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 28/3 16:15WK11533Ventura Sport 1 - Gemini 1Apollohal in Strijenhistorieroute
za 28/3 16:30WK11495GKV 1 - ACKC 1Overbosch in Den Haaghistorieroute
za 28/3 18:15WK11470Conventus 1 - DVS '69 1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 28/3 18:40WK10616NIO 1 - ADO 1Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 28/3 15:40WK11463Oranje Nassau 1 - VZOD 1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 28/3 15:45WK10613Badhoevedorp 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 28/3 18:50WK11530IJsselvogels 1 - Weidevogels 1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 28/3 19:45WK11535Haarlem 1 - DSO 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 28/3 13:00WK11501OEC 1 - Triade 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 28/3 16:05WK11560Blauw Wit 1 - TOGO 1Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 17:15WK11462Seolto 1 - PSV / lifovragen.nl 1Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 28/3 17:30WK10606Stormvogels 1 - Keep-Fit '70 1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 22/3 14:00WK11389De Pein 1 - Leeuwarden 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 28/3 16:00WK11456Stadskanaal '74 1 - De Pein 1De Spont in Stadskanaalhistorieroute
za 28/3 18:45WK11505DWA / Argo 1 - SDO 1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 28/3 15:15WK11539Noveas 1 - MN en W 1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 28/3 15:25WK10618Lemmer 1 - Joure 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 28/3 15:40WK11489SF Deinum 1 - Veenwouden 1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 28/3 19:20WK11517Lintjo 1 - WIK '34 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
di 24/3 21:00WK10974Ons Clubje 1 - DLKV 1De Brug in GlanerbrugRob Heuverhistorieroute
za 28/3 15:30WK11519KIOS '45 1 - Blauw Zwart 1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 28/3 13:40WK11556KCD 1 - Koveni 1Steinheim in Doornhistorieroute
za 28/3 14:15WK11500Olympus '58 1 - SGV 1De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 28/3 15:15WK11475Arena 1 - Stip 1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 28/3 16:40WK10633Rivalen 1 - De Eemvogels 1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
za 28/3 13:05WK11498Purmer 1 - DTS 1De Vaart in Purmerendhistorieroute
za 28/3 15:35WK11550DKV 1 - Amsterdam 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 28/3 17:10WK10614Aurora 1 - Triaz 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute

Team TV
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 28/3 15:45WK11473De Corvers 1 - Thor 1Kerkelanden in Hilversumhistorieroute
za 28/3 17:20WK11497Fluks 1 - Eureka 1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 28/3 18:10WK18261DOC 1 - Thor 1Zandzee in Bussumhistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 28/3 11:50WK10603De Voltreffers 1 - Terda 1Arkendonk in Oosterhouthistorieroute
za 28/3 17:00WK11484't Capproen 1 - Oranje Zwart / De Hoekse 1De Morgenstont in Hellevoetsluishistorieroute
za 28/3 18:30WK11534SKV 1 - Sperwers 1De Jager in Giessenhistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
zo 22/3 13:00WK11443De Hazenkamp 1 - Maastricht 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
zo 22/3 16:00WK12296KVS ’17 1 - Springfield 1Zuideinderpark in Schijndelhistorieroute
za 28/3 11:15WK11481Maastricht 1 - Klimop 1Geusselt in Maastrichthistorieroute
za 28/3 14:35WK11536OJC '98 1 - De Hazenkamp 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 28/3 19:30WK11509Attila 1 - KVS ’17 1Studentenhal - TUE in Eindhovenhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 28/3 14:15WK11494Focus 1 - DSO 1De Borgh in Zevenbergenhistorieroute
za 28/3 16:35WK10602Scheldevogels 1 - Luctor 1Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 28/3 20:45WK11559Good Luck 1 - ZKV 1De Staver in Sommelsdijkhistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 22/3 14:30WK14397Groen Geel / IJskoud de Beste 3 - Nic. 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 28/3 15:00WK14541Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - Drachten / van der Wiel 2Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 28/3 16:50WK12904Heerenveen 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 28/3 18:30WK14480Nic. 2 - DOS '46 3Alfa College in Groningenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 28/3 16:30WK12912KCC 3 - OVVO 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 28/3 16:40WK14490Tweemaal Zes 2 - Sporting Delta 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 28/3 18:00WK14525Oranje Wit 2 - Pernix 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 18:30WK14614KCR 2 - Meervogels / Física 2De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 28/3 11:25WK14569TOP / SolarCompleet 4 - AW.DTV 2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 28/3 14:05WK14503RWA 2 - KCC 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 28/3 17:30WK14483BEP 2 - Excelsior 2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 28/3 18:45WK12869TOP 2 - ZKV 2De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 28/3 13:30WK14515DeetosSnel 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 15:45WK14595Oost-Arnhem 2 - TOP / SolarCompleet 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 16:10WK14462DVO / Accountor 3 - ODIK 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 19:45WK12923Wageningen 2 - KVS / Maritiem 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 22/3 11:45WK14284Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 - KZ / Thermo4U 5De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 22/3 13:00WK14416AKC 2 - AVO 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 22/3 14:00WK16017KIOS 2 - ZKC '19 2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 28/3 21:00WK12929Heerenveen 3 - KIOS 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 28/3 15:10WK14445Sparta 2 - OWK 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 28/3 16:35WK12919ASVD | PV Systems 2 - DOS 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 28/3 19:00WK14583De Meeuwen 2 - AVO 2Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 28/3 19:10WK14552Amicitia 2 - Wit-Blauw / Green Organics 2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 28/3 16:00WK14530KVZ 2 - ROG 2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 17:10WK14602Nic. 3 - De Wâlden 2Alfa College in Groningenhistorieroute
za 28/3 17:45WK14441DVO / Accountor 4 - De Parabool 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 21:30WK12898SKF 3 - Unitas / Perspectief 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 28/3 15:30WK14511KZ / Thermo4U 4 - Valto 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/3 16:15WK14444VEO 2 - Refleks 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 17:30WK12922SDO / BlijWerkt 2 - Vriendenschaar 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 28/3 18:10WK14587HKV / Ons Eibernest 2 - OVVO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
za 28/3 14:15WK14590KZ / Thermo4U 3 - AW.DTV 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/3 15:45WK14450ZKV 3 - Avanti / Post Makelaardij 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 28/3 16:20WK12888Tempo 3 - Achilles 3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 28/3 14:20WK14626Rust Roest 2 - Kinderdijk 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 28/3 18:10WK14514KOAG 2 - Merwede / Multiplaat 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 28/3 18:35WK14431Fortis 2 - Juliana 2Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 28/3 19:30WK12915DES 2 - Albatros 2De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 28/3 15:00WK12914Nova 2 - Achilles 2HF Witte Centrum in De Bilthistorieroute
za 28/3 17:25WK14481Dindoa 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/3 18:05WK14529MIA 2 - KVA 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 18:35WK14592Die Haghe 2 - Noviomagum 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 28/3 13:45WK12896PKC / SWKGroep 4 - Velocitas 2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 28/3 16:55WK14551KOAG 3 - Nieuwerkerk 3Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 28/3 17:00WK14598Fortuna / Delta Logistiek 3 - Oranje Wit 3Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 28/3 17:00WK14430HKC 2 - Fiks 2Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 22/3 13:00WK14299ZKC '19 3 - Nic. 4N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
zo 22/3 13:10WK15953OKO / Bies 2 - Wez Handich / Dow 2De Veste in Opendehistorieroute
za 28/3 13:55WK14547De Wâlden 3 - OKO / Bies 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 28/3 15:45WK14604Nic. 4 - CSL 4Alfa College in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 28/3 15:55WK14494CSL 3 - Drachten / van der Wiel 3It Gryn in Stienshistorieroute
za 28/3 17:30WK14478Hoogkerk 2 - Oranje Zwart 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 17:50WK12905De Granaet 2 - Ritola 3Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 28/3 18:20WK14562Flamingo's 2 - Harich 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 28/3 14:00WK14457Sparta 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4Windesheim in Zwollehistorieroute
za 28/3 16:35WK14521Apeldoorn 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 17:05WK12916CSL 2 - Ritola 2It Gryn in Stienshistorieroute
za 28/3 18:00WK14620Drachten / van der Wiel 4 - De Wâlden 4SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 28/3 15:20WK12899ASVD | PV Systems 3 - Amicitia 3‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 28/3 16:00WK14455Regio '72 2 - Wageningen 3De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 28/3 18:30WK14545De Hoeve 2 - DOS-WK 2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 28/3 18:40WK14629DOS Kampen / Veltman 2 - NKC '51 2De Reeve in Kampenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 28/3 15:20WK12885Synergo 2 - Dindoa 3Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 28/3 17:45WK14496Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - Wageningen 5Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 28/3 19:05WK14580Spirit 2 - Victum 2De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 28/3 19:35WK14446Sparta 2 - ODIK 3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 28/3 14:40WK14543EKVA 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 28/3 15:00WK12883SDO / BlijWerkt 3 - Dindoa 4De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 28/3 17:30WK14625DOS Kampen / Veltman 3 - De Meeuwen 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 21:00WK14423Wageningen 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 22/3 11:00WK15956KZ / Thermo4U 6 - HKV / Ons Eibernest 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 22/3 13:35WK14342ALO 2 - Sporting Trigon 3Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
zo 22/3 14:15WK14374Fortuna / Delta Logistiek 4 - Sporting West 2Fortuna-hal in Delfthistorieroute
zo 22/3 14:25WK16060Refleks 3 - Groen Geel / IJskoud de Beste 4Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 28/3 14:25WK14486EKCA / CIBOD 2 - Wageningen 4De Laar West in Arnhemhistorieroute
za 28/3 15:50WK12891HKC 2 - DVO / Accountor 5Hoograven in Utrechthistorieroute
za 28/3 16:30WK14567Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - Noviomagum 3Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 28/3 20:50WK14533MIA 3 - Rust Roest 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 28/3 17:15WK14579Woudenberg 2 - KZ Danaiden 2De Camp in Woudenberghistorieroute
za 28/3 17:45WK12886ZKC '31 2 - Tiel '72 2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 28/3 18:10WK14557Telstar 2 - VIKO 2De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 28/3 18:25WK14456Rapid 2 - EKVA 2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 28/3 14:05WK14526Rohda 3 - Pernix 3Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 28/3 15:30WK14589KVA 3 - Swift 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 17:30WK12877Tempo 4 - Triaz 2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 28/3 15:15WK12926WION 2 - ODO 2WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 16:40WK14535Maassluis 2 - Twist 2Olympia in Maassluishistorieroute
za 28/3 17:25WK14473Korbis 2 - Reeuwijk 2De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 28/3 17:40WK14577Vitesse 2 - Paal Centraal 2Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 28/3 14:10WK12901Excelsior 3 - VEO 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 28/3 14:15WK14522Sporting Trigon 2 - Weidevogels 35 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 28/3 16:55WK14440Achilles 4 - KVS / Maritiem 4Hogeveld in Den Haaghistorieroute
za 28/3 20:15WK14575Pernix 4 - Meervogels / Física 3De Zijl in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 28/3 14:10WK14556Tilburg 2 - Tjoba 2Westerwel in Tilburghistorieroute
za 28/3 15:10WK14623Dubbel Zes / Futura 2 - Swift 2Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 28/3 18:35WK12911ONDO 2 - IJsselvogels 3De Sprong in Middelburghistorieroute
za 28/3 19:25WK14439Avanti / Post Makelaardij 4 - KIOS 2De Viergang in Pijnackerhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 22/3 12:50WK16051Tilburg 3 - SDO 2Westerwel in Tilburghistorieroute
zo 22/3 12:50WK14377DeetosSnel 4 - DSC 4DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 14:40WK14554SDO 2 - Rust Roest 4De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 28/3 14:00WK12925WION 3 - KCC 5WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 17:30WK14584Merwede / Multiplaat 4 - KOAG 4De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 28/3 17:40WK14558IJsselvogels 2 - Weidevogels 2Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 28/3 19:30WK14476Albatros 3 - DES 3Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 28/3 16:20WK14586Merwede / Multiplaat 3 - GKV / Enomics 3De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 28/3 16:45WK14524Oranje Wit 4 - DSO 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 17:05WK14471KCR 3 - Swift 2De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 28/3 17:20WK12868TOP 3 - Fortis 3De Blikken in Arnemuidenhistorieroute

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 22/3 13:00WK16055Kinea 2 - Apeldoorn 3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
zo 22/3 13:15WK14404Rodenburg 2 - AVO 4Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 28/3 15:00WK14466AVO 4 - De Parabool 5Marsdijk in Assenhistorieroute
za 28/3 17:30WK12907HHV 2 - Kinea 2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 22/3 10:45WK14406OWK 3 - WSS 3Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 22/3 13:00WK14333Olympia 2 - Leeuwarden 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 28/3 18:00WK12867Wez Handich / Dow 3 - Noordenveld 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 28/3 19:15WK14542Club Brothers 2 - ROG 4Lewenborg in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 28/3 16:20WK14495Pallas '08 2 - Flamingo's 3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 28/3 18:15WK12910Sparta 2 - WWC 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 28/3 18:30WK14464Udiros 2 - De Parabool 4Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 28/3 18:30WK14563De Waterpoort 2 - TFS 2Sportfun in Jourehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 28/3 14:20WK14609DTS 2 - EKC 2000 2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 28/3 16:40WK14467De Granaet 3 - Invicta / Frigro 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 28/3 19:45WK14504SCO 4 - Emmeloord 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 28/3 14:10WK12866Lemmer 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 28/3 15:50WK14608Invicta / Frigro 3 - Harich 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 28/3 16:50WK14424Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - De Parabool 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 28/3 17:20WK14520De Hoeve 3 - ROG 3De Duker in Noordwoldehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 28/3 15:20WK14540NKC '51 3 - Blauw Zwart 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 28/3 16:35WK14482Devinco 2 - HKC 2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 28/3 19:30WK12920Elburg 2 - Zwart Wit 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 28/3 16:20WK12906HHV 3 - Sparta 4De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 28/3 16:30WK14449Juventa 2 - ODIK 4De Beek in Hardenberghistorieroute
za 28/3 19:35WK14627Rigtersbleek / Cottus 2 - HKC 3De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 28/3 13:30WK12921DWS 2 - Tiel '72 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 14:25WK14601Oost-Arnhem 3 - Kesteren 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 20:05WK14428DVO / Accountor 6 - Rheko 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 28/3 13:00WK14491MIA 5 - ASVD | PV Systems 4Midland in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 17:50WK18273Spirit 3 - Thor 2De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 28/3 18:40WK18287Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Telstar 3Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 28/3 20:20WK14501Dindoa 5 - De Meeuwen 4Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 28/3 14:40WK14451Luno 3 - HKC 3De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 28/3 16:40WK14573KVA 4 - MIA 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 16:45WK14560Victum 4 - Woudenberg 3Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 28/3 14:10WK12887De Vinken 2 - SDO / BlijWerkt 4De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 28/3 15:30WK14531Huizen 2 - Madjoe 2De Meent in Huizenhistorieroute
za 28/3 18:20WK18377Fiducia 3 - Dijkvogels 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 28/3 19:00WK14436OVVO 4 - Luno 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 28/3 14:10WK18389Synergo 3 - Fortissimo 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 28/3 15:25WK14448Tweemaal Zes 3 - Animo 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 28/3 15:25WK14538Victum 3 - Oost-Arnhem 4Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 22/3 13:00WK16054Furore 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 5Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 22/3 16:35WK16014DKV Victoria 2 - Aurora 2Diemen in Diemenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 28/3 15:15WK14621Ados 2 - Atlantis 2Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 28/3 16:00WK12894Revival 2 - Viking 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 16:30WK14505Rohda 4 - Apollo 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 28/3 17:10WK14485Exakwa 2 - Synergo 4De Koploper in Lelystadhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 28/3 10:25WK14497Rohda 5 - BEP 3Calvijn College in Amsterdamhistorieroute
za 28/3 14:15WK14488Roda 2 - ZKC '31 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/3 16:45WK12880Fiks 4 - KZ Danaiden 5Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 28/3 18:15WK14596Velocitas 3 - TOP / SolarCompleet 5De Does in Leiderdorphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 22/3 13:15WK16036Refleks 4 - Phoenix 3Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
zo 22/3 15:50WK15968Die Haghe 4 - Achilles 5Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 28/3 19:25WK14435Velocitas 4 - KVS / Maritiem 5De Does in Leiderdorphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 28/3 13:00WK12882Excelsior 4 - VEO 4De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 28/3 15:25WK14568Valto 4 - ODO 3Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 28/3 15:45WK14427Achilles 6 - DES 4Hogeveld in Den Haaghistorieroute
za 28/3 18:00WK14544Dijkvogels 3 - Twist 3Sporthal in Maasdijkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 28/3 15:00WK14566Ventura Sport 2 - Gemini 2Apollohal in Strijenhistorieroute
za 28/3 17:00WK14442Conventus 2 - DVS '69 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 28/3 17:25WK12908NIO 2 - ADO 2Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 17:40WK14536GKV 2 - ACKC 2Overbosch in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 28/3 15:30WK14532Maassluis 3 - Weidevogels 4Olympia in Maassluishistorieroute
za 28/3 16:45WK14615Twist 4 - Excelsior 5Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 28/3 18:20WK12873DES 5 - Valto 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 28/3 21:05WK14459ONDO 3 - Vriendenschaar 3Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 28/3 17:05WK14502RWA 3 - Korbatjo 2Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 28/3 17:10WK14438OZC 2 - Vriendenschaar 2De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 18:35WK12913Atlas 2 - Erasmus 2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 28/3 21:00WK14611Nieuwerkerk 5 - ONDO 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 28/3 14:45WK14477ADO 3 - Sporting Delta 3De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 28/3 15:00WK20566Vitesse 4 - KCR 4Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 28/3 19:50WK14612Nieuwerkerk 4 - RWA 5De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 28/3 19:50WK20638Kinderdijk 4 - Albatros 5Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 28/3 12:45WK20652WION 4 - HKC 3WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 16:20WK14610Vitesse 3 - RWA 4Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 28/3 18:40WK14510Kinderdijk 3 - KCR 5Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 28/3 20:45WK14475Albatros 4 - PKC / SWKGroep 5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 28/3 14:15WK14613Juliana 3 - TOGO 2Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 28/3 16:05WK14429TOP 4 - Swift 3De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 28/3 17:20WK12903ONDO 3 - Fortis 4De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 22/3 14:00WK16033Tilburg 4 - SDO 3Westerwel in Tilburghistorieroute
zo 22/3 14:45WK14382Movado 2 - NKV 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 15:50WK14518SDO 3 - Vriendenschaar 3De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 28/3 20:00WK14479NKV 2 - PSV / lifovragen.nl 2De Hongerman in Nuenenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 28/3 13:05WK17158Oost-Arnhem A1 - AVO A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 13:15WK17124Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - Harkema / Invicta A1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 28/3 14:30WK16588DVO / Accountor A2 - DOS '46 A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 17:25WK17148Unitas / Perspectief A1 - De Meeuwen A1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 28/3 13:15WK16570OVVO A1 - Avanti / Post Makelaardij A1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 28/3 15:45WK17164Woudenberg A1 - AW.DTV A1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 28/3 17:00WK17129Die Haghe A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 28/3 17:50WK17121TOP / SolarCompleet A2 - Tempo A1De Korf in Sassenheimhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 28/3 13:00WK17143GKV / Enomics A1 - Nieuwerkerk A1Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 28/3 14:15WK17125Achilles A2 - Kinderdijk A1Hogeveld in Den Haaghistorieroute
za 28/3 15:10WK16573Sporting Delta A1 - Fortuna / Delta Logistiek A2Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 16:40WK17169HKV / Ons Eibernest A1 - Meervogels / Física A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 28/3 12:25WK16569PKC / SWKGroep A2 - Tilburg A1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 28/3 15:15WK17133Oranje Wit A1 - Vitesse A1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 16:50WK17107Sporting Delta A2 - TOP A1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 18:00WK17174Valto A1 - ONDO A1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 28/3 12:00WK17171LDODK / Rinsma Fashion A2 - Hoogkerk / Nic. A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 28/3 15:10WK16574OKO / Bies A1 - Ritola A1De Veste in Opendehistorieroute
za 28/3 15:35WK17112Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 - DTS A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 28/3 19:50WK17135Heerenveen A1 - Drachten / van der Wiel A1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 28/3 16:20WK17163DOS Kampen / Veltman A1 - NKC '51 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 17:55WK17136Amicitia A1 - KVZ A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 28/3 18:30WK16582SIOS A1 - Juventa A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 28/3 12:15WK17138EKVA A1 - Rheko A1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 28/3 14:10WK16578ASVD | PV Systems A1 - Apeldoorn A1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 28/3 15:00WK17110Dindoa A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/3 16:40WK17155Spirit A1 - Victum A1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 28/3 14:25WK17115Tiel '72 A1 - Rust Roest A1Betuwehal in Tielhistorieroute
za 28/3 14:50WK16580DKB A1 - DSC A2Naestenbest in Besthistorieroute
za 28/3 15:00WK17162DOT A1 - Fortissimo A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 28/3 17:20WK17127Wageningen A2 - Fiducia A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 28/3 12:00WK17142KVA A1 - Pernix A1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 16:10WK17113BEP A1 - KZ / Thermo4U A2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 28/3 16:35WK16581ZKC '31 A1 - ZKV A1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 28/3 19:00WK17172Groen Geel / IJskoud de Beste A2 - Fiks A1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 28/3 14:05WK16585Tempo A2 - Avanti / Post Makelaardij A2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 28/3 14:15WK17159KZ Danaiden A1 - Velocitas A1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/3 19:05WK17118VEO A1 - Refleks A1Essesteyn in Voorburghistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 28/3 14:00WK17108Oranje Wit A2 - Reeuwijk A1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 14:30WK16584KCC A2 - Albatros A1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 28/3 16:30WK17132IJsselvogels A1 - PKC / SWKGroep A3Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 28/3 18:15WK17157RWA A1 - Vriendenschaar A1Rhoon in Rhoonhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 28/3 13:00WK16575Maassluis A1 - Vriendenschaar A1Olympia in Maassluishistorieroute
za 28/3 15:00WK17119Fortis A1 - DVS '69 A1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 28/3 15:40WK17145KOAG A1 - Merwede / Multiplaat A1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 28/3 15:45WK17153KCR A1 - Swift A1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 28/3 13:00WK18050Dindoa C1 - Heerenveen C1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/3 14:00WK18146De Meeuwen C1 - CSL C1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 28/3 14:00WK18140Unitas / Perspectief C1 - ASVD | PV Systems C1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 28/3 17:00WK18143Amicitia C1 - LDODK / Rinsma Fashion C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 28/3 13:00WK18138Fortuna / Delta Logistiek C1 - KZ Danaiden C1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 28/3 15:10WK18052Tempo C1 - KZ / Thermo4U C1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 28/3 15:40WK18145TOP / SolarCompleet C1 - Die Haghe C1De Korf in Sassenheimhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 28/3 10:10WK18147KCC C1 - IJsselvogels C1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 28/3 13:00WK18144ONDO C1 - Nieuwerkerk C1De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
za 28/3 13:15WK18139Valto C1 - Vitesse C1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 28/3 17:15WK18049Avanti / Post Makelaardij C1 - Albatros C1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 28/3 11:00WK18148Vriendenschaar C1 - Oranje Wit C1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 28/3 12:15WK18141Tiel '72 C1 - PKC / SWKGroep C1Betuwehal in Tielhistorieroute
za 28/3 14:00WK18051Sporting Delta C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 28/3 16:10WK18142SKF C1 - DVO / Accountor C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute